Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te félsz a pénztől? fórum

Te félsz a pénztől? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Sirga (válaszként erre: 3. - 9bbaa658f2)
2010. jan. 5. 10:48
:) Azt hiszem, A titok/The Secret című könyvet említi. Rhonda Byrne írta, sok jót hallottam már róla!
7. 04d410066e (válaszként erre: 4. - 52fd553855)
2010. jan. 5. 10:47

A vonzás törvénye. :)

Tényleg jó, működik, én is csinálom, de fontos, hogy ne legyen benned pszihológiai reverzió az adott témát illetően, egyébként nem (vagy csak nagy sokára) működik...

Az én naplómban is van erről. :)

6. 04d410066e (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2010. jan. 5. 10:46

Valóban ez az oka. A jó hír, hogy létezik rá gyógyír. Én vagy az EFT terápiát, vagy a kineziológiát javasolnám neked, ill. Balogh Béla a tudatalatti tízparancsolata című tudatalatti átprogramozó meditációját (ingyen le lehet tölteni).

A látóhoz szerintem ne menj vissza. Nem sokra mész valakivel, aki ugyan megmondja, mi a baj oka, de nem segít utána rajtad. Ez olyan, mintha diagnosztizál egy orvos valamilyen betegséggel, de nem ad rá gyógyszert, hanem utadra enged...

Én kineziológushoz jártam, ő nagyon sokat segített nekem, és ajánlotta, hogy tanuljam meg az EFT terápiát.

A lényege ezeknek a terápiáknak, hogy a tudatalattiban rögzült negatív programoktól megszabadít, és be lehet vele programozni egy új

A lényeg az, hogy ha a tudatalattidban rögzült egy program, pl. hogy lehet, hogy épp a szüleidtől azt hallottad, hogy minden gazdag ember lop, csal, hazudik, vagy éppen félsz attól, hogy nincs elég, stb. Számtalan oka lehet ennek.

Ha meg van a pontos oka, ill. lehet több is van, akkor egyesével lehet őket "oldani", majd ha ezeket elengedted, akkor be lehet programozni a bőséget. :)

5. agis
2010. jan. 5. 10:45
Szerintem az fél a pénztől, aki túl nagy jelentőséget tulajdonít neki. Erről írtam a naplómban is, ha érdekel, olvasd el.
2010. jan. 5. 10:44
TITOK????!!!!!!!
3. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 2. - 94c02c5bb5)
2010. jan. 5. 10:44
Most sokat segítettél.:D)))
2010. jan. 5. 10:42

Én megtaláltam a megoldást, a neve A TITOK.

Azóta "elég pénzem van". És minden működik, és sokkal több is, mint előtte bármikor.

2010. jan. 5. 10:41

Sziasztok.

Régóta foglalkoztat az a dolog,hogy miért nem jut az ember 1-ről a 2-re.

Voltam egy 'látónál' aki azt mondta,hogy félek a pénztől.Ennek következménye az ,hogy ha van akkor gyorsan meg szabadulok tőle.Van benne valami,hisz nem vagyok egy gyüjtögető.Félek,mert ha van aért aggodom,hogy jól osszam be,ha nincs akkor meg azért.Ti hogy látjátok ezt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook