Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tavaszi méregtelenítés fórum

Tavaszi méregtelenítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tavaszi méregtelenítés

2013. ápr. 18. 03:19

Sziasztok! Ismeri valaki a Naturtanya Puridren termékét? Most hármat lehet venni kettő áráért egy tizesért. Érdemes? Nekem nem mindegy, hogy mire adok ki egy tizest. Lehet tőle fogyni?

A másik hogy a búzafűlével mi a tapasztalatotok. Lehet tőle fogyni? Elmúlasztja a pattanásokat? Bőrre kenve hatásos? Kibírható az íze? A fagyasztott is jó? Hű mennyi kérdés, és erre mint válaszolnotok kell, ha tudtok. Köszi, grizus.

2013. márc. 17. 11:57
Jól van, nem kell leharapni a fejem, azért mégsem arról írtam, hogy öljünk, lopjunk, csaljunk:D
2013. márc. 16. 08:29
Méregtelenítő kúra helyett nem lehetne inkább egészségesen élni?
2013. márc. 15. 18:11

én inkább neki hiszek!

[link]

2013. márc. 15. 13:19

A napokban olvastam, hogy az agyon reklámozott vízlágyítók és vízkő lerakódást megakadályozó anyagok mennyire környezetszennyezők! Nem lenne egyszerűbb, ha a csapba kerülő vizet jobban megszűrnék a benne levő esetleg lerakódó anyagoktól?

Meg lehetne előzni a tonna számra vízbe kevert egyéb anyagok a környezetre gyakorolt káros hatását.

2013. márc. 15. 10:46

És ennek mi köze a tavaszhoz?

Amúgy meg a cikk elég elnagyolt, és csak a szokásos, alaptalan pánikkeltésre alkalmas.

Sokszor a nagybetűs tartósítószer mentesség jogszabály ellenes, és pont arra elég, hogy a tavaszal méregtelenítgető pintyecskéket arra ösztönözze, hogy leemeljenek valamit a polcról.


A paprikakivonat kódja a 160c.

2013. márc. 15. 09:08
Jön a tavasz, ne csak a lakást takarítsuk ki, gondoljunk a testünkre is! Méregtelenítsünk, szabaduljunk meg a télen ránk rakódott nehézségektől, hogy kivirulva, újúlt erővel és sugárzó arccal léphessünk a lengeruhás évszakba!

Ugrás a teljes írásra: Tavaszi méregtelenítés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook