Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg erősebb a férfiak barátsága mint a nőké? fórum

Tényleg erősebb a férfiak barátsága mint a nőké? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 6. 19:25
nem
6. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Noarashi)
2011. aug. 6. 18:53
A férfiak jobban megférnek egymással, mint a nők. Nézz csak körül a munkahelyeken is! :) Talán azért, mert nem szolgáltatják ki magukat a legmélyebb titkaikkal egymásnak.
5. kisj
2011. aug. 6. 18:37

A barátság az csak barátság, mindegy hogy férfi vagy nő között


Bár az igaz, hogy a férfi barátság sokkal tartósabb.Pont ezért barátkozom inkább csak férfiakkal.

Nem hisztisek, nem féltékenyek, nem menstruálnak, nem menopauzáznak, nem járnak műkörmöshöz, nem nyomatnak implantátumot a mellkasukra, tesznek magasról a fogyókúrákra, nem osztanak meg folyton szüléstörténeteket a nagyvilággal, szeretnek beszélgetni, érzékenyek és okosak, jó a humoruk, szeretnek minket nőket és még sorolhatnám...

Egyébként a legrosszabb tulajdonságuk, hogy nagyon pletykásak. (ezzel vigyázni kell:))

2011. aug. 6. 18:31
A nők gyakran elvesznek a részletekben, érzékenyebbek, intuitívabbak, érzelmesebbek.
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Noarashi)
2011. aug. 6. 18:29
Van egy olyan oldala nyilván, hogy emberfüggő, de azt mondanám, hogy összességében, ha nem is erősebb, de tartósabb, mert azt tapasztalom, hogy több az irigy, furkálódó, rosszindulatú nő, mint férfi, másrészről kevesebbet érzelegnek, de egy sörre, vagy lazulásra mindig kaphatók, kötetlenebbek a baráti társalgásaik, elfogadóbbak egymás "járulékos" dolgaival szemben, kevesebbet ítélkeznek.
2011. aug. 6. 18:23

Nem hinném hogy "tartósabb".....


Inkább nekik kevesebb a "kötelezettségük", jobban ráérnek.


Bár lehet, hogy rosszul gondolom.

2011. aug. 6. 18:21
A minap beszélgettem egy barátnőmmel, aki igen csak elszonytolódott, mert úgy érzi, amióta barátnője megtalálta a nagy őt, azóta eltűnt. Ezt én is tapasztaltam. A férfiak barátsága mintha tartósabb lenne, attól mert még párra lelt, egy kósza sörre még jó a barátoknál. Vélemények?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook