Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te jó ég! Terhes vagyok. :) 2. rész fórum

Te jó ég! Terhes vagyok. :) 2. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Te jó ég! Terhes vagyok. :) 2. rész

1 2
2013. máj. 25. 10:17
nagyon jó...élmény olvasni. És igenis, konyhaszag létezik...tanúsíthatom én is! Bár a szerencsések közé tartozom, kétszer hánytam (eddig) és akkor is a gyomorsav miatt, de szagérzékenység engem is megtalált. Öklendezni a paprikás szalámi szagától...egy élmény! Megenni 10 sajtburgert (igen, nekem zabálási rohamaim voltak az első három hónapban), amit minden nap megtennél, de az mégiscsak 3000 kalória (és nem kifejezetten egészséges)! :) A várandósság felejthetetlen....és én még csak a felénél járok!
2013. máj. 25. 09:34

Szia Ayna, őszintén gratulálok, annyira plasztikusan fogalmazol, hogy bátran belefoghatnál egy könyv megírásába is.:)


Bíztatásul annyit, nekem csak az első terhességem volt ilyan borzalmasan "róka-móka" jellegű amiről mesélsz, a következő kettőt enyhébb gyomorliftezéssel egész szépen végigvittem. (pedig mindhárom gyerekünk egynemű-- fiúk.)


Gratulálok a Kicsihez--aki már nem is olyan Kicsi--, és jó egészséget kívánok Mindkettőtöknek.


U.I. : Ugye lesz még Tesó???? :))))))


Üdvözöllek: Eszter

1. Ayna
2013. máj. 25. 09:08
Hát azt a 24 órát nem kívánom senkinek. Még csak pár napja tudtam, hogy anya leszek, de a tény, hogy esetleg ennyi volt, vége, kikészített. Jó, tisztában voltam vele, hogy
1. az első három hónapban akár rendesen menstruálhatsz is
2. az első három hónapban, még NE ÉLD BELE MAGAD!
De nem tudod nem beleélni magad. Ha szorult beléd egy kis anyai érzés, nem fogod tudni fél vállról venni.
- Szia, hogy vagy?
- Szia, jól, csak tegnap pár hetes terhesen elvetéltem, de szarok rá.
Jaaa, persze.
Ez nem ilyen

Ugrás a teljes írásra: Te jó ég! Terhes vagyok. :) 2. rész
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook