Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél? fórum

Te mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 29. 19:54
szerintem nem kell ezt tulvarialnod, ne menj oda tobbet. a ferjed meg egy gyava pocs, mar bocsanat, ha hagyja, hogy a felesegevel, gyerekevel igy banjanak, es nem tesz meg mindent a csaladi bekeert. siman tisztazni lehetett volna ott helyben mindent, bar ha az aposnak ilyen reakcioi vannak, el kell kerulni
2013. jún. 29. 19:46
Hát jah.... az! :(
45. andi6020 (válaszként erre: 43. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 19:11
Ráadásul tényleg vadállat. :P
44. fehérleander (válaszként erre: 42. - Kisj)
2013. jún. 29. 18:56

Nyilvánvalóan keserű anyós/após vagy.

Nos, kapáltam, mentem a földre segíteni. Bármit tettem, nem volt jó.

Az, hogy a tanulásnak köszönhetően jobban keresek, mint ők a földmunkával... bocs.

Ők pontosan a tanulás miatt főiskolás bunkónak, agyoniskolázott parasztnak neveztek... miközben nekik kapáltam... de mindegy.

43. fehérleander (válaszként erre: 40. - Fd681950b6)
2013. jún. 29. 18:53
Ha meg is sértettem volna, késsel kell fenyegetőzni?
42. kisj
2013. jún. 29. 17:12

Egy kis kapálás nem a világ vége, már csak a békesség kedvéért is.

Az iskolai végzettségeddel meg nem áll összefüggésben.


Szóval, naná, hogy volt előzménye a dolognak....

41. a78c2ff918 (válaszként erre: 40. - Fd681950b6)
2013. jún. 29. 17:06
Nem történt "megsértés".Nagyon sokszor vesznek annak teljesen hétköznapi,emberi (ami lehet semleges - itt a viccelődés volt az;vagy lehet pozitív is - gúnynak vett,pedig őszinte elismerés; vagy épp negatív - dühös/fájdalom reakció,amit pont a "sértett" váltott ki) megmozdulást...:/
40. fd681950b6 (válaszként erre: 1. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 15:26
Miért kellett megsérteni?
39. moonlight13 (válaszként erre: 36. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 13:47

Figyelj, nyilván, hogy rosszindulatú megjegyzésként értette, amit mondtál! Első olvasatra nekem is annak tűnt!

Magyarázd el, hogy nem úgy gondoltad! És ne magad miatt, hanem a férjed miatt! Ugyanis neki a legrosszabb, hogy Titeket is szeret és gondolom, a szüleit is!

38. michelle.r (válaszként erre: 36. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 13:34

Megértem a csalódottságodat. De attól nem lesz jobb, ha olyan elvárásokat támasztasz egy ember irányába, amiről jól tudod, hogy úgysem tud megfelelni.

Gondolom a férjed - legalábbis a szüleivel kapcsolatban - mindig is ilyen volt. Egyet tehetsz, kerülöd a hasonló helyzeteket.

2013. jún. 29. 13:14

Hm.. engem anyósom csak lekisgörcsözött, mert azt mertem mondani a fiának, hogy ne csak horgászni járjunk, hanem máshová is... :) az elmúlt két évben elég sok mindent elnéztem neki a békesség kedvéért és nagyon sokat segítettem is, de itt már besokalltam...

Úgy döntöttem, hogy innentől kezdve rám ne számítson. A fia akkor találkozik vele, amikor akar, de engem felejtsen el. És ismerem a párom, tudom, hogy morog magában, de anyucinak nem szól.

2013. jún. 29. 13:08

Nem is akarom én megnevelni!

Csak mellettük állok, számíthatnak rám és egy ilyen mondattól ennyire bedühödni.

Nem fájt volna, ha belémszalad a kés, de megvédenek!

35. moonlight13 (válaszként erre: 34. - Krisz42)
2013. jún. 29. 13:01
Valószínűleg az apósát/anyósát senki nem tudja megnevelni!
34. Krisz42 (válaszként erre: 33. - Michelle.r)
2013. jún. 29. 12:37
Védje meg magát,miközben az após késsel fenyegetőzik,mindezt a gyerekek előtt?Ne igyon,ha nem bírja,az nem mentség.A drogokat elítélik,a cigit is,akkor a pia miét kell,h különb legyen?
33. michelle.r (válaszként erre: 29. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 12:30

Akkor nem elhagyott, csak nem bírja a konfliktusokat és eloldalgott. Apuka meg valószínűleg nem akart bántani, csak picit betintázott a disznótor tiszteletére és egyébként is tele van feszültségekkel.


Ha tudod, hogy ilyen a férjed, ne várd el tőle, hogy megvédjen ezekben a helyzetekben, tedd meg te magad. Tök mindegy, hogy kinek a szülei, nem beszélhet így veled.

32. Krisz42 (válaszként erre: 29. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 12:28
Ne nézz feléjük,se te e gyerekek,ezek tényleg vadállatok.Ha fèrjed kiváncsi rájuk,egyedül mehet.Gyerekeket sajnálom,h ilyen nagyszüleik vannak.Egyébként tényleg fèrjednek kellett volna felállni ès kiterelve benneteket szò nélkül otthagyni őket.
31. cony4 (válaszként erre: 29. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 12:22
Szóval véleményem szerint veled semmi baj, párodnak tényleg sokat kell változni, kicsit kiállni a családjáért jobban akár a szüleivel csatározva is, és kerüld párod szüleit nem vagy te rájuk szorulva.Nem jár egy rugóra az agyatok ez látszik, és ezen úgysem tudsz változtatni.
30. cony4
2013. jún. 29. 12:19
Igazi parasztok már elnézést és ez szó szerint értendő!!Párodnak változni kell!!!!!!
2013. jún. 29. 12:09

Mióta együtt vagyunk nem tudnak elviselni. Azt hitték, majd kapálok nekik, meg csinálom a mezőgazdasági munkát. Nem azért tanultam. Ezért sosem szerettek. Egyszer kábé 4 éve már volt egy nagyobb balhé, akkor a fiamnak esett neki apósom. Akkor sem állt ki mellettünk a férjem. Alapból egész jól kijöttünk egymással, sokat hallgattam, béke legyen. Ma is viccelődtünk, egyszer csak elborult az agya. Én sem értettem. Aztán hazajöttünk és a férjemmel itthon vitáztunk. Ekkor döntött, hogy ő megy, mert nem tud minket megvédeni. Aztán fél óra múlva megjelent. Elmondtam, hallani nem akarok az apjáról. És a gyerekeket sem engedem oda többé.

Most szégyelli magát.

Van miért. Lassan enyhülök, nm megy ez könnyen.

És hogy miért nyertek? Mert igazából mindig is éket akartak közénk verni. Most is sikerült megingatni bennünket.

2013. jún. 29. 12:01
Hűűűűűűűűűűű, de zavaros.
27. 17aadc1082 (válaszként erre: 22. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 11:55
Ennyiért???? Na, akkor örülj, és menj ünnepelni. :D ez egy barom, az apjával együtt.
2013. jún. 29. 10:55
Tênyleg elhagyott a férjed?Ennyiért?Itt vmi nem tiszta nekem.
25. moonlight13 (válaszként erre: 24. - 55416fb8e2)
2013. jún. 29. 10:53
ezt most én sem értem.
24. 55416fb8e2 (válaszként erre: 22. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 10:42
a ferjed hagyott el?
23. moonlight13 (válaszként erre: 22. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 10:41
Hogyhogy elhagyottt titeket? Nem ti voltatok ott náluk? És kik nyertek és mit?
2013. jún. 29. 10:34

minden pontosan ugy tortent ahogy leirtam. Nem szamit ha ketkedtek.

Az eredmeny a lenyeg. Elnezest kertem de elmondtam nem kellett volna igy beszelnie. Hazajottunk es o most elhagyott minket. Ennyi. Nyertek.

21. kisj
2013. jún. 29. 10:27
Nem tudom elképzelni, hogy a dolognak ne lett volna valami előzménye.
20. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 08:53

Szerintem is félreérthető!

Kérj tőle bocsánatot, magyarázd meg, mert nem érti! Mondd meg neki, hogy nem őrá gondoltál, hogy a vadállat, hanem arra, hogy úgy lesz szétszedve, mintha egy vadállat tépte volna szét! És hogy benned ez a variáció fel sem merült, és őt soha nem sértenéd meg ilyennel!

Adj neki két puszit. (ha bevállalod) Ennél többet nem tudsz tenni!

2013. jún. 29. 08:46
Te hagyod,h a gyereked előtt így viselkedjen?A férjed hagyja,h késsel fenyegetőzzön,főleg a kislány előtt?Szerinted ez milyen nyomot hagy benne?Azért majd 4szemközt beszéld ezt át a lányoddal,de mindenekelőtt én is mennék a gyerekkel.Most.Tudom,h ilyenkor már nem tűnik annyira szörnyűnek,de legközelebb átvágja a torkod?Te pedig szò nélkül hagyod?Egyébként ezek utân én várnám el,h bocsánatot kérjen a viselkedéséért,nemhogy még majd én.Mindenesetre most is elmennék a gyerekkel,mondván hogy majd hívjanak fel,halehiggadt,nem maradsz olyan helyen,ahol késsel fenyegetőznek.Egyébként is,nem így kellett volna lereagálni,h csak elvonulsz.Vidd alányod,csinálj neki vmi jó programot,ennyi.
18. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Fehérleander)
2013. jún. 29. 08:26
Ebben az esetben nem. Olyant tennèk, ami civilizálja a kapcsolatot. Ha nincs ilyen, elmennék a közeléből.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook