Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teafaolaj pattanásokra. De melyiket, és hogyan? fórum

Teafaolaj pattanásokra. De melyiket, és hogyan? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. a1baa7edcc (válaszként erre: 9. - 133362853e)
2010. jan. 5. 02:18
Poharba tegyel keves vizet (asvanyvizet), bele par csepp teafa olajat es abba marthatod a vattakorongot, majd attorolheted a homlokod.
2010. jan. 5. 01:07
soha ne használok krémet..szal nincs arckrémem...azért gondoltam a vattapamacsra, mivel a homlokomat törlöm át vele..de ez fültisztító pálcikával hosszadalmas művelet lenne..sőt, szinte lehetetlen
8. xti_
2010. jan. 5. 00:33

ha nagyon takarékosan akarod használni, akkor egyszerűen szorítsd az ujjad a csöpögtetőnyílásához, és azt a picit, ami az ujjadon van, kend egyenesen a pattira.

vattapamacs helyett használj fültisztító pálcikát.

ha az egész arcodon problémás a bőr, akkor tegyél annyit az arckrémedből a tenyeredre, amennyivel egyszerre be szoktad kenni az arcod, és a krémhez cseppents egy csepp teafaolajat is a tenyeredbe. keverd össze a krémmel, és így kend fel.

2010. jan. 4. 23:38

na kipróbáltam most este..tényleg erőteljes az illata...


de hogyan használjam???

10ml-es 1800Ft-ért nagyon drága, ha vattapamacsot használok, arra meg kicsit többet kell önteni, szal hamar el fog fogyni..


lehet ezt valamivel keverni? vízzel, citromos vízzel, vagy ennek csak töményen van hatása?

6. xti_
2010. jan. 4. 19:07

azért javasoltam a 100%-osat, mert az egész biztosan csak teafaolajat tartalmaz :)

és persze az a leghatékonyabb.

2010. jan. 4. 18:56

Amúgy a %-on kívűl van más eltérés közöttük? mármint hogy van amelyik tartalmaz "mesterséges dolgokat", adalékokat, van amelyik nem...


Hisz gondolom ami mondjuk 30%-os, ott vmivel a többi 70%-ot ki kell pótolni...

4. xti_
2010. jan. 4. 18:08

100%-osat vegyél.

van még egy fajta, amit szoktam venni, patikában kapható, sárga címkés, talán Tebamol a neve, ez 20 millis kiszerelésben is kapható, 1500 körül van az ára, ez elég kiadós.

3. xti_
2010. jan. 4. 18:04
a dm-es viszonyleg olcsó, de jó. a legegyszerűbb, ha egy fültisztító pálcikára cseppented (szinte mind cseppentős kiszerelésű, szóval ez nem gond) és beecseteled vele a pattanást és környékét.
2010. jan. 4. 18:03

Ma vettem 100%-os teafaolajat, elég drága volt, 10ml-es 1800Ft...igaz ez Dr. Müller


De ugye van a Rossman-ban Aromaxos 700Ft-ért, meg a herbáriában is az eladónő vagy 5 fajtát előpakolt nekem, és azt mondta, hogy a %-ban köztük eltérés...


Megéri drágábban venni 100%-osat, vagy jó ha csak 50, 30%os?


Valamint hogy kell használnom? Este fürdés után csepegtetek egy keveset vattapamacsra, az úgy jó?

2010. jan. 4. 18:01
Teafaolaj pattanásokra. De melyiket, és hogyan?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook