Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mivel kedveskednél párodnak Valentin nap alkalmából? fórum

Te mivel kedveskednél párodnak Valentin nap alkalmából? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. febr. 10. 13:16
Nekem is pont ez jutott eszembe 😁
2020. febr. 10. 12:41

Egyébként én abszolút nem értem hogy jön ide a "nem dátumhoz kötött" kedveskedés.

Minden, aminek van napja, az adott napon van.

A nőket nőnapon, az édesanyákat anyák napján köszöntjük, nem egy adott napon kedveskedünk helyette mondjuk egy sütivel vagy porszívózással.


Amúgy meg aki szerelmes, annak nem nyűg a Valentin napi meglepit megvenni, aki meg nem szerelmes, arra szerintem ez az egész ünnep igazából nem is vonatkozik.


És azt sem értem miért lett divat bármilyen ünnepet lehurrogni.

11. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 10. 12:34
Az miért alap, hogy Valentin napkor adni kell valamit a másiknak?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Gabbbicica)
2020. febr. 10. 11:54
Igen ezèrt nehèz bàrmivel is kedveskedni ùgymond,mert itt alap minden nap megvan minden.Spontàn viràg nèha,közös sütikèszìtès,közös főzès stb.
2020. febr. 10. 11:53
Teljesen egyetèrtek veled.
2020. febr. 10. 11:48

En nem kihaltnak erzem a figyelmesseget, csak feleslegesnek a valentin napi viragot, ahogy a majus fát es majus kosarat se hianyolom.


Maskor is, hetkoznapokon is elofordul, hogy van süti, vagy veszunk vmit a Lidlben pl a kozepso soron, ami nem letszukseglet, de orul neki a masik.

7. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 10. 11:47

Ha 8 hónapos terhes vagy, akkor már ott van a szíved alatt az ajándék!

Kell ennél több?

Valóban ahogyan más is említette a Valentin nap túl van gondolva.

Én jobb szeretem, ha a párom random (nem dátumhoz kötve) kedveskedik bármivel, legyen az takarítás, főzés, mosás, vasalás, egy fagyizás, stb. Hogy a hála nem marad el, az egyszer tuti, mert van az a dolog, amihez 8 hónapos terhesen sem fáradt, kényelmetlen az ember:-)

A szeretet-szerelem-tisztelet határtalan dolgokra képes, minden más csak külsőség.

2020. febr. 10. 11:29
Süss sütit, várd valami extrább vacsival (akár csak annyi hogy szív alakúra készítesz el valamit vagy mittomén), vagy vegyél a cukrászdában 2 szelet tortát vagy valami édességet amit szeret. Mi nem valentinnapozunk, de azért szerintem 1 szál rózsa viszonzását nem kell ennyire túlgondolni.
2020. febr. 10. 11:22
Amúgy az miért alap, hogy a ferfi meglepit ad a nőnek eme becses nevezetes ünnepnapon?
4. globus (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. febr. 10. 11:21

-Drágám, azt hiszem, terhes vagyok. Te mit szeretnél, mi legyen?

-Április elseje.

2020. febr. 10. 11:18
Vhonnan szerzek egy 2 csíkos tesztet és reggel átnyújtom neki. Biztos meglepődne
2. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 10. 11:16

Mi nem tartjuk, uh nalunk nem alap.


Karacsonykor, szülonapkor van ajandek, névnapot is csak sütivel ünneplünk.

2020. febr. 10. 11:08

Tuuudom,ha az ember szereti a pàrjàt,szeresse ugyanùgy az èv 365napjàn is,de akkor is alap egy fèrfi meglepi ilyenkor is pàrjàt,akàrcsak 1szàl ròzsàval,vagy valamivel,amit jò lenne viszonozni is...viszont itt elakadok,ugyanis nem tudom mivel.


Sajàt tapasztalatokat,tippeket vàrok,amiket előre is köszönök.


U.I:Szexizès stb kilőve,ugyanis 8hònapos kismama vagyok😅

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook