Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefon javítás vs. új vásárlás fórum

Telefon javítás vs. új vásárlás (beszélgetős fórum)


14. Gizella91 (válaszként erre: 12. - BeYOUtiful)
2022. márc. 7. 17:09
Én márka szervizbe vittem (Mobilvilág), egy új telefon töredékéért csinálták meg, ráadásul az az alkatrész garanciális lett egy ideig.
13. Charlize (válaszként erre: 12. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 12:59
Iphone7-esem javítva lett. De csak aksi és beszédhangszóró kellett. 20 ezer alatt volt a két tétel összesen. Lassan 5 éves, 40-50 ezerig javíttatnám, ha még jól működik, mert brutál drága egy új telefon.
2021. júl. 13. 12:39
Még egyszer a kérdésem: ti mit csináltok, ha a telefon meghibásodik? Van itt, aki javíttatta?
11. beYOUtiful (válaszként erre: 9. - 6f18f6fd9c)
2021. júl. 13. 12:35
Irigyellek az ügyességedért! :)
10. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 1. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 12:34

Találtam is egy ilyen videót, én mindenképpen megpróbálnám.

[link]

9. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 1. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 12:30
Én megnéznék egy youtube videót és megpróbálnám kicserélni saját magam a kijelzőt.
2021. júl. 13. 12:20
Ajánlatos a telefonra védőfóliát tenni, valamennyire védi a kijelzőt és azt könnyebb és főleg olcsóbb cserélni mint a kijelzőt
7. beYOUtiful (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2021. júl. 13. 12:07

Minden smartphone kijelzocseréje drága! Gondolom ezzel(is) ösztönzik a vásárlást.

30 ezer forinos az ajánlat amin gondolkozunk.

6. Amaunet (válaszként erre: 5. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 12:00

Ennél a készüléknél a kijelző panel 40 ezernél kezdődik.


Ez olyan, mint a gépkocsi vásárlás. Vásárlás előtt jó, ha utánanézünk a szervízelhetőségének is.


Ha ez sok, akkor én is azt javaslom, hogy vegyetek újat.

5. beYOUtiful (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. júl. 13. 11:51

45 ezer Ft meglehetosen drága.

Az elso vízkáros lett. A mostani pedig a kezében volt, amikor a kijelzo pixelhibás lett. (szakember szerint korábban érhette ütés a telefont)

Tud vigyázni a dolgaira.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 11:45

A szolgáltató eladni szeretne, az a pénz, a forgalom és nem a szerviz.

A múlt hónapban fedeztem fel egy jó kis szervízt, ahol az alkatrész áron felül elég olcsón dolgoznak.

Az oldal közepén láthatod az S7 kijelzőcsere árát:

[link]


"Ez 5 év alatt a második Samsung készülék a családtagnak, ami kuka."

Baleset érte a készülékeket? Lehet, hogy egy olcsóbb készüléket kéne használnia, ha nem tud rá vigyázni.

3. beYOUtiful (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2021. júl. 13. 11:42
Lejárt a jótállás. 2018 végén vett készülék.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - BeYOUtiful)
2021. júl. 13. 11:37

Én tavaly egy kb. 15 éves Nokiát akartam javíttatni, az került volna annyiba, amiért már egy új "buta" telefont tudtam venni, persze hogy a régi lett kuka.

Az biztos, hogy engem is fél óráig győzködött az eladó, hogy vegyek okosat... berágtam, és ott akartam hagyni, akkor volt hajlandó mutatni a saját igényemnek megfelelőt.


Egyébként megkeresném a helyedben a korábbi készülék vásárlásakor papirokat, jótállásról van-e benne szó?? Őszintén én sem néztem, de azért ez nagyon gázos, hogy csak ilyen rövid ideig bírja. Utána néznék, érdeklődnék.

2021. júl. 13. 11:23

Sziasztok, van egy Samsung S7-es a családban, kijelzocserére szorul. Minden szolgáltató új készülék vásárlására buzdít. (a javítás ca. annyiba kerül, amennyi a telefon mai értéke)

De mi van a fenntarthatósággal? Ez 5 év alatt a második Samsung készülék a családtagnak, ami kuka. Ès mi van, ha valaki nem szeretne szebb, jobb, még gyorsabb telefont?

Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook