Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan jutottál el az első orgazmusig? (NŐK, de nem csak nőknek, okulásul) fórum

Te hogyan jutottál el az első orgazmusig? (NŐK, de nem csak nőknek, okulásul) (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. febr. 28. 14:29
a legelső ég serdülő koromban történt de már nem emléxem hogyan,valószínű szépet álmodtam és úgy ébredtem hogy kívántam a szexet és odanyúltam magamhoz és aztán egyre jobb és jobb lett.szóval megismerkedtem a testemmel.Amugy én nagyon szerelems típus vagyok tehát az elején a szexben elég volt ha az a valaki simogat ott lenn akit imádok már az elég volt teljesen mindegy volt mennyire ügyes vagy ügyetlen.aztán mikor már elszállt a rózsaszín köd akkor már nehezebb dolga volt a partnereimnek,de mindig mondtam hogyan lenne jó.hüvelyi orgazmusom szüzességem elvesztése után 4 évre következett be először.nem is tudom hogyan szinte egyik pillanatról a másikra.nem is volt semmi különleges póz vagy ilyesmi.a párom sem volt tapasztalt.egyszerűen pontosan illett belém a párom :)vele minden alkalommal sikerült.sajnos nem tartott tovább a kapcsolat 8 hónapnál.azóta is sikerült már igy elmennem de ritkán.azt a fiút a mai napig nem tudom elfelejteni és szerintem hazudnék ha azt mondanám hogynem csak aszex miatt.
15. edek
2008. febr. 28. 12:54
Írjatok légyszi! Engem is érdekelne a téma!Nekem is kellemes a szex,de érzem,hogy hiányzik a végéről a LÉNYEG!
2008. febr. 28. 12:05
Egyszerü volt a dolog,megismerkedtem a párommal,szóval partnerváltás történt:)
13. 278c85ecf4 (válaszként erre: 11. - Nikoletta2007)
2008. febr. 28. 11:59
Önkielégítéssel értél már el orgazmust?
2008. febr. 28. 11:07
Még annyit kérnék mindenkitől, aki már írt ilyen v. hasonló témáról más topikban, az érintettek kedvéért irja, -másolja át ide is. Nem baj, ha több helyen szerepel ua., a lényeg, hogy rátaláljon, akit érdekel.
2008. febr. 28. 10:59
En is varom a torteneteket,mert nekem meg nem sikerult.Hatha ez segitene rajtam is.Kerem,akinek vannak ilyen tapasztalatai,irja le.Mar 9 eve probalkozunk a pasimmal,de meg nem jott ossze,pedig o mindent megtesz.Ez a legnagyobb alma,hogy vegre nekem is sikeruljon.Biztos bennem van a hiba,nem tudom magam elengedni igazan.De hogy csinaljam?
2008. febr. 28. 10:24

Magam is tudnék pár jó példát írni, hogy a kitartó próbálkozás hogyan hozta meg végül a gyümölcsét, és ezzel hogyan mentette meg a már válságban lévő házasságot is. De nem lenne tisztességes mások történetét leírnom, és nem is lenne tőlem hiteles, hiszen én is csak hallottam, nem saját tapasztalat.


Fontos információt nyújthanánk ezzel a pasiknak is,hogy segíthessenek partnerüknek.

Mert nehogy azt higgyétek hogy minden pasi bunkó, és csak magával törődik.

A megfelelő módszer alkalmazása nem velünk született, reflexes képesség.

Csak együtt, kommunikáció révén juthatunk előbbre, de ahhoz azt is kellene tudni merre érdemes egyáltalán elindulni.


Tehát hajrá csajok, egy szebb jövő reményében! :))

9. macoka3 (válaszként erre: 8. - Living-fan)
2008. febr. 28. 10:06
Én úgy gondolom a mostani tapasztalataimmal,hogy nem mindegy a partner tudása,érzékenysége.Ahogy visszaemlékszem igazán csak a párommal lett jÓÓÓÓÓÓÓÓ.De vele szinte elsőre.Biztos hogy kell érzelem sok-sok nőnek,de olyan is lehet aki e-nélkül is képes rá:-)Részemről mindenképpen fontos,hogy el tudjam az agyamat is engedni(két kicsi gyermek mellett nem könnyü),csókolózás,előjáték,kézimunka,de minden kell hozzá.:-)))
8. living-fan (válaszként erre: 6. - Annika21)
2008. febr. 28. 09:58

Mindegy, a lényeg az orgazmus elérése. Nagyon sok nő hiszi azt, hogy nem is képes rá, mert még sohasem sikerült, és lemondanak róla, miközben súlyos önértékelési zavarai lesznek, értéktelenebbnek gondolván magukat a kudarc miatt. Sőt, még depresszióhoz is vezethet... de nem fokozom.

A lényeg, hogy a példák, tapasztalatok láttán, új ötletekkel gazdagodva, újra reményt, energiát meríthessenek a kevésbé szerencsések is a folytatáshoz.

7. d541350465 (válaszként erre: 5. - Living-fan)
2008. febr. 28. 09:38

Jah,hogy úgy...::S

korán volt még nekem ehhez:DDDD

2008. febr. 28. 09:34
ezt hogy érted? partnerrel vagy amugy?
5. living-fan (válaszként erre: 4. - D541350465)
2008. febr. 28. 09:26
Pasiknál ez teljesen normális, hosszabb (néhány hét) szexmentes időszakban
4. d541350465 (válaszként erre: 3. - 4f46290157)
2008. febr. 28. 09:07
?????
2008. febr. 28. 08:53
nem tudom aludtam
2008. febr. 28. 08:46
Talán furcsa hogy pasi létemre ilyen témát írok ki, de úgy gondolom, érdemes lenne csokorba gyüjteni a tapasztalatokat, hogy ezzel ösztönözzük, segítsünk azoknak akiknek még nem sikerült, és nincs ötletük, hogyan lehetne jobb.
2008. febr. 28. 08:41
Te hogyan jutottál el az első orgazmusig? (NŐK, de nem csak nőknek, okulásul)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook