Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél? fórum

Te mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2
17. ce4fc31d5c (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 08:23

hogy én mit tennék??



Kedves, ha beleolvasol a tegnap indított fórumomba, akkor meglátod hogy mi a helyzet velem...

Ezt csak tanulságként ajánlom, hogy Te/Ti eddig el se jussatok, mint ahová mi már kerültünk!!!


Engem anno, még az ikreink nagyon kicsik voltak, és ugyanígy a szülei elmondtak mindenféle k...-nak a saját házunkban, és az a szerencsétlen gyávaség meg bement az egyik szobába és bezérta az ajtót is, és ott sírt, mert hogy egy szóval sem állt ki mellettem, de mégcsak meg sem mert szólalni.

Magáért sem tudott kiállni sosem, nemhogy még mellettem. :(

Előbb ugranék neki egy embernek aki rám akarna támadni,vagy bántana, mint ahogyan ő egyáltalán meg merne szólalni.

Nekem az ilyen férfi annyira pici lesz a szemembe, mert ez annyira egy gyenge jellemre vall.

Ilyen gyáva férfira én sosem tudnék már felnézni, és nem véletlenül vátunk mi is szét.


Nem azt mondom hogy akkor, anno azt vártam volna el hogy a saját szüleinek menjen neki fizikálisan, mert azért nem erről van szó.

Viszont azt, hogy egy szóval sem állt ki mellettem, hanem még elbújt sírni egy másik szobába, merthogy neki nem volt lelki ereje hogy megvédjen, és magamat kellett megvédenem, meg egyáltalán...milyen egy méltatlan helyzet volt az is.

És a mai napig ilyen, és már ilyen is marad.

A mai napig fél a saját anyjától, apjától, mertha nekik menne szavakban, hogy mellettem állna ki, akkor attól fél, hogy a szülei kitagadnák, és akkor neki nem lenne öröksége.Szánalmas! :(

Sokkal korábban kellett volna lelécelnem tőle.


De te ne járj így, csak elmeséltem.... én aztán meg tudlak érteni, és átérzem hogy mit érzel.

2013. jún. 29. 08:21
Mit tennék? Fognám a cuccom, a gyerekem, és elmennék a fenébe, ahova küldött. aztán meg a büdös életben nem mennék többet oda.
15. fehérleander (válaszként erre: 13. - 6b006fc769)
2013. jún. 29. 08:10
ez nala csak olaj a tuzre :(
14. bowie (válaszként erre: 9. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 07:59
Vajon mér vette magára a vadállatot?:)))))))
2013. jún. 29. 07:59
Megvárnám míg elszáll a lila köd és bocsánatot kérnèk.
2013. jún. 29. 07:57
tényleg egy vadállat az ilyen!
11. 18f139611b (válaszként erre: 9. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 07:57
Ezen sértődött meg????????? Ha disznóvágás, akkor gondolom volt már néhány feles is... de ez nem mentség a viselkedésére.
10. kicsikemoncsika (válaszként erre: 8. - Lepke99)
2013. jún. 29. 07:55
Ha féjszbúk lenne, lájkolnálak :)
2013. jún. 29. 07:55

eppen a sertést bontotta és a lányom fintorogva nézte. En meg bohockodtam. Mondta ezt azt es a biztositekot az vagta ki h. ezt mondtam: szetvagja papo, mint egy vadallat.

Erre ellezdett orditozni meg hadonasznk a kessel, mire en mondtam h. de csak vicceltem. Es ekkor mondta: takarodj az I. f......- ra.

2013. jún. 29. 07:52
Milyen férj az ilyen?! Még ha meg is sérted apóst, nem hagyhatja, hogy ilyeneket mondjon Neked! Megpróbálnám a költözést a férjemmel, ha nem megy úgy, akkor nélküle.
2013. jún. 29. 07:51
én nagy ívben elkerülném azt a házat, bunkó paraxtok!
2013. jún. 29. 07:51
olyan nincs hogy két tűz között ilyen helyzetben, én is kerültem sokszor ilyen szituba, de bármi volt is, foggal körömmel megvédett
2013. jún. 29. 07:50
Kérj bocsánatot,és menj haza!!!Késsel fenyegetőzik??Milyen ember az ilyen?A párodnak elment a hangja???Miért érzi sértve magát,mit mondtál neki?
2013. jún. 29. 07:49
És az én párom sem állt ki mellettem, amikor drága édesanyja engem sértett meg a saját lakásomban... utána azt mondta, hogy két tűz közé szorítottam és most nem tudja, hogy mit tegyen :( ez egy hónapja történt, azóta anyós nem kért bocsánatot... sőt ő sértődött meg (de hogy min azt nem tudom, de már nem is érdekel)
2013. jún. 29. 07:47
a pasi sosem fog kiállni melletted, hogyha egy ilyen dologban nem véd meg, szóval...aaa
2013. jún. 29. 07:45
És mondtad neki, hogy nem akartad megsérteni? Bocsánatot kértél tőle? Ha igen, és ezek után is beléd akarja vágni a kést, akkor fognám magam és hazamennék.
2013. jún. 29. 07:42
Itt ülök pàrom szüleinél. Kb. fél óraja apukája - mert szerinte megsértettem - elküldött egy helyre amit nem irhatok ki az oldal szabályai miatt és kb. megfenyegetett, hogy belém vágja a kést. Nem, férjem meg sem szólalt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook