Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejpépek fórum

Tejpépek (beszélgetős fórum)


2013. dec. 21. 21:37
A gabonapep gyakorlatilag natúr muzli.
2013. dec. 21. 21:36
Tápszer+gabonapép+gyümölcs. Vagy ugyanez joghurttal, később tejjel. Nincs benne cukor. Van M*lupa és B*bylove is, mindkettő jó. Esetleg zabpehely, de azt én tapszerrel nem próbáltam csak tejjel +gyümölcs vagy fahej.
2013. dec. 20. 21:46

sziasztok, én a tescoban vettem a POMPS búzadara gyerekeknek, a fiam 11 hónapos és szereti. kb 500 Ft volt és 350gr és 20 adag készíthető belőle.

én vízzel főzők (hamar kész van)nagyobb adagot és a hűtőben tárolom felhasználásig, jorhurttal ízesítem, vagy csak tápszert és fahéjat keverek hozzá. most olvasom van benne cukor, de amikor megkostoltam eléggé szimpla ízű volt.

nekem a sinlac édesebb, a fiam azt is szereti egy kis fahéjjal dúsítva.

2013. dec. 18. 20:13

persze, van benne, de ez rá van írva, el kell olvasni

mennyi idős a lányod? tápszeres vagy anyatejes?

6. adry06 (válaszként erre: 5. - F6390e6b9b)
2013. dec. 18. 16:50
ezt már csináljuk: sinlac... csak valami újat is szeretnék. Az én lányom is imádja a bolti tejpépet, ezt hallottam valakitől, hogy tele vannak cukorrral.
2013. dec. 18. 16:28
Én anno kóstoltam,nem éreztem a bolti tejpépet édesnek,de a lányom szerette!De akkor írass fel Sinlacot azt variálhatod gyümölcsel zöldséggel.
4. bowie (válaszként erre: 3. - Adry06)
2013. dec. 18. 16:10

tudsz csinálni rizstejet, azzal is jó minden.

A grízt pl lehet így is:

[link]


És jó almával is, körtével is.

3. adry06 (válaszként erre: 2. - Babeck)
2013. dec. 18. 16:04
igen most kezdtük el. állitólag tele vannak cukorral a tejpépek. 9 hónapos a lányom.
2013. dec. 18. 16:00

Mi a baj a dobozos tejpépekkel?


Ha nem bízol bennük, tudsz venni rizspelyhet, kölespépet natúrt, azokat simán el tudod készíteni tápszerrel, tejbegrízt szerintem zabtejből csinálj, az én fiam nagyon szerette :)


Mekkora a gyermek? Glutént bevezetted már?

2013. dec. 18. 15:56

Sziasztok!


Ki hogy készítette el a gyerkőcének a tejbegrízt ilyen korban???? tápszerrel esetleg??? én próbáltam de valahogy nagyon rossz íze lesz. Írnátok egy pontos elkészítést, mennyiségekkel? köszönöm. Állítólag a bolti dobozos kész tejpépek nem jók.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook