Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik olyan, hogy a beágyazódás napján leesik a hő? fórum

Létezik olyan, hogy a beágyazódás napján leesik a hő? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 22. 10:22
Sziasztok, azóta 8 nappal hamarabb megjött a menzi... Új honap uj remenyek 🌸
12. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 13. 14:01
Hogy alakul azóta a hőd?
11. Fisica
2022. febr. 12. 13:02
Egyébként ahogy utána olvastam (mert ez amúgy nem olyan nehéz), ha a hő fenn marad akkor jó, ha leesik az nem.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 12. 12:28

Igen, ha jól emlékszem olvastam ilyet amikor én is mértem. De azért ne eld bele magad, bármi lehet.

De ha újra fel megy a hőd mindenképp jó jel.

9. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. febr. 12. 12:23
Dehogynem. Régen is mérték akkor még csak ez az eszköz volt rà. Pl édesanyám is 39 éve. Előtte hónapokig nem volt rendben a ciklusa stressz miatt (hirtelen meghalt apukàja) ezért elkezdte mérni lássa mi a helyzet. Szóval attól hogy te nem mérted és szerencsés voltàl hogy csak úgy hopp teherbe estèl amikor akartál nem azt jelenti hogy más sem.
2022. febr. 12. 11:20
Most idejottel elmondani h hulyeseg amit kiirtam... Oke.. Es ettol most amugy megnyugodott a lelked hogy ezt idekellett írni? Nemertem ezt a rossz indulatot a mai vilagba... Azert vannak ilyen oldalak hogy lehessen kérdezni.. Mindenki azt kérdez amit akar...
2022. febr. 12. 11:18
De ha zavar a forumom miert szolsz hozza? Nemkell kommentalni...megsem kell nezni.. Most azzal nagyobb embernek erzed magad ha idejösz kommentelgetni? Szerinted hulyeseg szerintem nem... Nemvagyunk egyformak...
6. Fisica (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2022. febr. 12. 11:13

Attól még nem lesz közelebb a babához, hogy kap egy igen/nem választ.

Csak annyit ér el vele, hogy reménykedik, aztán csalódik.

Semmi érzéketlenség nincs ebben, 1 héttel előtte már úgyse tud mit csinálni.

Nekem se sikerül lassan 3 éve, de ilyen feleslegesen nyitott fórumaim sincsenek.

2022. febr. 12. 10:48
Ez olyan dolog, hogy akinek könnyen összejön, vagy csak becsúszik a baba, annak nem kell ezekkel a dolgokkal foglalkozni. De vannak nők, akiknek nem ilyen egyszerű a és nekik sajnos foglalkozni kell ezzel. Ezért ne szóljátok le őket, mert ők egy másik cipőt hordanak, mint ti. Nem tudjátok átérezni és nem vagytok vele tisztában, hogy milyen. Ez rendben is van, nem muszáj. De ne cikizzétek szét azt, akinek a teherbeesés nehéz és kérdezni mer róla, mert csak a tudatlanságotokat és érzéketlenségeteket mutatja.
2022. febr. 12. 10:08

Nem akarok genya lenni, de mióta aktívabban nézem a fórumot itt, azóta úgy sejtem, hogy nem is lehet terhes valaki anélkül, hogy nyisson neki egy fórumot. Nincs is pozitív teszt anélkül, hogy huszonketten rá ne mondanák, hogy pozitív.

F.I.! Nagyon őszintén fogalmam sincs! Ha középidőben volt aktus, akkor javaslom, ne most csináljatok IHB bulit (iszunk-hányunk-belefekszünk), ne most próbáld ki a drogokat, és ne most menj bungee jumpingolni, mert előfordulhat, hogy terhes vagy.

Ahogyan az is előfordulhat, hogy nem.

Mindenesetre drukkolok!

3. globus (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. febr. 12. 09:53

Le vagy maradva!

Azt sem tudtad, mi az a peteérés, ovuláció, tojcsis nyák, terhességi hetek. Teszt az iskolában.

Szexeltél. Azt tudtad, hogy védekezni kell gyerek (ma baba) ellen, ám ha nem tetted, 6 hónapnál korábban jöttél rá, hogy baj van.

Ma ugyanez tudományosabb alapon zajlik. Aki nem halad a korral, könnyen járhat úgy, hogy fórumot kell nyitnia: lehet, 6 hónapos terhes vagyok? 🙂

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 12. 09:39
Vagy igen, vagy nem. Mindig elámulok, hogy a mai nők milyen hókuszpókot csinálnak ekörül. Sosem jutott volna anno eszembe (ahogy másnak sem), hogy méregessem a hőmérsékletem, hogy attól x nappal előbb rájöjjek (vagy nem), hogy terhes vagyok-e...
2022. febr. 12. 09:14
Sziasztok annyi mindent olvastam már hogy magamsem tudom mi igaz, és mi nem. 1héttel vagyok a nemvárt előtt és ma 0,4 tized fokot esett a hőm.. Ha holnaptól újra visszamegy akkor beágyazódás lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook