Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mivel kedveskednél párodnak Valentin nap alkalmából? fórum

Te mivel kedveskednél párodnak Valentin nap alkalmából? (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. andi6020 (válaszként erre: 42. - L.luiselotte)
2020. febr. 11. 09:05
De a Valentin nap hagyománya Angliából ered, nem az USA-ból.
2020. febr. 11. 08:52

Én amikor a V nap beszivárgott az országba, már huszonéves, öreg voltam új ünnepet befogadni ( ami nem is szimpatikus, mint semmi ami az USA-ból jön)

Családi ünnepeink mind februárban vannak, 02. 02, 27, 28, 29 és 03.02. már nem hiányzott egy újabb.


Ettől függetlenül egész évben igyekszünk egymás kedvét keresni.

41. Channa* (válaszként erre: 39. - Bless the child)
2020. febr. 10. 20:28
Igen és igen;)
40. vivo44
2020. febr. 10. 20:09

Én nem utálom a Valentin napot, csak sokaknak nem kell hozzá megnevezett ünnep, különleges nap, hogy különleges bánásmódban részesüljenek, valami apróságot kapjanak.

Aki magasztalja azokat az ünnepeket,napokat mert nagy jelentőséget szán annak, sem több vagy kevesebb, mint aki nem.

Nem gondolnám, hogy irígység, vagy rosszmájúság volna, mint inkább csak más a véleménye.

Ettől olyan szép és érdekes a világ.

39. Bless the child (válaszként erre: 34. - Channa*)
2020. febr. 10. 19:33
32 éve naponta többször felhívjátok egymást? Abban az időben nagy kincs volt a vonalas telefonon is
38. szőkelédi (válaszként erre: 34. - Channa*)
2020. febr. 10. 19:32

Hát nevetséges vagy nem ,én a Meggle növényi tejszínnek örültem.😆 Sajnos nem bírom a tejtermékeket.Nem lehetett még nálunk kapni ,csak Pesten de a férjem hozott 2 litert valahonnan.

Végre tudtam magamnak is csinálni oroszkrémtortát karácsonykor. Mint egy kislány úgy ugrottam a nyakába.

Viszont jó érzés látni ,ha a férfi virággal lepi meg a barátnőjét, feleségét. Csak ugye ezt is némelyek túlzásba viszik. Attól ,hogy mi nem tartjuk ,más miért ne örüljön?

37. Lüszy
2020. febr. 10. 19:32
Sütit sütnék neki.
36. vivo44 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 10. 19:26
Te Valentin napra nyitottál fórumot és nem az év bármelyik napjára:-)))
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Channa*)
2020. febr. 10. 19:14
Ez manapsàg màr nagyon ritka.Èn is enyhe irìgysèget làtok a mögött,hogy annyira lehurrognak mindent...aprò figyelmessèg az èv bàrmelyik napjàn sosem àrt.
2020. febr. 10. 18:54

Ha lenne kedvem, akkor utána néznék azoknak, akik itt hepciáskodnak a Valentin nap miatt.


Gondolom, ezelőtt a szilveszter miatt is hasonló volt az elképzelésük, azelőtt meg a karácsonyt köpködték, stb.


Azt gondolom, hogy az ilyen fujjolósok így mutatják ki az elégedetlenkedésüket, mert se karácsonyra, se Valentin napra, se születésnapra, se másra nem kapnak semmi figyelmességet.


Lassan 32 éve ismerem a férjemet és lassan 32 éve férjnél is vagyok, de az én férjem még a saját születés és névnapján is hoz nekem ajándékot, illetve szinte naponta kapok tőle kisebb és nagyobb meglepetéseket, ha mást nem, akkor csokit tuti, hogy vesz nekem hazafelé a munka végén, illetve naponta minimum egyszer felhív, amióta ismerjük egymást, de inkább többször.


Tehát, nálunk nem egy napra, ja bocs 4 napra (karácsony szenteste, karácsony első és másnapja+Valentin napra), hanem az év összes napjára vonatkozik a szeretet, ajándékozás 1988. január 30-a óta.


Én nem is picsogok amiatt, hogy ez nem ünnep, és még k@rvának sem kellett öltöznöm sosem;)

2020. febr. 10. 17:12

Vacsora kettesben egy szép kis étteremben.

És egy saját közösfotós romantikus üzis képeslap,ami remélhetőleg ideér addig :)

2020. febr. 10. 17:03
Hát, ahogy elnézem a hetemet, holnap doki, szerda 12 óra, csütörtök 12 óra, pénteken csak 8, de akkor is ő ér haza hamarabb, asszem nem lesz ebből semmi meglepetés-kedveskedés, örülök majd, hogy lyuk van a fenekemen és szelel, nemhogy sütikézzek meg feszítsek egy szál vörös szalagban...
31. Epresturmix (válaszként erre: 29. - NomNom)
2020. febr. 10. 16:18

Most egy hetet nyertem. Ez lesz az igazi ajándék. :D

Elhiszem, én is, de istenments, hogy belekössek bármibe is, mert utána nem csinál semmit. Nem rontom el. ;)

2020. febr. 10. 16:15
sose tartottuk, erőltetett " ünnepnek " tartjuk.
29. NomNom (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2020. febr. 10. 16:08
Hat nálunk ritkán jön ki hogy ráér. :S meg általában szeretem én megcsinálni xD
28. andi6020 (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2020. febr. 10. 15:58
Bless the child nem 8 hónapos terhes.
27. Epresturmix (válaszként erre: 25. - NomNom)
2020. febr. 10. 15:52
Nálunk pl ez az alap! :)aki szabadnapos az takarît és főz. Így ezzel nem tudna meglepni. Imádom az olyan napokat amikor ő szabadnapos. :D
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Michelle.r)
2020. febr. 10. 15:48
😅😅😅😅
25. NomNom (válaszként erre: 7. - Vivo44)
2020. febr. 10. 15:47
Így van! Pl nagyon jól esett, hogy hétvégén se szó se beszéd kitakarított mert tudja hogy mostanában fáradtabb vagyok.
24. NomNom
2020. febr. 10. 15:45
Alap? Hat nem tudom mi sosem tartottuk nem is fogjuk. Rajtunk ne keressen a virágboltos. 😂 Meg amúgy sem jelent számomra semmit ez a nap. Arra majd ott lesz idén a az első házassági évfordulónk. 😉
23. michelle.r (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. febr. 10. 15:41
Amikor egy 8 hónapos terhes nő átnyújt egy kétcsíkos tesztet, az valóban nagyon meglepő :DDDDD
2020. febr. 10. 15:39
én páratlan vagyok. hálistennek.
2020. febr. 10. 15:38

Semmi különlegeset, amit máskor nem. Igazából neki fontos, én megkérdeztem, hogy szeretnê-e ha tartanánk Valentin napot. Szeretnê. Nem hurrogom le, mert nem vagyok a magam ellensége. :D


Egy vacsora valahol nekem bőven jó már. :) Ebben egyeztünk meg.

2020. febr. 10. 15:26
Nem Valentin-napra, de a Valentin-napi kinalatbol kapott egy kulcstartot. Koztunk sajat jelentese van ennek, igy mikor meglattam, el kellett hoznom neki. Csak most gondoltam bele, magyarra leforditva milyen erdekesen cseng a pasim fele, hogy "te vagy az en homarom". Szerintem Magyarorszagon nem meno az ilyesmi szoveg :D
2020. febr. 10. 14:57

Mi se tartjuk a Valentin napot;)


De én mindig kapok ezen a napon is valamit. Pici ajándékot, múlt évben egy pici korallvirágit szívecsjés kadpóba+csokit.

Én pedig 1 sört és csokit ajándékozta, a gyerekünk, aki 30 éves, kindercsokit szokott kapni:D

Van amikor szív alakú sütiket csinálok, stb.

18. Channa* (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2020. febr. 10. 14:50
Igazad van!
17. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 10. 14:26

Teljesen lényegtelen a "mivel", a lényeg a gesztus, a "gondoltam rád", ki nem örül annak?

Kaphatsz egy kocka csokit is tiszta szívből, meg adhatsz toronyórát lánccal is, csak mert elvárás van, meg facebook van, ahol ki lehet posztolni. (nem rád értem, csak példa)

2020. febr. 10. 14:16

Én is egy ünnepi vacsit csinálnék, kerítenék valami jó filmet a kedvenc snackekkel. (bár, ha nálatok rendszeres program, akkor nem biztos, hogy jó ötlet. Nálunk ünnepszámba megy az ilyen múviest :)

Ajándék meg attól függ, mennyire lángol a szerelem, mennyire vagytok érzelgősek.

Az én férjem (így nyolc év után) pl. egy kilo gumicukornak, pisztáciának vagy egy szép tollnak, gyújtónak örülne, ha kis ajándékról van szó.

Régen persze több volt a romantika, csináltam neki kisfilmet az utazásainkról vagy szexi albumot, voltak cuki szívecskék stb. :)

2020. febr. 10. 14:01
Ha szeret a férjed semmilyen apró figyelmesség nem kell. Egy megfogant kisbabánál nem kell nagyobb ajándék. Nagy butaság, ha "szorongsz" mert ajándékozni akarsz. Egy vacsora gyertyafénynél, vagy közös romantikus film, vagy vegyél neki egy babával kapcsolatos könyvet. A többieknél sem a Valentin nap a lényeg. A figyelmesség meg bármikor kijár.
2020. febr. 10. 13:22

Akkor saját tapasztalat: az enyém pl tökre örülne egy 2 lány 1 fiú felállásnak.

Én nem örülnék neki, de mondta azt se bánná ha 2 idegen lányt kerítenék neki. 😁


Majd ha már tényleg nem tudok mit kitalálni neki esetleg, de mivel te úgy érzed teljes a kis életetek és már tényleg semmi más ötlet sincs (a szaxi szóló is snassz) egy ilyennel tuti feldobnád.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook