Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit választanál? fórum

Te mit választanál? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Ministry (válaszként erre: 6. - Aa84065182)
2012. febr. 22. 14:20

Illendőség, nem illendőség, ennyibe vesz téged.

Keres valaki mást, aki nem hagy ott szó nélkül beszélgetés közben.

13. aa84065182 (válaszként erre: 10. - 4c30444687)
2012. febr. 22. 14:19
Óh, ez egy hasznos tanács, köszi! :)) (Hm, ez egészen más aspektus...)
12. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. febr. 22. 14:19
Hát elég hülyén választottál magadnak szexpartnert. :D
11. aa84065182 (válaszként erre: 7. - Cel)
2012. febr. 22. 14:17

A fenét. Én egyre kevesebbre vágyom! :(( A viselkedésével már attól is elveszi a kedvem lassan, hogy ágyba bújjak vele!


Ja amúgy az édes a dologban az, hogy egy közös barát már megszakította vele a kapcsolatot nagyon hasonló okok miatt, holott az tényleg csak barátság volt, nem volt szex. Ettől függetlenül vele is úgy viselkedett, hogy egy idő után túl sok lett, és megszakadt a barátság.

10. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. febr. 22. 14:16
Nem kell vele leállni beszélgetni, és akkor nem fog parasztkodni. Csak egy vészfax, szal kezeld is a helyén! És persze keress mellé mást erre a célra, aztán hajítsd a francba!
2012. febr. 22. 14:15
Nem a pasid, nézelődj!!! Attól hogy sexelsz vele, még nyitva tarthatod a szemed, randizhatsz másokkal! ;) Utána ott is lehet sex, ennek pedig pá!
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. febr. 22. 14:13
Ööö, az "ex-szel" is prücskölget?
7. cel
2012. febr. 22. 14:13

Előbb utóbb többre fogsz vágyni mint "csak" szex és amit leírtál abból az jön le, hogy ő többre nem hajlandó, viszont így akadályozni fog téged abban, hogy ne csak testi hanem leli társat is találj.


Egyet értek a 3. hsz-val.

6. aa84065182 (válaszként erre: 4. - Ministry)
2012. febr. 22. 14:12

Nem várom el, hogy beszélgessen velem. (Sokkal régebbről ismerjük egymást, minthogy összegabalyodtunk volna, talán ezért beszélgetünk.) De ha ő kezdeményez egy skype-beszélgetést, ír vmit, én válaszolok, ő egyszercsak nem reagál, és kiderül a végén, hogy cseszett annyit odaírni, hogy mára ennyi heló, akkor azon akkor is fennakadnék picit, ha szimpla haver vagy barát lenne. Alapvető udvariasság.

A kiállítás meg aztán pláne nem elvárás, sőt az ő ötlete volt, meg is lepődtem.

Mellesleg: tök kényelmes nekem is. :)

2012. febr. 22. 14:11

"Így legalább szex van" Ennyi. Eszi, nem eszi, nem kap mást. Legalább nem vagy feszült.


Nem tudom mit választanék.:)

2012. febr. 22. 14:08

Most mit mondjak.

Miért várod el, hogy beszélgessen veled, kísérjen el kiállításra? Nem a pasid, nem kérheted rajta számon.

Szerintem egyszerűen csak fél kimondani, befejezné a dolgot.

Mellesleg tök kényelmes neki. Odamegy, szétteszed a lábaid, és még pedáloznia sem kell érte...

Bocsi, ha túl nyers voltam, de én így érzem.

2012. febr. 22. 14:06
Nézz szét a placcon, biztos akadna más is!
2. beanadt (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. febr. 22. 14:06
Próbáld elfogadni, hogy "csak szex és más semmi!" és ne várj ennél többet hiszen ez nem is több ennél!
2012. febr. 22. 14:02

Írtam már ide a témával kapcsolatban kb 2 hónapja, van egy viszonyom kb. fél éve. A pasi nem nős, nem él párkapcsolatban (csak még mindig szerelmesnek érzi magát a volt barátnőjébe, akivel találkozgatnak úgymond), nekem sincs jelen pillanatban párom. Nem vagyunk egymásba szerelmesek, talán a legpontosabb kifejezés erre a szexbarátság.

Szóval, telik-múlik az idő, és vele változnak a dolgok. És sajnos úgy érzem, negatív irányba. A pasi olyan dolgokat kezdett el megengedni magának, ami mellett nem mentem el szó nélkül. Pl. egy sms-re fogja magát és nem válaszol egyáltalán (kifejezetten ritkán írok neki sms-t), skype-csevegés közben egyszercsak eltűnik, nem válaszol, kiderült, elkezdett játszani valami játékot, csak nem szólt, hogy hahó te hülye, most van vége a beszélgetésnek. Érzi ő is, hogy nem bánik valami jó velem mostanában, ezért kitalálja, hogy ő kedves szeretne lenni hozzám, menjünk el arra a kiállításra, amit amúgy is szeretnék megnézni, mondom jó, erre visszakozik, hogy jajj hát akkor ez olyan lenne, mint egy randi, és azt ő nem meri, és azóta egy kukkot se hallottam felőle a témáról.



Őszintén szólva az utóbbi hetekben nagyon sokszor eljutottam odáig, hogy megmondom neki, hogy fejezzük be, nem viselem el tovább a hülyeségeit. Jó vele az ágyban, és beszélgetni is jó, de kompletten megőrjít. Szóvá tettem neki ezeket a dolgokat, hogy ez így nekem nagyon nem jó, változtasson a viselkedésén, nem történt kb. semmi. Normálisan szóltam, elmondtam, hogy nem várok nagy dolgokat tőle, csak legyen velem szemben korrekt, és ennyi. Vicces valahol, hogy ezt az akadályt nem sikerül megugrania, mert, idézem, akkor én most őt meg akarom változtatni! :O Noooooormális?!


Az egyetlen oka annak, hogy még nem fejeztem be vele, az az, hogy ha ő nincs, akkor szex sincs az életemben. Nagyon-nagyon sokat voltam egyedül, és sajnos pontosan tudom, hogy milyen hatással van rám az, ha hosszú ideig nincs szex, nincs gyengédség, simogatás, stb. Félek ettől, nagyon rossz dolog, és nagyon nem akarom. Így aztán, őrlődöm a kisebb kupac sz.ar, meg a nagyobb kupac sz.r között, hogy melyiket válasszam.


Így legalább szex van, és az ágyban tényleg odateszi magát, odafigyel, kielégít rendesen, simogat, ölelget, utána pár napig nagyon jól érzem magam. De néha jobb lenne, ha meg sem szólalna. Állítólag nem velem van baja, hanem saját magával. Nade rajtam vezeti le!!

Tudom, a legkönnyebb erre azt válaszolni, hogy megérdemlem, én választottam, én vagyok benne, és részben igaz is, de nagyon örülnék, ha olyanok is írnának, akik értik a helyzetemet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook