Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan jutottál el az első orgazmusig? (NŐK, de nem csak nőknek, okulásul) fórum

Te hogyan jutottál el az első orgazmusig? (NŐK, de nem csak nőknek, okulásul) (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. aug. 6. 06:33

Véletlenül. Kb 16 éves lehettem, én nem, de a fiú tudta, mitől lesz jó nekem. Szerencsére. De nem mindjárt jöttem rá, hogy mi is "az", mert először úgy éreztem, hogy bepisilek:))) Aztán, amikor már magamnak ismételtem meg, rájöttem, hogy az AZ orgazmus...:))

Sajnos, azóta is csak én tudom, hogyan is jó nekem:((

2009. ápr. 28. 21:39
Kb. az első 100-150-et a kezemmel,utána jött egy fiú és leszoktatott,de nem teljesen.
2008. dec. 2. 11:18
Az első jópárat magamnak csináltam 14-15 évesen, a kicsi kezemmel és a zuhannyal.
43. aludanyi (válaszként erre: 42. - Kern)
2008. dec. 2. 00:04
Szerencsére azóta már nagylány lettem és volt sok jóban is részem :)
42. Kern (válaszként erre: 41. - Aludanyi)
2008. nov. 28. 01:34

Kedves aludanyi,

köszönöm, hogy elmondtad. Eseted két dolgot is jól példáz:

1) Bizony, van annak veszélye, ha az első aktust túlságosan korán, a szeretkezésre éretlenül éljük meg.

2) A traumatikus élményt egy igazán kitörő vágyból fakadó szeretkezés feledtetni tudja...

2008. szept. 30. 09:13

Kern: ...oké...

Nos, én nagyin kicsi lány voltam, amikor az első szeretkezésen átestem... Bár azt lehetett nevezni mindennek, csak épp szeretkezésnek nem, mert számomra nem volt benne semmi jó. Azon gondolkoztam, hogy ha ez a sex, akkor mit élveznek benne ennyire az emberek...?!


Sok-sok évvel később egy majdnem 6 éves kapcsolat végetérte után, valahogy összehozott a sors egy nem éppen hozzám illő, de annál érdekesebb sráccal, akitől a szüleim sikeresen el is tiltottak! Semmi különöset nem csináltunk, csak pont vele, akivel akkor nem is volt szabad, egy olyan helyen, ahol bárki bármikor megláthat... Tudni kell, hogy egészen addig, nekem nem igazán volt orgazmusom és ez nagy valószínűséggel annak tudható be, hogy az elsőt szinte gyerekként, traumának éltem meg... Szerintem rengeteget számít, hogy az elsőt hogyan éli át az ember, mert az kihat a szexuális életére nagyon nagyon nagyon hosszútávon, és sok mindent befolyásolhat a későbbiekben. Szóval az első, az minden tekintetben meghatározó és az se mindegy, hogy a partner milyen: CSak a saját orgazmusával törődik, vagy a másikra is odafigyel? Nekem ez a bizonyos srác volt az első, akinek presztízs kérdés volt, hogy először én jussak el a csúcsra legalább egyszer, utána pedig a végén Ő.

40. Kern (válaszként erre: 39. - Aludanyi)
2008. szept. 30. 00:23
...esetleg egy ici-picit kifejtenéd? mindenki okulására....
2008. szept. 29. 22:40

Az első orgazmus nekem?

Hmmmm.... :999


Olyan helyen, olyan emberrel, olyan időben történt meg, ahol-, akivel-, amikor nem lett volna szabad!


;)

38. nyau82
2008. szept. 23. 23:36

a csiklóorgazmust szerintem minden nőnek ki kellene tapasztalnia saját magán is,mert csak így ismerheti meg a saját testét,és egy férfi mellett már sokkal magabiztosabb,tapasztaltabb lesz.legalábbis nálam így volt.de az igazi durranás szerintem csak azzal működik,aki tökéletesen illik hozzánk,a testünkhöz,mint egy kulcs a zárba.:D

voltam több férfival is,de az első igazi orgazmust a mostani párommal értem el,és vele is többnyire csak egy bizonyos pózban:D

lehet,hogy az is közrejátszott,hogy ő már tapasztaltabb,7 évvel idősebb nálam....

2008. szept. 23. 20:06

úhhh első orgazmus ?

na le rántom a leplet :D

a legtöbb pasi hiába lövöldözi a patront :D

Nem élvezi ...

ugyan már milyen az amikor húzza az alsót és az jár a fejébe :D hogy most kezdjük vagy végeztünk...

tudom én is így voltam jó ideig...

de kb 20 - 21 voltam mikor meg tapasztaltam az igazi eksőnt

és másfél óra múlva is a sokkja alatt álltam :)

Na csak ennyit akartam!!!

2008. márc. 12. 23:04
Living-fan, tok jo, hogy ezt leirtad. Engem kicsit felre ertettel, gondolom, mert nem fejtettem ki mire gondolok 13-15 eves korban. En nem a beszelgetes kezdetet dataltam abba a korba, hanem az aktiv erdeklodest a kamaszok reszerol a sex irant. Persze ebben is lehet, hogy tevedek, mert csak magambol tudok kiindulni. Nekem meg nincs gyerekem, de ha lesz, az ilyen es hasonlo elmenybeszamolok, mint amit te is megosztottal, gondolom javamra lesznek. Szoval koszi!
35. living-fan (válaszként erre: 33. - Morzsa27)
2008. márc. 12. 17:32

Egy jó tanácsot, ha megengedsz: NEM 13-15 éves korban kezdődik a nyílt szexuális nevelés. Ha ez a téma érintetlen marad, míg égetően fontossá nem válik már a számukra, akkor már túl szégyenlősek, távolságtartóak lesznek, hogy kérdezzenek.

Nekem több lányom is van, elmondom, nálunk hogy mengy/ment:

Bármikor, már egészen pici koruktól cenzúrázatlanul mertünk előttük ilyen témákról beszélni. Ha kérdeztek - mert amíg kicsik, nem is tudják, hogy ez egy kényes téma - akkor olyan stílusban válaszoltunk, mintha arról érdeklődtek volna, hogy hogyan készül a mákos tészta. Később pedig, amikor volt lehetőség egyik-másik tévéfilm kapcsán beszélni ilyen témáról, mindig nyíltan kiteregettük a véleményünket (Pl. hogy a pasi miért volt tök tuskó, mert nem ismerte az előjátékot, vagy, hogy biztosan nem lett volna ennyire gáz az első alkalom, ha előtte már önkielégítéssel vagy pettinggel szereztek volna gyakorlatot, stb.). Mindezt családi körben, úgy, hogy szabadon beleszólhattak, kérdezhettek, vagy csak hallgattak - kinek, hogy tetszett.

Ezzel sikerült kialakítani egy olyan nyílt légkört, hogy már-már arcpirongató témákat is tétovázás nélkül meg mer kérdezni a 16 éves is, vagy csak megosztani a véleményét.

Szóval, ha a szülők maguk ebben a témában nyílt légkört tartanak fenn, és a gyerekek ebbe nőnek bele - nos akkor van esélye annak, hogy pl. a fiad idejekorán tudja, hol van a nő csiklója, vagy, hogy a lányod tudjon róla, hogy létezik önkielégítés, petting, csiklói és hüvelyi orgazmus, és hasonlók. A nyílt, de serdülőkorban elkezdett célirányos beszédeknek nem sok eredménye van, én azt gondolom.

34. 14775640c4 (válaszként erre: 33. - Morzsa27)
2008. márc. 12. 07:09

sajna nagyon sokan ma is elkapkodják a házasságot, a nő azrt nert fél egyedülmaradni a pasi meg kényelemből hogy legyen valaki aki főz rá

fiatalok tapasztalatlanok, vagy többségében első szerelem, besikerül a gyerek pl

én elég későn 30 évesen házasodtam

jól megvoltam egyedül

nem érdekelt

a munkámnak éltem

és kész


én is mindig azt vallom nyitottság kell ehhez a témához

mert a gyerek előbb utóbb a barátnőitől kér felvilágositást

és hát az tudjuk hova vezet

nekem is van két gyerek

de tudom már most hogy mindent meg fogok tudni velük beszélni még a szexről is

mikorra oda került a dolog hogy legyen párom

akkorra volt annyi tapasztalatom hogy másképp tudtam gondolkozni, másképp láttam a világot a pasikat a szexet mindent

ezt 20 évesen nem tudtam volna

2008. márc. 11. 18:35

Bizony am, valas, es csunya csalodas. Es a dolog akar mar a kozos gyerekeket is erinti, ha vannak. Es mindennek az oka az, hogy anyuciek maguk sem voltak felnottek, a szo szoros ertelmeben, amikor kedvuk szottyant hazassagosdit jatszani.


Mar csak arra kell odafigyelni, hogy ha lesz egyszer egy lanyom, es eleri a 13-15 eves kort, akkor bele ne taplaljak semmi hasonlot, mint amit en otthon kaptam. Biztos, hogy egnek all majd a hajam, de igenis engedni kell, vagyis szabadon kezelni a temat, oszinten beszelni a szexrol, es akkor talan kivancsisagbol nem hajszolja magat bele egy rossz kapcsolatba.


Annyira nem mindegy, hogy ki mit lat gyerekkent, meg van/e aki oszinten valaszoljon kamaszkent a kerdeseire ... Marcsak azert sem, mert a jo sex 99%ban az agyban jon letre.

32. 5cb4354c81 (válaszként erre: 31. - 14775640c4)
2008. márc. 11. 18:09
Abból általában válás lesz! Tisztelet a kivételnek!!
31. 14775640c4 (válaszként erre: 30. - 5cb4354c81)
2008. márc. 11. 17:09

ezen én is átestem:))

és szerintem sokan

és ez a jó

tényleg sok tapasztalatot lehet igy összeszedni

mint ugy hogy hozzámész az elsőhöz akivel lefekszel :DDDD

30. 5cb4354c81 (válaszként erre: 28. - 5cb4354c81)
2008. márc. 11. 17:07

Nekem is volt egy ilyen évem 22-23 évesen. Nem azzal feküdtem le, aki szembe jött éppen, de akivel úgy gondoltam, azzal igen. Nem bántam meg! Sok tapasztalatot szereztem!

Amióta a páromat megismertem, azóta pedig vele gyűröm a lepedőt, sikeresen!;-))

29. 14775640c4 (válaszként erre: 27. - Morzsa27)
2008. márc. 11. 16:55

azért dijazom a nyiltságod

én is egy nyitott csaj vagyok

de igy én sem tudtam volna elmondani vagyis megfogalmazni :)))

28. 5cb4354c81 (válaszként erre: 21. - Morzsa27)
2008. márc. 11. 16:52
Köszi, hogy leírtad az élményeidet! Volt mit lopni belőle ;-)))
2008. márc. 11. 16:47

Gondolod, hogy idejonnek "elmeletezni", ha mindezt nem gyakorlati megtapasztalasbol tudnam? Szoval csinalom.

Amugy szerintem mar az is jo lenne. ha a nok tobbsege elmeletben tisztaban lenne ezzel a temaval. De ez eleg nehez, egyreszt, mert elfinomkodjuk a temat, ha egyaltalan szoba kerul, masreszt, mert nincs olyan, hogy A NO. Egyenek vannak, en, vagy te, es a tobbiek egyenkent, es mind kulonbozunk egymastol. Tehat igazan csak gyakorlatbol lehet magunkat megtanulni.


A legviccesebb az, hogy a "sors" ugy hozta, hogy ujra osszetalakoztam azzal az elso, regi pasival, mindezek utan. Nem volt eppen parkapcsolatom, de igenyeim lettek volna. Meg neki is, mert neki azota nem volt senkije, miota egyutt jartunk. Nanaa, hogy "agyban parnak kozt" lett a vege! Haaat, elegge meg volt lepve azon a valtozason, amin atmentem a kulon toltott nehany ev alatt. nagyon kellemes meglepetes voltam szamara :)

26. supin (válaszként erre: 21. - Morzsa27)
2008. márc. 11. 16:25
Csinálod is vagy csak elméet. Ugyanis tapasztalatbol irom van akinek elmélet 5-ös gyakolat 00000
2008. márc. 11. 16:21
Nos, igen. Bakker! De ha nem mondjuk ki, csak viragnyelven hebegunk habogunk, akkor szerintem nem sokat er az egesz. Nekem egeszen mas lett volna az utobbi 10 evem, ha anno valaki eleg nyilt es oszinte, hogy errol beszelni lehessen vele. Nem volt ilyen ember korulottem, es ahoz kepest meg szerencsesnek mondhatom magam, mert valahogy kikavarodtam a pruderiabol. Szoval ezert ilyen szokimondo a stilusom ...
24. 14775640c4 (válaszként erre: 21. - Morzsa27)
2008. márc. 6. 12:23

bakker!

ez aztán a felvilágositás!

de igen igy kell

de amugy nekem az első orgazmus nem az első pasival történt

hanem a harmadikkal kb

akkor nem izgultam és volt tapasztalat

és igy ilyen módon könnyebb volt

az elsővel a szex kb csak kiváncsiságon alapult

rem. nem itéltek el :DDDDDD

23. kismarcsi (válaszként erre: 21. - Morzsa27)
2008. márc. 6. 12:15
ATYA ISTEN! ÁMULOK!ez a szöveg nem semmi!:)))
22. a8db806638 (válaszként erre: 21. - Morzsa27)
2008. márc. 6. 10:30

Kedves morzsa27!


Szívemből szoltál :)

2008. márc. 5. 22:46

Nekem elég fiatalon, tizenéves koromban volt az első orgazmusom, amolyan "ismerkedem a saját testemmel" dolgok nem vart következménye kepp. Mindez nagyon jó, csakhogy az én családom, igen prűd és ráadásul mindezt megspékeltük némi vállasos mázzal ... A vége az lett, hogy évekig gyötört a bűntudat, persze annál jobban szeretem én a jót, hogy a bűntudat miatt abba is hagytam volna. Aztán jött az első komoly párkapcsolat, elég későn, szerintem, 22 évesen, és az első közös orgazmus élmény. Haaat, hogy őszinte legyek, egyedül jobb volt, legalábbis testileg jobb. Nagyon jó, hogy az akkori barátom, bar nem volt sok tapasztalata, azért nem feledkezett el a csiklómról, és igyekeztünk megbeszélni, mi esne jól és akkor szeretkezés közben, mar akar egy szóból tudtuk, mire vágyna most a másik. Elveztem a sexet, hala a figyelmességének, majdnem mindig volt orgazmusom, de nem egyszerre mentünk el, és az esetek 99%ában az o ügyes kezecskéje hozta el a kis halált ... Jó volt, de nekem sokszor fajt, kidörzsölődött a hüvelyem, és ami szerintem leginkább gátolt, az a saját önértékelésem volt. Nem hittem, hogy ez így teljesen OK, hogy ezt EN elvezhetem, és megérdemlem. 3 év után szakítottunk, jött pár hónap lelki regenerálódás, és aztán jött az a néhány pasi, akikkel talán keső-tizenéves koromban kellett volna találkoznom. Erre a vallásos neveltetésem miatt akkor nem került sor. Ezekben a kapcsolatokban sokat tanultam a saját testiségemről. Csak olyan férfival feküdtem le, aki érdekelt, éreztem benne lehetőséget hosszú távú kapcsolatra, de nem vártam hónapokat az agyjelenettel. Aztán rendre kiderült, hogy mégsem ő az, kb. úgy egy hónap alatt, és szépen tovább mentem. Csak a rend kedvéért, mondanék egy két példát, dolgokat, amiket az én "felszabadulós egy évem" alatt megéltem:

1.Kiderult, hogy bar tényleg nem a méret a lényeg, de a vékony hosszú, nekem nagy élmény volt.

2.Anális sexbe racionális megbeszélés útján nem mentem volna bele, mert olyan cikkinek tűnt ... de jött valaki, aki a legfelhevültebb, izgibb pillanatban egyszer csak "témát váltott" először a kezével ingerelt ("véletlenül" épp volt kéznél némi skosito is), és jó volt. Persze figyelt, hogy erre mit lepek, tudtam, hogy ha akkor szolok, abbahagyna. Egyre jobban felhúzott, és mikor végül cinkosan, a rend kedvéért megkérdezte, hogy lehet-e, mar sikítani tudtam volna, hogy IGEN. NB: Lányok, aki nem próbálta, egy trükk: Amikor elindul befele, nyomj, mintha kakilnál (ne úgy menj bele, hogy tényleg kakilnod kell, mert akkor rázós lehet, ha érted, mire gondolok. Ettől kinyílnak a záróizmok (kettő van) Trükk fiuknak: Rengeteg előjáték, ha finnyás vagy, akkor ne csináld (Mindenki megnyugtatása végett, az anusnak az a része, ameddig a fiú behatol, normális esetben, -ha a lánynak nem kell nagyon WCre mennie éppen- teljesen üres), ha nem vagy finnyás, akkor nagyon jó a lánynak, ha előtte ujjal szoktatod, tágítgatod, be síkosítod, és amikor jön a lényeg, nagyon lassan, de határozottan. Állítólag a fiúknak azért nagy élmény, mert szorosabb a rektum, sokkal szorosabb, mint a vagina.

3. Erről nálam sokkal okosabb szakemberek vitatkoznak, de valakinek hala én a saját G-pontomat mar ismerem. Volt valaki, aki tudta, hol keresse, és soha nem fogom elfelejteni az élményt, amikor megtalálta ... Ami érdekes, hogy olyan helyen van, ahova átlagosan, misszionárius pózban pénisz ritkán téved. O kézzel csinálta. No haton, férfi mutató ujja be, és enyhen behajlít. (Mint amikor a rém tanító néni rád mutatott a suliban az órán és hívogatott az ujjával, hogy "Kovács fiam, gyere csak ki a táblához") Az a hívó mozdulat. Ha emlékszel még a kis iskolás érzésre, amit ez okoz, na, ugyan olyan intenzív, csak JOOOOOO irányban. Eletemben először akkor éltem át egymás után több orgazmust. De allitólag nincs minden nőnek G pontja... Azért érdemes egy kicsit kutakodni :)

Talán a legemlékezetesebb emlékekrol ennyit. És az eredmény? Szabad vagyok. Nem hülye liba, nem olcsó ribanc, hanem NŐ. Az igazi nagy változás az eszemben ment végbe. Szabad vagyok. Megtanultam örömöt adni, és teljesen elfogadni.

Ma úgy gondolom, hogy nagy kár, ha egy párkapcsolatban a férfi és a nő pironkodik ilyen témákról beszélni, cikinek érzik megmutatni a másiknak, hogy speciel mi esik nagyon jól, és hogy a legjobb. Azt hiszem, ahol ez kialakul, az a kapcsolat más fontos szinteken is működőképes, mert őszinték egymással, mert kommunikálnak egymással, mert megélik az elfogadást, és megélik, hogy bízhatnak a másikban. Ahogy nézem, ezek az utolsó sorok inkább a női vágyak megfogalmazódásai, de hát miről írhatna hitelesen egy NŐ!?

Azt hiszem, elég nyílt voltam, hogy segíthessek, de ha valakinek nem világos amit írtam, írjon privit, és kérdezzen. Előfordulhat, hogy tudok válaszolni. Persze az is meglehet, hogy nem tudok. :)

2008. febr. 29. 08:47
::::))))
19. Nikoletta2007 (válaszként erre: 13. - 278c85ecf4)
2008. febr. 29. 08:43
Felreertettel.Csak a huvelyi orgazmussal van problemam.Egyebkent van orgazmusom a parommal is,csak az nem az igazi.Nem mintha az rossz lenne,csak mar olyan kivancsi vagyok,milyen lehet az a masik,amit meg nem ereztem.
2008. febr. 28. 18:34

Amikor az első férjemmel megismerkedtem, még szűz voltam. Már az első alkalom is csoda-számba ment, ami az egészet jelenti - de természetesen az orgazmus hírből se ismertem. Ahhoz, hogy eljussak oda, ahol most vagyok (a több orgazmus/alkalom nagyjából kőbevésve), az is kellett, hogy elkezdett megtanítani az orgazmusra, miközben megtanulta ő is, hogy hogyan megy ez nálam.

Mivel a legtöbb nő eleinte kizárólag a csikló ingerlésével jut el az orgazmushoz, sokat-sokat "kézimunkázott" rajtam, míg legalább 1 össze nem jött. Ez volt, hogy 1 egész óra volt, vagy több is, mindenfélével megspékelve, és nem mondom, hogy nem volt fárasztó mindkettőnknek.

Aztán teltek az évek, és mikor kb. 4 éve együtt voltunk, akkor sikerült először a hüvelyi orgazmus. De nekem nem egyszercsak hirtelen, hanem olyan alkalmakkor, amikor szeretett volna több orgazmust is "adni", és én finoman irányítottam őt és egyszer azt vettük észre, hogy az "érzés-központ" minden egyes egymást követő orgazmussal lejjebb költözött, közelebb a hüvelyemhez. (Itt most egy szeretkezésen belüli egymást követő orgazmusokról beszélek.)

Ha kitartó volt, akkor így egészen le lehetett költöztetni, és olyankor nagy BUMM! volt a végén :)

Egy ideig (néhány év) ment ez így, aztán valahogy beletanultam, és ma már (második férj) ez nem gond, a csiklóingerlés csak hab a tortán, ha akarjuk - de vannak más "öntetek" és "habok" is, amit használhatunk ;)

Néhány szót az önkielégítésről is: őn próbáltam, már akkor is, amikor szűz voltam, de egyszerűen nem ment. Mindig annyira felhúztam magam, hogy már robbanni tudtam volna, de az orgazmusig nem sikerült eljutni.

Amikor először sikerült egyedül, akkor már 4 éve éltem az első férjemmel. Persze ettől még nagy siker volt - tök jó, ha nem vagy egyetlen pasira se ráutalva, ha éppen kedved szottyanna egy orgazmusra :)

2008. febr. 28. 14:29
nahát most kiadtam a legbelső dolgaimat is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook