Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te mit csináltál volna ebben a helyzetben? (kozmetikus) fórum

Te mit csináltál volna ebben a helyzetben? (kozmetikus) (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 28. 06:36
Találtál valakit??
18. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 8. 18:55
Tényleg érdekes,ez.Mostanában mindenki panaszkodik a pénz miatt,ha meg lenne meló azt hanyagolja.Simán bementem volna és rákérdek ,amúgy.Nekem szerencsém van, mert van kozmetikus barátném,én a fodrászokkal vagyok bajban.Valahogyan soha nem azt csinálják amit szeretnék.Ezért ha lehet akkor kikerülöm őket.
17. Anda39 (válaszként erre: 16. - Cippora)
2013. máj. 8. 15:05

Igen, igazad van, mindenhol van oda nem illő ember (akár az eladókat nézzük a boltban, akár az ügyfélszolgálaton dolgozókat meg akiket felsoroltál).

Én fodrász vagyok, igyekszem mindenkinek a kedvében járni. Viszont most tudtam meg, hogy egyik vendégem azért pártolt el tőlem, mert amikor szeretett volna jönni, nem volt szabad időpontom...ha kettéhasadtam volna, csak akkor tudtam volna a kedvére tenni, mégis megharagudott rám.

16. Cippora (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 12:19
Kozmetikus vagyok,és sosem küldeném ki a vendéget az üzlet elé.Ha időpontot szerettél volna,az kb 1 perc míg lefixáljátok,ha meg ott helyben megcsinál,akkor leülsz addig az 5 percig.Érdekes amúgy,mennyi rosszat hallani mostanában a vendégektől,panaszkodnak nagyon nemcsak a kozmetikusok,a körmösök,fodrászok hozzá állására is,miközben ők meg "sírnak" hogy nincs vendég,nincs pénz,be kell zárni a boltot...
15. Anda39
2013. máj. 7. 11:35
Én bementem volna akkor, amikor kijött a vendég. Nincs értelme utólag haragudni, mert nem tudod, mi volt az oka, hogy nem szólt ki. Lehet, hogy elfeledkezett rólad (kilátni az üzletből?), ez is benne van a pakliban, és nem kell hozzá rosszindulat sem.
14. 52e9416b15 (válaszként erre: 13. - Töprengő)
2013. máj. 7. 08:12
Ezt is megtenném.
13. töprengő (válaszként erre: 11. - 52e9416b15)
2013. máj. 7. 08:02

Nem rossz ötlet. Eszembe jutott jobb : Nem ajánlanám senkinek!

Független hogy nem ismerem a munkáját. Azzal több kára származik... Minden " kuncsaft " kincs.

12. 1a9791a753 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 07:46
Én már akkor otthagytam volna, amikor kiinvitált, egy új vendéget soha nem szabad így "elküldeni", ez nagyfokú bunkóság.
2013. máj. 7. 07:46
Én bementem volna,és beolvastam volna neki.Utána meg ott hagyom.
10. githaj
2013. máj. 7. 07:42
Már a hozzáállásából látszott, hogy nála nem leszel kedves vendég.Annyit azért kozolhetett volna veled hogy vállal vagy nem.
2013. máj. 7. 07:17

Röviden? Én is elmentem volna...

Bővebben is kifejtem.

Nagyon régóta nem járok ( 20 éve is van ), megtanultam magamnak megcsinálni.

Hamar rájöttem megy a dolog, így nem is kerestem másikat.

Kicsit a hozzáállásod olyan mint az enyém, próbálok egy darabig türelmesen várni.

Kicsit ismerős vagyok Pécsen. Én akkor 24 éve, a " Cuba " melletti akkor még államiba jártam.

Pécs is elég nagy. Keresgélj, biztosan találsz aki " még " megfelel. Ha nem találsz a közvetlen közeledbe, elmennék máshova, akár fől az " Alagút " környékére.

Akár a város másik végébe...

Fodrászhoz járok, tény nekem is közel 18 éve ugyan az. Tényleg ha megyek, általába nem várakozik senki, és utánam is ha jön vendég, nem hallom mit beszélnek, búra alatt ülök...

Oda is járnak a város másik végéből.

2013. máj. 7. 07:12
én az 5. perc után otthagytam volna :-)
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 07:10

Háromnegyed órán keresztül álltál az üzlet előtt?

"Azon gondolkodtam, most mit csináljak, mikor láttam, hogy jön egy busz" ugye nagyon nem haragszol meg, ha azt mondom, azért ezt megmosolyogtam :)


Azt nem értem, minek mentél ki egyáltalán?

2013. máj. 7. 06:30
A belvárosban tudok egy jót. Derzsó Ibolyának hívják.
5. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 06:24

Biztos,hogy nem mentem volna ki várakozni.

Amúgy meg nagyon nehéz jó fodrászt,fogorvost is találni....sok szerencsét a következőhöz:)

4. mafalda (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 06:21
Én ugyanezt tettem volna,mint te.Ezután nem lenne kedvem odemenni.Lehet,hogy figyelmes a vendégeivel,de te is potenciális vendég voltál,rád is kellett volna figyelnie.
2013. máj. 7. 06:09

Én azért bementem volna és jól "megköszöntem" volna neki a kedvességét meg a segítségét.

Az én kozmetikusom 7 éve költözött el, azóta nem találtam jót a helyette így megtanultam itthon tisztítani:D

Nem ajánlott a tied maga helyett mást? Nekem anno igen, egy csajt, akivel együtt végezték a sulit. Érdekes módon a színvonal égés föld volt, az új kozmetikusnak pl műkörme volt, amit én nem szeretek és állítólag nem is helyes kozmetikusnak, mert könnyebben megsértheti a vendég bőrét.

2. bowie (válaszként erre: 1. - Cessi)
2013. máj. 7. 05:53

Hát valószínű megfeledkezett rólad..ami elég gáz...viszont az, hogy kezelés után még pár percet beszélget a vendégeivel..na az arra vall, hogy törődik velük.

Az én fodrászom is ilyen volt..sosem hagyta, hogy ütközzenek a vendégek, hogy mindenkivel tudjon bizalmasan beszélni, mindenki úgy kezelte épp ezért, mintha a barátjához menne..:)) Ő is szülni ment, azóta nem találok egy normális fodrászt..röhej.

2013. máj. 7. 05:47

Sajnos egy ideje nem találok jó kozmetikust. Akihez jártam, elment szülni, a mostani pedig kész katasztrófa. Folyton csak panaszkodik. És nem túl felemelő masszázs közben azt hallgatni, hogy miért nincs pénze, vagy miért nem szereti a férje stb.

Pár hete a buszból láttam, hogy a megálló mellett egy új kozmetika nyílt. Felírtam a számot, próbáltam hívni, de senki nem vette fel. Nyitvatartás nincs, csak bejelentkezés alapján. Tegnap megint arra jártam, láttam, hogy nyitva, gondoltam bejelentkezem, és kipróbálom, hátha. Bemegyek, pont vendég volt, aki láthatóan már végzett, már csak arra várt, hogy picit megnyugodjon az arca. Kozmetikus mellette ül, és beszélgetnek. Mondom, hogy miért jöttem, de a kozmetikus megkért, várjak pár percet, amíg befejezi. Mondtam, hogy oké, addig kint várok, és majd szóljon ki, ha jöhetek. Bő negyedóra múlva kijön a vendég, várok még picit, hátha csak pakol. Várok, várok, és jön a következő vendég. Na, ekkor kezdtem már picit ideges lenni. Bő 20 percet álltam ott, és vártam, hogy végezzen. Továbbra sem jött ki szólni, én meg ott álltam, mint egy rakás szerencsétlenség. Azon gondolkodtam, most mit csináljak, mikor láttam, hogy jön egy busz, amivel haza tudok menni. Felszálltam, és hazamentem.

Ti bementettek volna, vagy ott hagytátok volna a fenébe?

Ja, és ha valaki jó kozmetikust tud Pécs, Kertvárosban, azt megköszönném :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook