Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mit tennél egy ilyen szituációban? fórum

Te mit tennél egy ilyen szituációban? (beszélgetős fórum)

2011. szept. 14. 19:19
Erre csak annyit tudok mondani, hogy kb minden oktató kibeszéli a tanulót a háta mögött ha szereti ha nem. De ha nem érezted ott jól magad jól tetted, hogy váltottál.
2011. szept. 8. 09:05

Elsőnek osztályfőnökkel beszéltem,mert már nem 1x fordult meg a fejembe,hogy elmegyek másik oktatóhoz.Szóval ez az egész sztory,már csak az utolsó csepp volt a pohárba.Nem akarom ragozni,hogy miért lett/lesz jobb máshol,elég szerintem,ha annyit mondok ,h velem együtt 6-an voltunk nála tanulók.Nála,aki reggel 7-től este 10 -ig folyamatosan megállás nélkül dolgozik,még az ebédet is állva eszi szinte...akkor gondolhatjátok mennyire volt ideje rám/ránk.


Igen,eljöhettem volna hamarabb...de úgy voltam vele,hogy itthon is szépen dolgozgatok (már amikor van kin) bent pedig csak NÉZEM,hogy ő mit csinál,mivel az ő vendégéhez nekem legalábbis nem lehetett hozzányúlni.Másnak se naon,de nekem végképp nem.Max egy pakolást lemoshattam vagy megengedte,hogy egy szempillát letörölhessek...és igen, 1 év múlva már önállóan kell dolgoznom.Nm kezdő zöldfülű vagyok.Persze még rengeteg dolgot kell tanulnom.

Nem tudott ellenem semmi negatív dolgot felhozni,csak annyit h az utóbbi időbe 2x kellett rám szólnia,hogy ne legyen ki a bugyim a nadrágból...és hogy nekem az a rossz tulajdonságom,hogy amikor "vita" van mindig úgy csinálom,h enyém legyen az utolsó szó.Hát ez van,ne álljon le velem senki kekeckedni! Úgy gondolom,hogy mindenkinek van rossz tulajdonsága,neki is..nekem is.


Bízom benne,hogy az új oktató sokkal több figyelmet fog rám fordítani..és nem lesz ilyen aljas,h a hátam mögött dumáljon ki.

14. 4ab67f870d (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2011. szept. 8. 08:30
Basszus....
13. 4ab67f870d (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. szept. 8. 08:29

Ha jól értem, az infód kizárólag a barátnődtől származik.


"De ma hívott barátnőm,hogy osztályfőnök beszélt az oktatónkkal,hogy a másik lánynak akit vissza tettek,nem tudja elintézni,hogy ne kelljen bent lennie a tanműhelybe....

Erre az oktatóm azt mondta neki,h pedig ha választania lehetett volna,akkor inkább a másik lányt választja...nem engem."


Az oktatód semmi ilyet nem mondott, mi több, úgy tűnik, hogy elégedett veled


"Csak azt nem értem,hogy akkor miért akarta annyira,hogy másodikba ismét nála folytassam a gyakorlatot,ha engem ennyire ellenszenvesnek tart.(amit hozzáteszek h nem mutat)"


Nem lehet, hogy a barátnőd akar kavarni?


Szerintem legyél egyenes (írod, hogy van tartásod), menj oda az oktatódhoz, és kérdezd meg, elégedett-e veled, vagy valamin változtatni kellene?


Meg fog döbbenni, de szerzel egy jó pontot nála. Az emberek ugyanis szeretik, ha megbíznak bennük.

12. 53dfddad18 (válaszként erre: 11. - Bucóka20)
2011. szept. 8. 08:24
Akkor levonva a tanulságokat, most tiszta lappal indulhatsz.
2011. szept. 7. 20:04
Beszéltem osztályfőnökömmel és a mai nappal eljöttem egy másik mesterhez.
10. 9536810fa1 (válaszként erre: 8. - 91d4989ab9)
2011. szept. 7. 08:03
Nem kell faggatni, és számonkérni semmit.... de ha az embert bántja valami, akkor az illetékessel meg lehet beszélni, és ő esetleg azt mondja, hogy "hüle vagy édes lányom, semmi ilyesmiről nincs szó", és mivel tapasztaltabb, érettebb, tán segíteni tud a túllépésben... gondolom én... én segítenék, odafigyelnék... tuti, de háááááááááááááát....! :))))
2011. szept. 7. 07:38
Mutasd meg, hogy téged is minden érdekel. Ez nem nyalizás.
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 6. - 9536810fa1)
2011. szept. 7. 06:53

a mester rendesen viselkedik vele nem éreztet ilyesmit vele szerintem egyelőre fölös erről faggatni



dolgozni kell minél lelkesebben és ennyi

7. 91d4989ab9 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. szept. 7. 06:51

barátnőd mondta hogy az oszid mondta hogy az oktató mondta....


szóval ha beszéltek is rólad valószinüleg nem negativ dolgokról csak hozzádmár csak valami negativ része jutott el, ami lehet hogy nem is igaz vagy nem is azt jelenti amire te gondolsz


ne foglalkozz ezzel,majd csak akkor ha a szemedbe mond ilyesmit, bár ugyse fog mert tulajdonképpen ő is tanár, szerintemcsak félreértés ez az egész ügy



dolgozz jól és ne agyalj ilyeneken:D

6. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. szept. 7. 05:10

... kérj tőle egy negyed órát, kedvesen, halkan, hogy nagyon szeretnél vele beszélgetni, és szánjon rád időt!

Aztán üljetek el, és meséld el, mi bánt...és hogy Te nagyon szeretnél jól dolgozni, és alkalmazkodni, hiszen ez is a munka része, és kérd, hogy segítsen bent. Ha kérünk és visszafogottan, alázattal, azt nem szokták elutasítani. ;) Ne vádaskodj, mert nem a cél, hogy kiderüljön, ki a nagyobb szemét... hanem hogy hogyan tudtok együtt dolgozni, mindkettőtök megelégedésére.

Ha nem jön be a dolog, akkor menj máshova.

... szerintem...

2011. szept. 7. 04:54
Az Mesternek olyan tanítvány tölti el örömmel a szívét, akin látja a szakma iránti érdeklődést.
2011. szept. 6. 23:59
De mondott,miből gondolod h nem?
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. szept. 6. 23:54
ja és maradj ott ahol nem kell buszozni:D
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2011. szept. 6. 23:53
szerintem nem ismondott ilyet rólad az oktatód
2011. szept. 6. 23:46

Mindig akar valaki aki megnehezíti az életem.Most éppen az oktatóm az aki nem tud velem egy légtérben lenni.

Másodikos kozmetikus tanuló vagyok.Elsőben egy fél évet Egerbe jártam suli,de nem bírtam a hosszú busz utat ezért el kellett onnan jönnöm.Amíg Egerbe voltam,addig kihelyezett oktatónál voltam(akit én választottam és fizettünk érte).

Ahogy átkerültem a másik suliba,betettek a suli által üzemeltetett tanműhelybe.(ez ingyenes volt)

De mivel jól kijöttünk az előző oktatómmal ezért úgy beszéltük meg,h 2.-ba nála folytatom a gyakorlatot.(akkor már mindenki kihelyezett oktatóhoz kerül(t).


6-an voltunk nála(velem együtt)...az egyik lány most került hozzá pár hónapja,de mivel a suliba pénzügyi problémák merültek fel,ezért 10 embert vissza tettek a sulis tanműhelybe.Én is visszakerültem volna,ha bírnám a buszt.Ez eddig oké is lett volna..


De ma hívott barátnőm,hogy osztályfőnök beszélt az oktatónkkal,hogy a másik lánynak akit vissza tettek,nem tudja elintézni,hogy ne kelljen bent lennie a tanműhelybe....

Erre az oktatóm azt mondta neki,h pedig ha választania lehetett volna,akkor inkább a másik lányt választja...nem engem.Csak "sajnos" nem választhatott(ezt már én mondom).



A másik lány egy tenyérbemászó nyaligátor.Azt mutatja h őt minden érdekli ,közbe meg nagy íve letojja az egész szakmát.Ezt az is bizonyítja,h majdnem megbukott...


De az oktatómnak ő kellene(mert rajta látja a szakma iránti szeretetet).


Ezt is értem,szíve joga azt gondolni amit akar.Ezt megváltoztatni úgy sem tudom és nem is akarom,mert nekem is van tartásom.


Csak azt nem értem,hogy akkor miért akarta annyira,hogy másodikba ismét nála folytassam a gyakorlatot,ha engem ennyire ellenszenvesnek tart.(amit hozzáteszek h nem mutat)



Még van egy évem.Már a második iskolába járok és a második gyakorlati helyemen vagyok.


Már nem tudom mit tegyek?Maradjak e ? Menjek máshova?

Nagyon rosszul esett,h ennyire nem értékeli a munkámat és hogy ennyire semmibe veszi az én törekvésem és az én lelkivilágom.


Lejárat a gyakorlati társaim és az osztályfőnököm előtt is.Pedig én semmit nem ártottam neki.Normálisan viselkedek,megcsinálom amit kér...mégis én vagyok a sz.r!


Tudom,nekem kell döntenem,de már nem tudom.Nem tudom,hogy lenne a legjobb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook