Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te így válallnal babát betegen? fórum

Te így válallnal babát betegen? (beszélgetős fórum)


24. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 18:39

Kedves Fórum indító!


Sokat gondolkodtam, hogy felajánljam-e ezt vagy sem. Végül úgy döntöttem, hogy felajánlom, de a te döntéseden múlik, hogy lesz-e belőle valami vagy sem.


Ha gondolod, akkor írj rám priviben és úgy talán könnyebb beszélgetni is.

2021. dec. 19. 16:39
Nem.
22. MTami01 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 15:45

Attól, hogy volt egy ilyen szituáció az életedben és sajnos valószínűleg hajlamos vagy újabbakra a kor előrehaladtával újabb(ak) is követheti(k) a korábbit sajnos. Ettől függetlenül ne fordulj el önmagadtól és az élettől. Járj társaságban, keressél párt (vagyis ismerkedj lányokkal), legyen egy párkapcsolatod. Ha eljön a kellő idő, akkor persze mondd el a barátnődnek (de ne támadd le mindjárt az első randikon) a dolgot.


Csináltasd meg valahogy a vizsgálatot, hátha az megnyugtat.


Éld az életed!

2021. dec. 19. 15:15
Igen így van.
20. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 15:04

Azt teljesen megértem, hogy nem szeretnéd szülőként mindazt átélni, amit apukád (és anyukád) átélt. Felvetették többen, hogy egy genetikai térképet érdemes lenne megcsináltatni.


Egyébként a barátnő kérdést is emiatt kezeled kicsit másképpen?

19. MTami01 (válaszként erre: 8. - Scherlock)
2021. dec. 19. 15:01

Egy agyvérzés tényleg nem betegség. Ez ugye csak bolondságból írtad.


Vélhetően azért kérdezi a fiatalember, hogy ki és mit tenne a helyében, hogy összegezni tudja, hogy mire figyeljen jobban oda.

18. MTami01 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 14:51
Ez így még abszurdabb. Az viszont biztos, hogy ez nem természetes. Biztos, hogy valami olyan rejtett szívbetegség az ok, ami nem volt sajnos kimutatható.
17. Dreamerlady (válaszként erre: 13. - BeauIieu)
2021. dec. 19. 12:10

Szegény papád, nehéz lehet ezt végig nézni egy családtagnak. 😢


Jó, hogy néztek nálad genetikai térkép elemzést. Ezeket lenne érdemes FI-nek is, és akkor közelebb kerül a válaszhoz.

2021. dec. 19. 07:22
Nem tudom megmondani, ha majd ott leszel, tudni fogod a jó választ.
15. NomNom (válaszként erre: 14. - 5236d12e25)
2021. dec. 19. 06:51
Igen csak FI attól tart, hogy az ő problémája örökletes esetleg és végig kell néznie, hogy a gyermeke ugyan azon átesik amin ő is.
14. 5236d12e25 (válaszként erre: 12. - BeauIieu)
2021. dec. 19. 06:31
A lényeg a maradandó próblémák volt..
13. BeauIieu (válaszként erre: 10. - Dreamerlady)
2021. dec. 19. 04:17
A genetikai térkép elemzéssel hajlamot is vizsgálták nekem. 4-bol 3 nagyszülő az érrendszeri miatt ment el (nem fiatalon). A 90 körüli Papám él, csak már "meghigult". Nem buggyant, csak lassú az a régen volt erős, gyors gondolkodású férfi, aki régen gyerekmeseket kreált Róka Rudiról, vagy váltott velünk pár szot, aludt 20 percet, és visszament dolgozni (vezető pozícióba nyugdíjasként, tulorazva -mert a Béla bácsi 20 perc alatt syorta ki, csekkolta le a munkát, amit az újak 1,5 óra alatt). Aztán agyvérzést kapott.
12. BeauIieu (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2021. dec. 19. 04:04
A motorbaleset nem örökletes, és nem veti fel, mikor lesz a következő.
11. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 19. 04:02
Nem, mert önállóan magad is ellátni is problémás, nemhogy egy gyereket. És ha ilyen fiatalon volt egy agyvérzés, jó esély van egy másodikra (harmadikra?) fiatalon az ellatas keptelensegig vagy halálig.
10. Dreamerlady (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 23:11
Nagyon sajnálom, hogy ezen kellett keresztül menj! Egyáltalán nem biztos, hogy a gyermeked ezt örökölné. Lehet, hogy érdemes lenne majd egy trombózis panelt nézetned egyszer.
2021. dec. 18. 22:41
Nem.
2021. dec. 18. 22:26

Szia fi!


1. Te nem vagy beteg.


2. Miért érdekel, mit csinálnék én?

2021. dec. 18. 21:51
7-évesen. Nem tudták az orvosok ki deríteni az van beleírva a zárójelentésbe, hogy “ismeretlen okok miatt” ergo nem tudják, még azt sem tudták több mint két hétig, hogy agyvérzésem volt gerincvízet vettek abból derült ki. Hiába voltam hamar orvosi kézben ezért vannak maradványtüneteim.
6. MTami01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 21:40

Azért az durva, hogy 8 évesen átestél egy agyvérzésen és ilyen következményekkel kell éljél. Viszont az, hogy nem zuhantál össze és már-már teljesen felépültél az nagyon jó. És szerintem nem akadály, hogy egyszer családot alakíts és gyereked legyen.


Egyébként kiderült, hogy ilyen fiatalon mi okozta ezt a súlyos dolgot nálad?

5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Brandy85)
2021. dec. 18. 20:37
Úristen 😪
4. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 20:06
Igen,vállaltam,24 évesen volt agyvérzésem. Te is nyugodtan vállald be,ha eljön az idő amikor szeretnél. Leoborta jól leírta.🙂
2021. dec. 18. 19:56

Édesanyámnak 16 evesen volt motorbalesete. Egyedül a gerince ami nem tört. A bal lábát majdnem amputálták térdtől,mert gyakorlatilag alig maradt hús és izom rajta. Ha nincs a katona orvoa, akkor elveszíti a lábát. A medencéje 3 helyen tört, sérült a méhe, a szíve. A bal lába 5 cm rövidebb lett. A válla a karja tört, bőrátültetések..

A lényeg, hogy akkor közölték soha nem lehet gyereke. Rá 2 évre megszületett nővérem, 9 év múlva én.

Édesanyámat agyon ütni nem lehet (szerencsére) világ életében keményen dolgozott.


Igen. Vállalnék gyermeket.

Ismerek olyat aki egyedül vállalt be úgy babát becsúszott friss kapcsolatból, ahol születése óta bénult az egyik karja.

2021. dec. 18. 19:31
Vállalnék. Nem szabály, hogy ez megismétlődjön. Se nálad, se a gyereknél. Fel a fejjel, előre nézz!
2021. dec. 18. 19:23
Sziasztok! Huszadik éves férfi vagyok jelenleg tanuló. 2009-ben kaptam egy agyvérzést ami miatt fél oldalam bénult, de tudok járni leginkább a kezemen látszik, és egy kicsit a lábamon is. Nem tervezek a közeljövőben gyereket 😀 barátnőm sincs, a célom, hogy a suliban jól teljesítsek! De a jövőben szeretnék családot mint mindenki ti így bevállalnátok egy gyereket? Én nagyon félek tőle, hogy ő is beteg lesz mint én és nem szeretném végignézni amit anno apum végignézett…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook