Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonhívás rejtélye... segítsen valaki megoldani fórum

Telefonhívás rejtélye... segítsen valaki megoldani (beszélgetős fórum)


2019. febr. 11. 09:45
Ha jelenleg Olaszországban vagy,akkor meg az indulásnál ne aktiváld a magyar kártyát.pl....Bár a Vodafone egy egységes törzshálózaton alapuló szolgáltató,így nem kizárt,hogy a roaming összeférhetetlenség okozza a hibát.
2019. febr. 11. 09:42
Ha két kártyád van,akkor annyira nem lehet nagy baj.Viszont,ha országot váltasz nem árt odafigyelni a roaming szokásokra esetlegesen.Nekem úgy van,hogy az adott kártya,az adott feladatra ki van jelölve elsődlegesen.Pl.:Hívás ,sms-üzenetek 1-es kártya.Adatforgalom,2-es kártya.Attól is függ,hogy honnan-hova szeretnél beszélni......
2019. febr. 10. 16:05

Hagyományos telefont használok, két kártyásat. Az egyik kártyám olasz vodafone, a másik magyar vodafone. Jelenleg külföldön vagyok.

Vannak számok, amiket,ha hívok, akkor engem nem hallanak, én viszont hallom őket. Ha visszahívnak, akkor minden tökéletes. Ma új telefont vettem és azzal ugyanez a probléma. Tehát nem a készülékben van a hiba az biztos.

Valaki segítsen megfejteni.

Hirdetéseket kellene hívogatnom és már idegbajt kapok attól, ahogy halló-znak egyesek és nem tudok velük beszélni.

Másokat meg fel tudok hívni mindkét kártyáról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook