Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te hogyan jöttél rá miben vagy sikeres? Nekem mit ajánlanál? fórum

Te hogyan jöttél rá miben vagy sikeres? Nekem mit ajánlanál? (beszélgetős fórum)

1 2
2015. ápr. 4. 19:57
Én azt csinálom amit mindig is akartam, sikeres és elégedett vagyok, de szerencsém is volt, tudtam már 14 évesen, hova menjek tovább tanulni. És onnantól kezdve céltudatosan tanultam és dolgoztam.
8. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2015. ápr. 4. 19:57
Mi az a munka, amit akkor is csinalnal orommel, ha egyetlen fillert sem fizetnenek erte?
7. lolka (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2015. ápr. 4. 19:56

Amit felsoroltál, az nem a tehetségest mutatja, csak általános érdeklődést, ahogy írtad is. Olvasni és ruhákat nézegetni mindenki tud. :)

Ezen kívül mi érdekel, miben vagy jó? Ha még a tanulmányok kiválasztása előtt állsz, nem kell konkrét szakmát keresned, elég, ha az irányt megtalálod, majd úgyis alakul.

2015. ápr. 4. 19:54
Mi érdekel,miben vagy kompetens ,tehetséges,mit van lehetőséged megtanulni,jó tapasztalatot szerezni és nem utolsósorban megélni belőle.Ezeken kell gondolkodnod :)
2015. ápr. 4. 19:53
milyen iskolába jársz/jártál?
2015. ápr. 4. 19:52
Én sem kifejezettem női melót végzek,de szeretem ,mindig is szerettem a kereskedelmet,azt meg hogy műszaki profilba kerültem ,nagyrészt az élet hozta,de megtanultam,megszerettem,és jól érzem magam benne :)Valahogy úgy történt mint az előttem szólónál :)
3. timycat (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2015. ápr. 4. 19:51

Először azon gondolkodj el, hogy egyáltalán mire van reális lehetőséged?

aztán hogy azok közül mi az ami a legközelebb áll hozzád, mi érdekel, mi az amit szívesen tanulnál. De az sem mellékes, hogy meg lehet-e belőle élni.

2015. ápr. 4. 19:49
Én belecsöppentem a műszaki kereskedelembe. Nem volt munkám. Beletanultam. Szeretem egyébként. És jó is vagyok benne. Nőként kevesen maradnak meg ebben a szakmában.
2015. ápr. 4. 19:37

Érdekelne ki hogyan jött rá, hogy miben sikeres.

Egyszerűen olyan szakmát választottatok, ami közel állt az érdeklődésetekhez és ezt fejlesztettétek tovább vagy mégis hogyan? Egyáltalán olyan munkátok van, ami kapcsolódik ehhez?


Én szeretek cikkeket olvasni az egészséges ételekről, hogyan hatnak ezek a szervezetre, gyógynövényekről stb. Érdekel a divat, imádom a ruhákat, szeretek outfiteket nézegetni, ilyesmi témában blogokat olvasni, szeretek olvasni, szeretem a romantikus regényeket és a szép verseket, ugyanakkor egész nap agyalok :D nem tudom ezt mihez kötni, talán pszichológiához vagy filozofáláshoz.


Nekem ezek olyan általános dolgoknak tűnnek, amik kb. minden nőt érdekelnek, ezek alapján kezdjek el keresgélni szakmákat vagy mégis hogyan jöjjek rá, hogy miben vagyok tehetséges?


Természetesen nem azt szeretném, hogy ti találjátok ki helyettem, hogy miben vagyok jó és válasszatok szakmát nekem, csak szeretnék ilyesmi témában történeteket megismerni és beszélgetni :) .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook