Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg annyira nagy probléma, ha valaki nem megy nyaralni? fórum

Tényleg annyira nagy probléma, ha valaki nem megy nyaralni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 19. 17:54

Inkább egy otthon "nyaralás", mint világbanki beruházás, hogy: Na akkor csapjunk a lecsóba, nyaralunk!! Aztán meg nem győzik a hitelt fizetni, másik okosság, amikor az út árát kinyögik, de konzerveken élnek, nem tudnak sehova menni,helyi ételt megkóstolni, csak sóvárogva néznek mindent, igaz elmondhatják az ismerősöknek, itt, meg ott voltam.

Akkor már tényleg jobb itthon.....szerintem.

16. hanira
2014. jún. 19. 17:49

Az otthonnyaralás művészetét az Urban:eve.hu-n tökéletesen el lehet sajátítani. Van olyan ember, akinek nincs szüksége arra, hogy elutazzon, sőt, nem is szereti. Van olyan is, akinek az utazás a lételeme, és képtelen egy helyben maradni. Nem vagyunk egyformák.


Az egymás közötti versengés nem csak a nyaralás témakörében kerül elő. Elég megnézni, milyen ruhákban járnak a gyerekek iskolába... egy divatbemutató elbújhat...

15. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2014. jún. 19. 17:42

Egyszer régen, nagyon régen a Nők Lapjában megjelent V. Kulcsár Ildikónak egy cikke, a címe: "Nyaraljunk otthon!"


Halványan emlékszem rá, neki kisebb gyerekei voltak.

Olyasmit ajánlott, hogy nyuodtan boruljon a napirend, plédek leterítése, menés állatkertbe, moziba, strandra, állatkert, ilyesmi.

Valahol lehet megtalálható.

14. Zizisicc (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2014. jún. 19. 17:32

.... és az probléma, hogy nem mindenki teheti meg.



Ehhh, ez lemaradt az előbb ... :o))

2014. jún. 19. 17:32

Mindenkinek el kellene jutni valahova nyaralni.

Szomorú, hogy nem így van.

12. Éva82
2014. jún. 19. 17:29
engem nem zavar, ha más nem megy nyaralni....Semmi közöm hozzá, hogy ki mit csinál, vagy éppen nem csinál. Engem úgy sem visz magával.....
11. Living Dead (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 19. 17:25

Szuper környezet lehet, ahol az az általános, hogy Tunéziába és hasonló helyekre járnak a népek :)


Felénk inkább az a gyakori, hogy szökőévente egyszer jut el pár napra valahova a kiscsalád.


Egy bizonyos szempontból viszont igen, probléma, hiszen az az egy-két pihenés, kikapcsolódás, gőzkieresztés mindenkinek járna.

2014. jún. 19. 17:23
alapvető joga lenne mindenkinek, hogy mehessen nyaralni, csak sokaknak nem futja. Ha nem is a világ végére de legalább ide a közelbe valahová
9. Zizisicc (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 19. 17:14

Azért nem lesz senki se különb,se kevesebb, mert megy nyaralni, vagy épp nem, mert nincs rá lehetősége .....

Viszont .... jó esetben a nyaralás lényege a kikapcsolódás, a feltöltődés - nem a rongyrázás, a rokonok, ismerősök előtti felvágás stb. - ez viszont jó lenne, ha mindenki számára elérhető lenne .... hogy néhány napra vagy 1-2 hétre kiszabaduljon a hétköznapok taposómalmából ..... hogy jusson ideje a családjára, a barátaira, önmagára .... hogy azt tegye, amihez kedve van, és ne kelljen a szokásos napi rutint követnie ..... szóval, ha innen nézem, akkor jó lenne, ha mindenkinek lenne rá lehetősége .....

:o))

2014. jún. 19. 17:13

De jól leírtátok, nekem is ez a véleményem!:))


S igaz a 3. h.sz. különösen!

7. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 19. 17:09
ez pont olyan baromság, mint anno a mobiltelefon. akinek nem volt, kevesebbnek érezte magát. kíváncsi vagyok, mi lesz a következő? a magánrepülő?
2014. jún. 19. 17:09
Nem,de persze jó lenne.Mi már negyedik éve nem nyaralunk,sajnos így alakult,de kevesebbek ettől nem vagyunk :)
2014. jún. 19. 17:09

Rohadt nagy... Nem is lehet emberszamba venni... :)


Csak vicc volt... Nem, egyaltalan nem problema. Ez ilyen fiatalkori kinek nagyobb a micsodaja, kinek jobb a telefonja, kinek mit engedhetnek meg a szulei.

Onertekelesi zavar. Szerencses esetben kinovi az ember es kialakul egy sajat, onallo ertekrend.

2014. jún. 19. 17:07

A nyaralás jó dolog, környezetváltozás, kikapcsolódás a hétköznapokból. Mindenkinek járna. A külföld, vagy belföld, mindegy.

Nem mindig engedhetem meg magamnak, de hála a Jóistennek, ettől nem tartom kevesebbnek magam, eret nem vágok magamon.

Az élet nem egyformán osztogatja a kegyeit mindenkinek.

Azért nem itt kezdődik a probléma, hogy nem tud valaki elmenni nyaralni.

3. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2014. jún. 19. 17:06
Annak probléma, aki úgy fogja fel.:S Azoknak meg magyarázhatod, hogy nem a világvége, ha nem tudsz elmenni nyaralni :)
2014. jún. 19. 17:04
ugyan már. :) soha nem voltam nyaralni.
2014. jún. 19. 17:02
Sok fiatal a környezetemben kevesebbnek érzi magát az osztálytársainál mert ő nem megy Tunéziába, vagy egyéb helyre nyaralni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook