Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is úgy érzed, mintha kiszívták volna az életerőd? fórum

Te is úgy érzed, mintha kiszívták volna az életerőd? (beszélgetős fórum)


1 2
10. bónyuszi (válaszként erre: 4. - Channa*)
jan. 15. 10:17

Szia,

ez nálam azért nehéz, mert home office-ban dolgozom. Ami egyrészt nagyon kényelmes, másrészt magányos.

Nem is lelkileg vagyok lehangolva, inkább fizikailag érzem úgy magam, mint a mosott sz*r.

Természetesen tudom, hogy sok embernek nehéz ez az időszak, csak azért nyitottam ezt a topikot, mert jólesik egy kis emberi szó :)

9. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:16

Ugyanennyi idős vagyok, még 1 hónapig, de nem érzem ezt, amit te. Kis túlzással, inkább pörgök.

Szerintem nálad inkább lelki okok vannak a háttérben.

8. vigyefene (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:16

Szia. Üdvözletem a szomszédságban, érezd jól magad.

Segíteni nem tudok, mert nálam minden rendben van.

7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:13

Én 69 évesen köszönöm jól vagyok.

Téged tényleg megnyugtatna ha közülünk valaki padlót fogna?

6. csemár (válaszként erre: 4. - Channa*)
jan. 15. 10:12
Tudták a régiek, hogy mire jó a farsang!
5. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:12
Rosszabb, de nem az időjárás miatt. Magánügy. 😉
jan. 15. 10:10

A január egy hosszú és sötét hónap. Elteltek az ünnepek és az emberek üresnek érzik az életüket. Ilyenkor kell sok-sok programot csinálni, találkozni családdal, barátokkal és közös programokat szervezni, hogy ne érezzük, annyira lehangolva magunkat.


Tehát, ne otthon ülj egyedül, hanem legyen mindig társaságod!

3. globus (válaszként erre: 1. - Bónyuszi)
jan. 15. 10:09

Idősebb vagyok, vitamint soha nem szedtem. Bizonyos feladatok automatizálódtak, nem igényelnek különösebb erőfeszítést. Tapasztalatom szerint a többire csak elindulni nehéz, aztán megy, mint a karikacsapás.

Télen nem muszáj pörögni, jól esnek a pihenős esték. Tavasztól bepótoljuk.

jan. 15. 10:04
először összerakom magam mert még semmit nem érzek.
jan. 15. 10:00

Sziasztok, új vagyok itt, köszöntök mindenkit. 47 éves vagyok, Szegeden lakom. Amiért írok:

Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül... Ebben a decemberi-januári sötét, nyirkos, folyton borongós időben nem érzitek magatokat állandóan fáradtnak? Testileg-lelkileg. Felkelek, de kis túlzással már feküdnék is vissza. Mintha kiszívták volna az életerőm. Szedek vitamint, de szerintem mint halottnak a csók...

Nektek milyen az általános fizikai állapototok mostanában?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook