Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tavaszi méregtelenítés - hogyan kezdjünk hozzá? fórum

Tavaszi méregtelenítés - hogyan kezdjünk hozzá? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tavaszi méregtelenítés - hogyan kezdjünk hozzá?

1 2
15. Krisz42 (válaszként erre: 14. - A360345bdd)
2013. márc. 24. 09:55
Az tênyleg nem használ,a normâl léböjtnél zöldséglé,gyümölcslé is jöhet,de így egyébként se lenne elég.Az a gond,h főleg a mai világban tényleg rengeteg méreganyagot viszünk be a szervezetünkbe,ami ott raktározódik.És nem minden ürül ki.Pl. a cêkla tudja csak kivinni az aluminiumot.De az egész tényleg összetettebb,mint amiről itt írnak,csodabogyókban pedig én sem hiszek.Sőt,néha még a természetes szerek is vitathatók.A nadálytő mérgező,ill.májkárosító hatása van,mégis árulják visszér ellen is,pedig bőrön át is ugyanúgy felszívódik,sőt hatékonyabban.
14. a360345bdd (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. márc. 24. 09:44

Maga a méregtelenítés egy baromság! Az, hogy ha 2-3 napig csak vizet iszol az csodálatos és fantasztikus.. Pfff, aki ezt elhiszi....


Nem az egészséges táplálkozás és a rendszeres testmozgás ellen kampányolok! Inkább a butaság kihasználása ellen. Egyél, vegyél ilyen olyan csodabogyót, igyál lúgosító vackot stb stb.


Ésszel és mértékkel :)


[link]


[link]

13. Krisz42 (válaszként erre: 12. - A360345bdd)
2013. márc. 24. 09:26
Megnézhezed,h prof.dr.Török Szilvesztert ki szponzorálja.Pont ő az egyik,aki ilyen dolgok ellen küzd.Már bocs,de egy méregtelenítéshez minek gyógyszer?Amit írtâl az kissé zavaros.Ő max. Gyuri bácsit,a füves embert reklâmozná.Úgy látszik nem tanultâl eleget.
12. a360345bdd (válaszként erre: 10. - Krisz42)
2013. márc. 24. 09:08

Én tanultam anatómiát és az emészt is alaposan bes.ggeltem. De hogy a böjt jó dolog lenne egy egészséges étsd: gyomor, bél, nyelőcső és egyéb szervek épek, az egy nagy baromság! Már sejt szinten megdől az elmélet. De persze lehet hinni olyan dokinak, akit egy nagy gyógyszer cég szponzorál ...


Mindenki úgy csinálja ahogy akarja! Én spec, nem fogom szándékosan megbetegíteni magam :)

2013. márc. 23. 20:14
Sziasztok!Az éhomi vércukrom mindig 7 érték felett van.Tudna valaki erre valami gyógyteát ami használ?Hogy normál legyen a vércukrom?Egyálltalán ezen tud segítteni a gyógytea?És ha igen akkor az mennyi idő után mutat változást a vércukron?Köszönöm ha valaki tud segíttenni!
10. Krisz42 (válaszként erre: 8. - A360345bdd)
2013. márc. 23. 18:05
Tényleg ki kellene néha takarítani a szervezetünket,de ezek a leírtak csak azért vannak,h megnyugtassuk magunkat,h tettünk vmit.Az igazi ott kezdődik,h 1-2napig böjt,beöntések,h a méreganyag távozzon,ne szívodjon fel a belekben,utâna különböző ételek arra,h minden szervet végigvegyêl.Pl.dinnye a fürdőkádban-ami kitisztítja a vesét,rizs áztatva,leöntve,stb.,ami a csontoknál segìt,stb.Ezt orvos írt a a le,bizonyított,csak hosszú és igazân egyedül lehet megvalósítani,mert oda kell figyelni és csinâlni.
9. a360345bdd (válaszként erre: 8. - A360345bdd)
2013. márc. 23. 08:37
na jó, a takarításról szóló rész tetszik
8. a360345bdd (válaszként erre: 5. - 5ee8b769e4)
2013. márc. 23. 08:35

Tökéletesen egyetértek veled! Az ilyen baromságok csak ártanak!!!


Konkrétan milyen mérgektől kell megszabadulni? És mi történik ezalatt a méregtelenítés alatt a májjal és a vesével? Konkrét biokémiai folyamatra vagyok kíváncsi!

2013. márc. 22. 19:41

Gyümölcsnapot időnként szoktam tartani. Legutóbb 2 napig csak gyümölcsöt ettem - kibírható.

Mint minden, ez is a fejben dől el.

6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Miss1857)
2013. márc. 22. 15:04

Ez egy jól használható cikk.

Nekem tetszik, szerintem a gyakorlatban is jól kivitelezhető.

Fogyózóknak is hasznos - szerintem.

5. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Miss1857)
2013. márc. 22. 14:35
Ez az egész úgy hülyeség ahogy van.
2013. márc. 22. 11:43
Szerintem úgy kell elkezdeni a méregtelenítést hogy az anyóskát kell biztos távolba helyezni,ez már fél siker! :))
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. márc. 22. 09:17
De jövőre még lehet:)))
2013. márc. 22. 09:08
Az idén nem lesz tavasz...
2013. márc. 22. 09:08
A méregtelenítő kúrát olyankorra érdemes tervezni, amikor az ember kicsit ki tud szakadni a hétköznapokból, alacsonyabb fokozatra tud kapcsolni, alkalmat tud találni a lazításra, pihenésre is. A legnagyobb fizikai vagy szellemi megterhelések idején semmiképpen sem szabad böjttel, méregtelenítő kúrával gyötörni a szervezetet. Sokan vannak, akik a diéta drasztikus módjára esküsznek, és néhány napon keresztül semmiféle ételt nem vesznek magukhoz, csak folyadékot fogyasztanak. Ez a teljes táplálékmegvonás azonban veszélyes is lehet, az orvosok semmiképpen sem javasolják. A szervezetnek működései ellátásához feltétlenül szüksége van bizonyos tápanyagokra: fehérjékre, szénhidrátra, esszenciális zsírsavakra, vitaminokra, ásványi anyagokra… Ha ezekből a minimális mennyiséget sem biztosítjuk a számára, annak rosszullét, hányinger, teljes kimerültség lehet a következménye.

Ugrás a teljes írásra: Tavaszi méregtelenítés - hogyan kezdjünk hozzá?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook