Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Te mivel fogytál le? fórum

Te mivel fogytál le? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 4. 10:47
Candida dietaval 6kg ment le 1,5 honap alatt, azota mar abbahagytam, bar a fobb kajakat megtartottam es nem is jottek vissza a kilok.
2011. ápr. 3. 18:35
igazábol én még csak most kezdtem el de az első héten már lement 2.5 kg.az én diétám egyszerü és nem is vagyok éhes igazábol nekem az a nehéz hogy az étvágyamat nyomjam el.mindent eszek mértékkel kivéve:-kenyér,liszt.péksüti,csoki,nasi,stb.tehát szénhidrátokat mellőzöm.nagy tányér főzelékeket eszem egy kis virslivel vagy főtt tojással és jol is lakom rendesen.nekem bejött.a tul szigoru diétákat nem birtam betartani soha.
2011. ápr. 3. 17:05
Én semmi különöset nem csináltam.Úgy dolgoztam hogy 8.30-től-18.30-ig.Reggeliztem egy szendvicset ebédidőben vagy hideget vagy meleget de bármit.Tehát nem néztem hogy hány kalória stb.És utána délután 6 órakor ettem utoljára két szendvicset.És ennyi semmi mozgás a munkán kivül és leadtam 15kg-ot.
2011. ápr. 3. 16:58
Nem is tudom meg merjek-e szólalni ilyen nagy, igazi eredmények mellett. Én csak 5 kg-t akartam leadni és azt le is adtam a weight watchers szerinti étrenddel, valamint rendszeres mozgással. Ezzel is tartom a súlyom.
15. Binky (válaszként erre: 8. - Dettici)
2011. ápr. 3. 16:54
Hiába hízlal, gyorsan eltelít... így keveset eszel belőle. Én szeretem a krumplit, nem szoktam elhagyni. A rizst se, csak barna rizsre cserélem.
2011. ápr. 3. 16:53
Hát a kitartás az fontos:) Nekem még a fülakupunktúra is segített annó, meg is tanultam:)
2011. ápr. 3. 16:44
Remek eredmény, gratulálok ! Én a mozgást javasolnám, rendszeres testmozgás nálam ez a siker kulcsa :) Sok sikert és kitartást mindenkinek!
2011. ápr. 3. 16:42
Zöldség, gyümölcs, tea, víz, kefír, sajt...nagjából nekem ennyi a titkom, és ezzel leadtam 55 kg-t, mindenkinek sok sikert :)
11. zoldfulu11 (válaszként erre: 8. - Dettici)
2011. ápr. 3. 16:36
van krumplidiéta is:) Napi fél kg mínuszt ígér, én egyszer csináltam, tényleg szépen mentek le a kilók, csak nem bírtam kitartani mellette, túl sok volt a krumpli:)
10. scrummy (válaszként erre: 9. - Dettici)
2011. ápr. 3. 16:24
Akkor az már fél siker :)
9. Dettici (válaszként erre: 7. - Scrummy)
2011. ápr. 3. 16:23
nekem csak az étkezésen kell változtatnom:/ heti 2x 2 órában tánc edzésem van, plusz még edző terembe is járok, szóval nekem az a könnyebb része:/
8. Dettici (válaszként erre: 5. - 7cdf5b0d96)
2011. ápr. 3. 16:23
én ha teehetném krumplin élnék. imádom. de ugye annyian mondják hogy a KRUMPLI bizony hízlal. pedig ha nem hízlalna azon élnék:DDD
2011. ápr. 3. 16:20
Én a kalóriákat számolom, naponta megpróbálok 1200 kalória körül enni, mellette hetente 3-szor vagy többször sportolok (edzőteremben). Voltak kilengések, időre kihagyások, de így is mínusz 10 kg-nál járok. És még hátra van 8 kg. Csodaszer nincs :) A lényeg, hogy figyelj oda az étkezésekre, és próbálj időt szakítani a mozgásra, a hatás nem marad el.
6. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Dettici)
2011. ápr. 3. 16:14
Ha lenne csodaszer, már rég mindenki vékony lenne...
5. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 4. - Dettici)
2011. ápr. 3. 16:13
Tudom,valami jobbat vártál,dehát ez van :-)).Tényleg annyira banális a dolog,én nagyon sokat erőlködtem,sok módszerrel,aztán elegem lett az egészből.Elkezdtem így,és ráálltam.Hozzá kell tennem,a megannyi sima főtt krumplis vacsora a vége felé már nem igazán jött be,de az eredmény kárpótolt.És így tudom már egy éve tartani.Mindenkinél más jön be.
4. Dettici (válaszként erre: 3. - 7cdf5b0d96)
2011. ápr. 3. 16:06

dejóó:) annyira jó ezeket olvasni:) és tényleg azt szeretném, ha mindenki így leírná:) én nyáron fogytam 7 kilót, folyamatosan táncoltam, és edzetem mert imádok, de télen...valahogy visszajött mind. a sport ugyanúgy megvolt, de nyáron alig ettem, mert nem kívántam semmit:D szóval most is csinálom ezerrel!


Valami csodaszer segítségével senkinek nem sikerült?

2011. ápr. 3. 16:02
Reggelire sokat,ebédre szerényen,vacsorára nagyon keveset+sport.Egyszerű módszer,de hatásos :-),nálam legalább is bevált.Mínusz 13 kiló.Eddig.
2011. ápr. 3. 16:01
Én még semmivel :)))
2011. ápr. 3. 15:59
Sziasztok:) most regisztráltam be, szóval időm se volt végignézni a kérdéseket:) Szernék sikertöténeteket olvasni:) TE mivel fogytál le?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook