Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is úgy érzed, mintha kiszívták volna az életerőd? fórum

Te is úgy érzed, mintha kiszívták volna az életerőd? (beszélgetős fórum)


1 2
jan. 20. 10:26
nem en nem erzem igy!
39. Aase (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 16. 14:59

Nem vagy egyedül.

Küldök egy virtuális ölelést, és bujj vissza az ágyba, ha az esik jól. Majd elmúlik.

38. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 16. 14:23
Igen. Mostanában én is ezt érzem, holott nagyon energikus szoktam lenni.
37. tien
jan. 15. 17:40

Fizikailag minden oké.


De , nagyon rosszul tűröm a telet a hideget.

A karácsonyi cuccosokat szinte letéptem a falakról ,hogy ne is lássam már.

Gyűlölöm a telet (szezonális bisszbassz)

Mint egy hisztis kölyök ,épp hogy nem toporzékolok.

Szegény férjem...😳

36. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 17:25
Van néhány ember, akikkel miután beszélgetek valóban úgy érzem magam mintha kifacsartak volna, de ennek nincs köze az időjáráshoz. Én amúgy is a hidegre vagyok érzékenyebb, de az idén kopp-kopp, elég jól viselem.
35. Shukran (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 16:58

Én már 70 pluszos vagyok, és éppen reggel vagyok használható állapotban, este már nem.

Mindig van valami célom, amit aznapra terveztem, mindig kimegyek a friss levegőre, az nagyon hiányzik.

Csak a C és D vitamint szedem rendszeresen, és kész.

A borús idő engem is lehangol, de erre való egy jó könyv, amivel kompenzálhatom.

34. csemár (válaszként erre: 32. - Bónyuszi)
jan. 15. 16:57

Lehet, hogy az ingerszegény életmódod okozza a letargiádat.

Ha félreértettelek volna, akkor a saját életemnek esetleg más "paramétereit" emlegettem volna itt. Így viszont főleg a párhuzamokra összpontosítottam (ho ~ nyugállomány), illetve azokra a dolgokra, amelyek a te oldaladra billentenék a mérleget, ha méricskélésre kerülne sor. Azaz: jóval fiatalabb vagy, mint én, valószínűleg az egészségeddel is jobban állsz, feltételezhetően a családi és a baráti kapcsolataid is jobbak...

És így tovább...

Úgy gondolom tehát, hogy részemről nem volt félreértés.

33. libikóka (válaszként erre: 32. - Bónyuszi)
jan. 15. 16:46
Vérképed jó?
32. bónyuszi (válaszként erre: 19. - Csemár)
jan. 15. 15:44
Valószínűleg kicsit félreérthető voltam. Nem a hangulatommal van baj, nem érzem magam depressziósnak, hanem fizikailag vagyok kifacsarva. De lehet, hogy sokan így érzik magukat az évnek ebben az időszakában.
jan. 15. 14:54
Én az ünnepek alatt híztam kicsit. Azon kívül nincs bajom. Sem lelki, sem fizikai.
30. Piroska52 (válaszként erre: 29. - Channa*)
jan. 15. 14:29

Nem tudom, egyszerűen nem tudtam megmozdulni, csak járt az agyam, fel kell kelnem, 7-kor telefonálnom kell, gyógyszert iratni.

A lányom minden reggel ir, ,,,jó reggelt,,, amikor felébredek válaszolok, tudja hogy felébredtem.

De most megmozdulni sem tudtam.

Aztán kezdett oldódni, megtudtam fordulni, tudtam telefonálni.

Kicsit megijedtem, de aztán helyre rázódtam.

Nem tudom mi a fene volt, mondjuk megint hülyéket álmodtam.

29. Channa* (válaszként erre: 26. - Piroska52)
jan. 15. 13:56
Mi történt?
28. Charlize (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 13:50
Pont ilyen. 48 éves, Pécsről.
27. bnedora (válaszként erre: 25. - Bónyuszi)
jan. 15. 13:09
A D-vitamin szedése fontos. Én télen-nyáron szedem.
26. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Bónyuszi)
jan. 15. 13:06

Én szedek D-vitamint èvek óta.

Fel is tudok kelni reggel 71 évemmel. De reggel kicsit megijedtem.

25. bónyuszi (válaszként erre: 24. - Piroska52)
jan. 15. 13:02
Én fel bírok kelni, csak mintha nem 47 éves lennék, hanem 97. A háziorvosom írt fel nekem immunerősítőt + szedni fogok a tanácsára D-vitamint, aztán reménykedem, hogy összekaparom magam.
24. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 12:39

Reggelt 6-kor, egy lukas kétfillérest nem adtam volna azért, hogy én ma feltudok kelni.

Beszélni se tudtam volna.

De csak felkeltem.

jan. 15. 12:38
Én igen..de nem a tél miatt..ha az ember mindig csak ad ad egyszer csak elfogy..
22. bónyuszi (válaszként erre: 20. - Bnedora)
jan. 15. 12:26
Köszönöm a válaszod! Én is az volt novemberben, talán tényleg utóhatás. Tudom, hogy "lesz jobb", csak most jólesik az emberi melegség...
21. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Globus)
jan. 15. 12:06

Gyerektől színházjegyet kaptam, csütörtökre. Egyelőre belegondolni is rossz, hogy a kapun kívül megyek télen.:((

Utálom magam ilyenkor.

20. bnedora (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 12:02
Hasonló, mint a tied, de én arra fogom, hogy karácsony előtt covidos voltam, és ez az utóhatása.
19. csemár (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 11:42

Nem.

(72 éves vagyok, nyugdíjas, egy kisvárosban élek; nem szedek semmilyen táplálékkiegészítőt se hangulatjavító szert - hacsak a kávét nem számítjuk annak.)

18. Channa* (válaszként erre: 10. - Bónyuszi)
jan. 15. 11:07

Én is ho-ban dolgozom, bár én hetente kétszer bemegyek az irodába és találkozok a kollégákkal, és ha itthonról dolgozok, akkor is sokat beszélünk egymással. Valamint van családom, azaz férjem, fiam és menyem, akik naponta velem vannak, valamint van testvérem, unokatesóm, nagynénik, stb. és barátaim is, akikkel rendszeresen találkozunk, együtt töltjük az időt, jókat beszélgetünk.


Lehetnék magam alatt, de nem vagyok, pedig vannak gondjaink. Haldokló hozzátartozó és a férjem a térdei miatt nem nagyon tud járkálós programokon részt venni (műtétre vár), de ennek ellenére minden oké nálunk.

Minden hétvégén jön hozzánk valaki. A hétköznapokon filmezünk és társasozunk együtt, sokat beszélgetünk, tervezzünk a melegebb időre, azaz kerti teendőket, a házzal kapcsolatos soron következő dolgokat, nyaralást, stb.


Sosem szabad belesüppedni a depressziós állapotba!

17. ,zumba
jan. 15. 10:55
Nem. Jót aludtam és minden nap találok elfoglaltságot. Én mindig azt láttam otthon is, hogy nem törte le a szüleimet a téli idő. Engem sem zavar. Nem fogyasztok semmilyen gyártott vitamint, ellenben pihen az elkészített nyers céklasaláta...
16. Amaunet (válaszként erre: 10. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:47

Éppen a home office az, ami lehetőséget ad arra, hogy kissé szabadabban gazdálkodj az idővel.

Távmunkában dolgozom és törzsidőben elérhetőnek kell lennem. De ez megengedi azt, hogy itt hagyjam a gépet akár 1 órára is. Távmunka mellett ellátom az állatokat, dolgozom az udvaron, kertben.


Állj csak fel te is! Menj ki a levegőre! Ha süt a nap fordítsd felé az arcod! Ha csipős szél fúj annak is.:) Felpezsdíti a vérkeringésed és milyen jó utána bemenni a meleg lakásba és egy forró teával folytatni a munkát.

jan. 15. 10:44

Szia!

Nem,nem érzem úgy.Egy gondolat,de kérlek ne értsd félre.Egykor Szegeden laktam,nagyon szerettem ott lakni...Szegeden nagyon sok látnivaló van,nagyon jókat lehet sétálni.Ott a Liget,a Kárász utca.Bár szerintem ezt nem kell bemutatnom...Én egy falu legvégén lakom,utolsó előtti ház...szemben szántóföld és erdő.Hidd el,sokszor hiányzik a város...Remélem hamar rendbe jössz.

jan. 15. 10:37

Szia.

Nem, nem ézek így.

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:27
Eszembe sem jut ilyesmire gondolni. Van annyi feladatom, hogy kitölti a napom.
12. globus (válaszként erre: 10. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:26

Akkor pláne mozdulj ki kicsit. Bármennyire jó otthon lenni, egy idő bele lehet pistulni.

Kár, hogy messze laksz tőlem :)

11. bónyuszi (válaszként erre: 7. - 55Judit)
jan. 15. 10:22
Inkább úgy fogalmaznék: jólesne a lelkemnek, ha tudnám, hogy nem vagyok egyedül.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook