Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te mit adnál a gyerekorvosnak karácsonyra köszönetképpen ajándékba? fórum

Te mit adnál a gyerekorvosnak karácsonyra köszönetképpen ajándékba? (beszélgetős fórum)


1 2
22. capuccino77 (válaszként erre: 15. - Little)
2010. dec. 6. 13:38

Nem olvastam vissza az elejétől! :P

Én is tökre kedvelem a dokinkat, jóban is vagyunk vele, mégsem adok neki semmit! DE ha mindenképpen javaslatot vársz, akkor pl. magad sütötte mézeskalács sütike kis karácsonyi fémdobozban. Ennek legalább úgymond nincs pénzbeli értéke, hanem inkább eszmei értékű. És akkor a dokinőtök is kedves gesztusként értékeli és nem úgy, mintha "megvesztegetnék". :) Jobb, mint pl. az utalvány! Az = pénz.

21. b-zs (válaszként erre: 1. - Little)
2010. dec. 6. 13:37

Mi minden évben, így az idén is a gyermekorvosunknak pincészetből származó minőségi bort (fadobozban) szoktunk adni, az asszisztensének pedig egy bonbont, de abból is jobb fajtát.

Szerintem egy minőségi vörösbornak mindenki örül, nekem értéket képvisel, benne van az adott év illata, zamata, munkája stb..!

2010. dec. 6. 13:33
Igen az aj.utalvány azt sugallja,ez a leggyorsabb és legegyszerűbb,majd vesz azt belőle amit akar.Elveszti az "adni jó"érzést.
2010. dec. 6. 13:32
sütnék egy nagy adag mézeskalácsot és szépen díszített dobozban átadnám.
18. little (válaszként erre: 16. - 6d4187dc05)
2010. dec. 6. 13:31

Hát igen, én is így gondolom. De az utalvány még mindig jobb, mint pénzt rakni egy borítékba. Bár végül is nem nagy különbség van közöttük.


Akkor még mindig várnám az ötleteket.

Eddig az asztali jegyzettartó-tolltartó, ilyesmi variáció tetszett a legjobban.

17. Hedi13
2010. dec. 6. 13:31
Szia! Szerintem az ajándékkosár jó ötlet. Lehet benne tea, bonbon, kávé, csoki, stb. Ezeknek mindenki örül és gesztusnak is szép. :)
2010. dec. 6. 13:29
Szerintem személyesebb, ha valamit veszel neki, legyen szó akár apróságról is.
15. little (válaszként erre: 13. - Capuccino77)
2010. dec. 6. 13:29

Köszi, de pont ezért kértem, hogy olyan ne írjon, aki azt javasolja, hogy semmit.


Az én dokim sem vár el semmit, mint ahogy írtam is az elsőben. Én csak azért szeretném megajándékozni, mert kedvelem őket és hálás vagyok a munkájukért.

14. little
2010. dec. 6. 13:27

Hát a doktornőnek 3-5 ezer forint, az asszisztensének mondjuk 2 ezer forint. De ez a maximum.


De azért is kértem összeget tőletek, mert fogalmam sincs.

Azért egy üveg bornál meg egy bonbonnál többet gondoltam kicsivel.

Esetleg a nálunk található plázába lehet vásárolni ajándékutalványt, amit bármelyik üzletben le lehet vásárolni. A dokinak mondjuk 5000-ért, az asszisztensnek 2000-ért.

Ez sok?

2010. dec. 6. 13:26
Én semmit! :P Kötelessége mindaz, amit leírtál. Ezért nem szoknak le sosem arról, hogy a markukat tartsák! Tisztelet a kivételnek!!! Pl.: a Mi gyerekorvosunk! :)
2010. dec. 6. 13:26
Szerintem adj olyat, amit használni tudnak a munkájuk során... Amit border05 is mondott, szerintem jó ötlet.
11. little (válaszként erre: 4. - C0a3449bb0)
2010. dec. 6. 13:25
Aha, ez is klassz!
2010. dec. 6. 13:25
Mivel jön a karácsony,annyi apró csecse- becsét lehet kapni ilyenkor,szebbnél-szebbek.Mi az az értékhatár amiben gondolkozol?
9. little (válaszként erre: 7. - Border05)
2010. dec. 6. 13:24
Értéke kb. mennyi volt? Mert azért egy üveg bor vagy bonbon lehet mondjuk 1000 ft, de amit te írtál, az már azért többe kerül.
2010. dec. 6. 13:23
Ja, és a doki is nő. Bár azt hiszem írtam.
2010. dec. 6. 13:23

Esetleg ajándékkosár, az asszisztensnek meg egy jó fajta bonbon.

Mi annak idején egy bőr asztali tartót vettünk, benne jegyzettömbbel, íróeszközzel, határidőnaplóval, és nagyon igényesen nézett ki az egész.

Persze lehet, hogy ez már lejárt lemez, mi 11 éve ajándékoztuk ezt,

2010. dec. 6. 13:23

Tavaly karira a doki sütit és pezsgőt kapott, az asszisztense pedig szintén egy üveg pezsgőt.

Esetleg ajándék utalvány? Vagy az olyan snassz?

5. 204b456479 (válaszként erre: 3. - Marjann)
2010. dec. 6. 13:21

:-D

Igazad van. :-)

2010. dec. 6. 13:21

Unicefes dolgokat, ez pl nagyon szép és praktikus is!


[link]

2010. dec. 6. 13:20
Én lehet egy nagy adag házisütit adnék nekik. Jobb mint a sztenderd bor/pezsgő/bonbon.
2010. dec. 6. 13:20
Bor a dokinak és bonbon vagy kis cserepes virág az asszisztensnek.
2010. dec. 6. 13:19

Kisfiam 1 éves múlt és szeretnék a gyerekorvosunknak és esetleg az asszisztensnőjének ajándékba adni valamit, amire remek alkalom a karácsony. Szülés után a kórházból hazaérve (vasárnap) egyből kijött hozzánk és az első hónapokban rendszeresen házhoz jött, pénzt sem fogadott el. Ha időpontra megyünk a rendelőbe, kb. 5 percet kell várnunk, mert mindig behív. Egyébként pedig kedves és nem veszi félvállról a dolgokat.


Mindenképpen szeretnék adni neki(k) valamit, szóval azt ne írjátok, hogy ne adjak, mert felesleges, mert úgyis kap(nak) valamit. Ötleteket várok és esetleg értékhatárt a doktornőnek és az asszisztensének is külön-külön.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook