Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg akkor jön az igazi, amikor nem számítunk rá? fórum

Tényleg akkor jön az igazi, amikor nem számítunk rá? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
229. Averil (válaszként erre: 213. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 20:05
Sok nő nyafog, hogy többet kellene költeni rá, de én nem szoktam. Sőt, szerintem a legjobb szórakozás az, amire nem kell költeni, mint a várost nézni a Halászbástyáról és hasonlók. Mégis a hisztizős Barbie-babák fogják ki a rendes pasikat. Rejtély, hogy miért ők a népszerűek, amikor csak mutogatni jók, de én is ezt tapasztalom.
228. Averil (válaszként erre: 214. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 20:02
Látod, hasznos is lehet egy önlehajtó WC-ülőke... :D Na de az is lehet, hogy éppen a fogkrémet nyomja középen a fürdőszoba-osztályon. :D
227. 9f86e86d50 (válaszként erre: 221. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 18:27
Szerinted luxus a könyvtárba való elmenésre időt szakítani? Könnyebb beugrani a boltba megvenni 3-6 ezerért egy könyvet, mint beszaladni érte a könyvtárba, ahol a tagság évi 1-3 ezer Ft? Ahova be sem kell menni, elég online lefoglalni és értesítenek ha bent van és beugorhatsz érte? Lehet, hogy nincsenek ilyen tapasztalataid, de a könyvtár manapság ugyanolyan kényelmes dolog, mint egy könyvvásárlás, csak itt vissza kell vinned, persze nem is kerül annyiba.:)
226. 1dc16653d6 (válaszként erre: 217. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 16:33
:-))))
225. 9f86e86d50 (válaszként erre: 221. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 15:24
Már megbocáss, én nem az LCD kijelzökről, hanem az e-ink technológiáról beszélek. Ha nem ismered, az emulálja a papír megjelenését, és nem folyik ki a szemed.:) Nekem Kindle gépem van, de van más megfelelő márka még. 20-40 ezer ft egy olyan gép. Egy idő után meg visszajön a befektetés ára.:)
224. 130454e42d (válaszként erre: 222. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 15:16

3 éve megy élesben :) Ráadásul egy találkozás 10k, csak, hogy láthassuk egymást. Az ad bele többet aki épp jobban áll. Mikor munkanélküli voltam akkor ő, mikora páromnak rosszabbul ment az üzlet akkor én. Nem forintozunk, mindkettőnknek egyformán fontos.

Nyáron nem jártunk strandra, élményfürdőbe, vízparton voltunk, stégen, szinte ingyen.

Csavarogtunk Pesten, Debrecenben, megnéztük a Vitány-várat... Egyik se került vagyonokba.

Majd lesz jobb is, de akkor inkább koncertre megyünbk, mint menő pubba. Mostanában haverok koncertjeire megyünk, némelyikre csak mert kedveljük aki játszik. :)

223. 130454e42d (válaszként erre: 221. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 15:08

A minőséget pénzzel méred? Amúgy abból vonok le következtetést amit írsz. A konditerem mázli, de a futás kevesebbe kerül mindenhol.

A grillezés, sörözés jóval kevesebből kijön, mint egy menő pub, összedobjuk közösen a hozzávalókat.

Olvastam e-bookot gépen, ami érdekel könyv azt ha megvenném rámenne a gatyám. Nem hiszem, hogy keresek annyit, mint te, de érdekes, nem sírok, azt osztom be ami van.

Pénzzel méred a minőséget, és meg vagy lepve, ha téged is a pénzeddel mérnek?

222. 3f2a864951 (válaszként erre: 215. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 15:05

Ezzel csak az a baj, hogy így leírva, elbújva a gép mögé ez szépen hangzik.


De az életben soha nincs így. Egy jó séta? Persze, miért is ne...de ha kiruccansz ide-oda, akkor már költesz is.


DVD 500HUF-ból? Ne nevettess. Nem kalózmásolatot akarok venni, hanem eredetit. Ha kalózkodni akarok, akkor a netről töltöm le és kiírom DVD-re. Egy gyűjtői kiadás meg 5000-10000HUF. Szóval, hagyjuk...


(Bár tény és való, hogy turkálóban 500HUF-ért is vettem már ritka DVD-t, de ez tényleg nagyon ritka eset.)


S hogy nem mindent a pasasnak kell fizetnie...


Szóval örülök neki, hogy itt ennyi érző és kompromisszumkész nő van, csak ezt majd akkor se feledjétek el, ha élesben megy a játék.

221. 3f2a864951 (válaszként erre: 220. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 15:01

Azt meg honnan veszed, hogy egyedül vagyok?


Örülök, hogy mindig ilyen gyorsan vonsz le következtetéseket anélkül, hogy bármit is tudnál a másikról. Gondolom ez megkönnyíti a többiekkel való kommunikációdat.


Könyvtár: tedd már a szívedre a kezed, ki jár manapság az egyetemi hallgatókön kívül könyvtárba? Van rá időd? Vagy négy óra munkával keresel annyit, mint én mérnökként?


E-book: hányat is olvastál el számítógépen? vannak persze e-book olvasól és tablet PC-k, de ez megint PÉNZ. És egy idő után kifolyik a szemed a háttérvilágítástól.


Úgy mondom mindezt, hogy sok e-bookot olvastam már, de rendszeresen tegye ezt, akinek hat anyja van. Én papír alapú könyv párti vagyok.


Ha a konditeremmel mázlid van, akkor meg egy szót se szólj. Grillezés, sörözés...gondolom ezt megoldod 0 HUF-ból. Mennyire ügyes nő vagy te...


Ami pedig a sznobságot illeti: szeretema minőséget és aki azt mondja nem, hazudik, csak éppen nincs rá kerete. Ezt el tudom fogadni, de az olyan "ide nekem az oroszlánt is, én majd elbánok vele" hozzáálást, mint a tiéd, nem.

220. 130454e42d (válaszként erre: 213. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 14:49

Ezzel a hozzáálással nem csoda, ha egyedül vagy. A kapcsolatban mindent te fizetsz? A nő nem ad hozzá semmit?

Nívósabb pub, nem ótvar konditerem... sznob vagy? havi 30k szórakozásra? Ha jutna se adnék ki rá, főleg 12k mozira... Nem ad annyival többet amennyibe kerül. Könyvek: könyvtár, e-book. Konditerem: mázlim van, a mellettünk lévőbe nőknek ingyenes. Mondjuk személyi edző nincs, de nem is versenyre készülök.

Amúgy mióta szórakozóhelyen tilos a dohányzás nyáron kerti bulikat tartottunk, olcsóbb és válogatott a társaság. Slambuc, pörkölt, grillezés, sörözés, jó társaság. Messze nincs 30k.

219. 9f86e86d50 (válaszként erre: 213. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:58

Nem egyszerű. De ha jobban belegondolunk megoldható hogy ne lét határozza meg a tudatot, hanem a tudat a létet. Kompromisszumokat is lehet kötni, és én azt mondom hogy az ember nem csak azért él, hogy a feltétlen szükséges szükségleteit elégítse ki. Nemde?

Gondolom sokan bólogattok ezt olvasva. Helyes. Akkor most közelítsük ezt meg más szempontból. Szeretem a mozit, de szerintem havi 2-vel sem érzi rosszul magát az ember. Szeretek olvasni, vagy egy Kindle-m. Nem szép tudom, de a könyvek ára sem minden esetben. Ami valóban érdekel megveszem. A könyves témával azért sem értek teljesen egyet, mert bizony erre találták ki a könyvtárt. Oda is ellehet menni együtt, és újra-újra összetalálkozva a sorok közt, akár csókot adni vagy egy izgalmas olvasmányt ajánlani a másiknak.

Filmekért sem kell feltétlenül moziba menni, és nagyon sok olcsóbb szabadtéri programot ki lehet találni. Ám ha helytálló a 30 ezer Ft havonta arra, hogy jól érezzük magunkat, akkor két keresőképes ember ezt is megosztja és már senki sem fintorog.

Nekem a napi 8 óra bőven elég. Annyi minden van mellette amit még csinálok, csinálnék. Nem értem azokat akik unatkoznak. Szóval a kapcsolatok minőségéhez szükségesek valóban azok a minőségi szórakozási formák amikről beszélgettek, viszont két intelligens ember ezért tesz is.:)

218. 526d586c57 (válaszként erre: 216. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 13:57
Még annyit hogy ha valaki igazán jó kapcsolatot akar, töltsön a párjával dupla annyi időt és feleannyit költsön rá. Ugyanez a gyereknevelésben is igaz !
217. 9c57fd10dc (válaszként erre: 208. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:54
Egyedül nem tudok méltó hozzászólást generálni, kell hozzá egy partner :o)
216. 526d586c57 (válaszként erre: 213. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:54

Ezzel az a baj hogy szar sztereotípia. Akikről meséltem hogy nyávogós és követelőző csajok na azok el is várják ezeket :)


Én sosem vártam. És ezt nem azért mondom mert jószívű kis némbernek akarok látszani, tényleg nem. Én már elveszítettem egy meghatározó férfit az életemből és kiskorom óta sosem arra vágytam hogy ajándékot hozzon vagy vigyen el a vidámparkba, hanem hogy mikor felébredek még ott legyen és együtt töltsük az ünnepeket. Vagy együtt zenélhessek vele csak úgy hétköznap este.


Nagyon limonádé szöveg belátom és filmbe illő , de én a páromtól is anyagilag minimumokat vártam vagy várnék el. Jobb szeretem a hosszú sétákat és a közös filmezést otthon mint egy helyen kávézgatást meg ilyenek. Persze, ezek is kellenek de 1 hónapban nem kéne 30 000-ret rám szánni :D

215. 9c57fd10dc (válaszként erre: 213. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:53

Pösti vagyok.

Mondd mennyibe kerül kimenni a Margitszigetre sétálni?

DVD? A legmenőbb DVD film is max. 500 Ft a józsin...

Kirándulás? :o) A vereseghyázi Medvepark nincs messze, már maga a kijutás egy élmény, és asszem 400 Ft a belépő :o)

Mozi? Ha már mozizni mész, menj VIP-ba, ott korlátlan az étel- és italfogyasztás és nem sokkal drágább a normál mozinál.

Netről is le lehet tölteni a könyvekben, egyébként egy évben nem csak egyszer akciózik a L.bri, hogy 2-őt fizet 3-at vihet...

Kondibérlet? Még sose akartam kondizni úúúgy a pasimmal :o) de ha kondizni akarok, akkor azt megoldom az én pénztárcámból.


Nem mellesleg már olyan modern világban élünk, hogy nem KELL mindent a pasinak fizetnie.

És a fenti felsorolt bekezdések egészen jó közös programok, és nem kerül sok lovettába ...


Ja, és színházjegy...a melóhelyemen kedvezményesen lehet őket vásárolni :o)

214. 9c57fd10dc (válaszként erre: 212. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 13:43
Akkor menjünk el a Pr.ktikerbe önlehajtós wc-ülőkét venni. Tuti ott fogja nyomogatni a gombokat a nagy Ő! :DD
213. 3f2a864951 (válaszként erre: 209. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 13:43

OK. A szórakozásdhoz (mozi, színház, könyvek, DVD-k, kondibérlet, stb.) pénz kell, mégpedig nem is kevés.


Számoljunk egy kicsit. Kondibérlet, a legolcsóbb (nem ótvar helyen) 11k, egy-két könyv leárazva (!!) 5-6k, havi két mozi (popcornnal és kólával) 12k.


Ebben még nincs benne az, hogy járjunk el egy-két nívósabb pubba a haverokkal, mert az nagyságrendileg megdobja a költségvetést.


Tehát szórakozásra elköltöttünk 30k-t egy hónapban és még nem fizettünk semmit sem.


Még nem létfenntartottunk, csak szórakoztunk.


Egyetértek, hogy meg kell találni a helyes középutat a munka és az asszonnyal való foglalatoskodás között, de akkor az asszony is fogja be, ha azt mondom, hogy ennyi volt, nincs TÖBB és ne hisztizzen.


Persze lehet más pasas után nézni, egész nyugodtan, de akkor kérem vissza a mozijegyek és a kondibérletek árát 5 évre visszamenőleg kamatokkal...:D :D

212. 526d586c57 (válaszként erre: 210. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 13:41
hát pedig én már kezdem feladni :D
2012. dec. 26. 13:40
Sziasztok,az IGAZIVAL csak az a baj, hogy későn jövünk rá,hogy az volt,mikor már nincs, én így jártam,elment ,vártam rá,kiderült hogy ő is várt.....mikor végre találkoztunk sok-sok év múlva már nem éreztem ugyan azt, valahogy elmúlt az a nagy érzés, és sajnos azóta sem érzem....
210. 9c57fd10dc (válaszként erre: 209. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 13:39

És miért foglalkozol vele, hogy 2 hónap után most jött csak haza? Mert most van karácsony, bakker. Vagy a jó ég tudja miért!

De van még egyáltalán értelme, hogy miért jött haza?! A tényeken ez már nem változtat.

Tudom, így az ünnepek közeledtével egy kicsit nehezebb, de túl lehet élni :o)

Majd lesz olyan pasi, aki Ránk ér! Még nincsenek kihaló fajban :o)

209. 526d586c57 (válaszként erre: 205. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 13:34

igyekszem :) Én erre a sokat dolgozok szövegre mindig csak azt tudtam mondani hogy Az ember azért hanyagolja a családját/párját hogy később több pénzzel tudja ugyanezt megtenni. Hiszen mi értelme a sok munkának/tanulásnak ha nem lesz kivel örülni neki... Lehet hogy túl érzelgős és felhőkben járós gondolat ez, de tényleg mi a fontosabb az életben ? Sajnos 8 éves voltam mikor elváltak a szüleim, apukám sokat járt külföldön alig volt velünk, végül egy másik nőért elhagyta a családot. Talán emiatt nem tudom elfogadni a férfiakban ezt a "sokat kell dogloznom" dolgot. Mindent egyensúlyban lehet tartani ha az emberben a kellő akarat meg van. Ha sokat is dolgozik, vagy nem jön haza akkor valamivel kárpótolja a párját/családot ne legyen rest.


Miután mi is szakítottunk haza se jött 2 hónapig állítólag. Szakításunk óta most van otthon először...

208. 3f2a864951 (válaszként erre: 207. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 13:33
Ez egy méltatlan hozzászólás volt...D
207. 9c57fd10dc (válaszként erre: 206. - 3f2a864951)
2012. dec. 26. 13:30
Uff, nagy törzsfőnök!
206. 3f2a864951 (válaszként erre: 205. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 13:26
OFF/ Na ezt hiányolom én a beszélgetéseinkből. Látod, tudsz te, ha akarsz...:D /OFF
205. 9c57fd10dc (válaszként erre: 203. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 13:22

Netti, Netti...

Én még akkor is nehezen tudom túltenni magam egy komoly szakításon, ha minden kapcsolatot megszakítok az illetővel és igyekszem tenni a fejére ...

Nemrég voltam egy hasonló párkapcsolatban. Úgy indított, hogy nincs sok szabadideje. Eleinte még el tudtam fogadni, szép volt minden, de aztán hiányozni kezdett az, hogy normális párként éljünk együtt. Bosszantott, hogy egy színházjegyet nem tudok venni kettőnknek, mert annyira kiszámíthatatlan a munkahelyi beosztása. A végén már úgy éreztem, hogy megfulladok.

Szerintem ne sajnáld. Így kellett történnie.

Ha nem tud rád elegendő időt szakítani, akkor sajnos nem érdemes ezt a kapcsolatot folytatni.

Nagyon szerettem ezt a férfit, de nem tudott változtatni az életmódján, nem tudott kifordulni önmagából, ami nem baj, mert jó ember volt és nem akartam megváltoztatni, csak több időt szerettem volna vele tölteni, de sajnos ezt nem tudta megadni. Az ember azt hinné, hogy nem kértem lehetetlent, de mégis :o)

Iszonyatos azt hallgatni egy-egy 4napos pihenőidő után, hogy a csajok merre voltak kirándulni a pasijukkal, és amikor rád kerül a sor, hogy megtartsd az élménybeszámolót, csak annyit tudsz felmutatni, hogy de jó nektek csajok ... és csorog a nyálad egy olyan kapcsolat után, ahol van egymásra időtök.

Egyébként azt veszem észre a mai pasiknál, hogy népbetegség az, hogy sokat dolgoznak, hogy több pénzük legyen, de így sincs elegendő pénzük, de legalább már szabadidejük sincs, mert bevállalnak még harmadállást is ...

Nincs azzal semmi gond, hogy szakítás után jóban vagytok. Csak az a gond, hogy most ez nem tesz jót a lelkednek. Mi lenne, ha egy kis karácsonyi szabira mennél? :o) egy ideig ne válaszolj, hagyd hogy kitisztuljon az elméd, a szíved, hogy később tisztán láthass :o)

204. 526d586c57 (válaszként erre: 202. - 130454e42d)
2012. dec. 26. 13:05
Pedig elég sokat hallgattam tőle hgoy milyen jó hogy engem megtalált, nem hitte volna, hogy ő valaha megtalálja akit keresett. Ne nézzetek hülyének hogy "bevettem a dumát" mert ő elég kevésszer mondott ilyen nagyokat. Tehát súlya volt ha ilyet mondott... ezért is nem értem már az egészet.
203. 526d586c57 (válaszként erre: 201. - 9c57fd10dc)
2012. dec. 26. 13:03
Na igen, ott akartam hamarabb hagyni , nem engedett el, aztán meg végül ő találta ki hogy így lesz a legjobb. Elfogadtam, ha menni akar menjen, csak az zavar, hogy tegnap is rám ír hogy mit kaptam karácsonyra, meg csevegtünk, mondhatnám hogy udvarolt is kicsit, én meg nemtudom hogy ilyenkor mit csináljk. vagy mi van. elmondása szerint nem azért hagyott el mert nem szeretett. hanem mert nem volt ideje. csak ez meg olyan rossz mert én meg szerettem vagy még szeretem és épp hogy elkezdem elfelejteni felbukkan. Viszont nem tudnám megcsinálni azt hogy megszakítok vele minden kapcsolatot mert megegyeztünk hogy jóba leszünk meg rám se vall ez az eltűnök örökre effektus. Fogalmam sincs mit csináljak. rákérdezni sem merek. Tudom hülye vagyok és hogy elkanyarodtunk a WC ülőkés témától :D Csak ez kezdett zavarni tegnap óta és muszáj volt kiírnom magamból.
202. 130454e42d (válaszként erre: 200. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 12:52
A srác egyszerűen nem téged keresett, nem illettetek össze. Add mindig önmagad, semmilyen szerepnek ne akarj megfelelni, csak így találhatod meg akinek tényleg te kellesz, nem az álarc amit mutatsz.
201. 9c57fd10dc (válaszként erre: 200. - 526d586c57)
2012. dec. 26. 12:51

Most mondhatnám a szokásos sablonszöveget, hogy a pasi nem érdemelt meg téged...bla-bla...

De inkább azt mondom, hogy azért valamit biztos tanultál ebből a kapcsolatból, nem? Használd fel ezt a javadra :o)

200. 526d586c57 (válaszként erre: 176. - 9f86e86d50)
2012. dec. 26. 12:38
Legutóbbi kapcsolatomban nem azt mondom hogy én egy "igazi voltam" de elég sokat tettem a kapcsolatért. Nem hisztiztem, nem másztam a nyakára, voltak közös hülyeségeink, szeretett a családja, én is őket, egyszerűen ő volt aki kitalálta hogy nem ér rá a kapcsolattal foglalkozni és kész. Persze utána többször törtem ki sírásban hogy mi a fenéért nem kell már a legtöbb férfinak a gondoskodó, toleráns nő. Mert túl unalmas? Nem voltam papucs, ha kellett kimondtam ami gondolok de akkor is. Sajnos előttem az a kép van hogy a hangosan nyávogó , követelőző nők mellett vannak a rendes fiúk... vagy az olyan nők mellett akik rá se bagóznak a pasira. Ez persze nem biztos hogy így van , de én ezt látom nap mint nap. Elkeserítő
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook