Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te hogyan büntetnéd azokat, akik illegálisan szemetelnek? (pályázathoz kellene) fórum

Te hogyan büntetnéd azokat, akik illegálisan szemetelnek? (pályázathoz kellene) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 23. 21:11
Egyébként van ilyen hely, amit ismerek az erdőben (ahova kirándulni járok), ahova dobálják a szemetet, és meglepő módon az ott lakók (nyaralók vannak ott) dobálják a közvetlen szomszédos erdőrészen (látótávolságon belül.. igénytelen barmok).. Magam sem hittem el, de tényleg így van.
2009. szept. 23. 21:11
A minimum az, hogy visszaszedetném a szemetet és még pénzbüntetést is kiszabnék, hátha lenne valami visszatartó ereje. Más egyebet nem igazán lehet kezdeni az illegális szemetelőkkel.Törvényi szabályozást nem ismerek, de mindenképpen szigorúan kellene venni. Sőt az ügyet meg kellene előzni, azáltal, hogy kijelöljenek olyan szemétlerakóhelyet ahová el lehet szállítani bárkinek a szemetet, persze ez nem lenne buli sok mindenkinek.
5. Roni24 (válaszként erre: 1. - BambiBUu)
2009. szept. 23. 21:10
Én összeszedetném vele a környék összes szemetét, majd beborítanám a lakásába...
2009. szept. 23. 21:09

Köszönöm, hogy írtatok =)

Hát, igen. Jó lenne, ha végre mindenki rájönne, hogy ezekről nem csak beszélni kell, hanem tenni is kell ellenük. =(

2009. szept. 23. 21:06
Nalunk volt olyan buntetes hogy szemetett kellett ossze szedjen,tanuljon rendre,de jo volna ha most is ervenyben volna.
2009. szept. 23. 21:06

Szia!


Közmunka, szemétszedés + pénzbüntetés! Jó, hogy ilyennel foglalkozol! :) Nekem is szívügyem! :)

2009. szept. 23. 21:03

Szeretném ismét a segítségeteket kérni. Pályázathoz kellene. =) Most azt szeretném felmérni, hogy az emberek hogyan viszonyulnak a környezethez, szemeteléshez. Írhatsz véleményt, saját tapasztalatokat. Te milyen büntetést adnál azoknak akik illegálisan szemetelnek?? Illetve van-e a környezetedben ilyen lerakóhely? =)

Előre is köszönöm mindenkinek =)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook