Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társközvetítés? Igen-Nem fórum

Társközvetítés? Igen-Nem (beszélgetős fórum)


1 2
11. michelle.r (válaszként erre: 4. - Barudan)
2013. febr. 8. 21:51

Van ilyen. Csak amíg a társkereső oldalak többsége ingyenes, ezek már fizetősek, azt pedig az emberek jó része kikéri magának.


Amiről te beszélsz, ott már komoly tesztekkel, személyiségvizsgálattal keresik a megfelelő partnert.

10. barudan (válaszként erre: 7. - B74f6e5cdd)
2013. febr. 8. 21:50
Igen ez is egy fajta nézet,és ezért dobtam fel,mert a véleményetekre vagyok kíváncsi:-)
9. barudan (válaszként erre: 5. - 9f98008a3b)
2013. febr. 8. 21:47
Hát igen ,ez is benne van,de akinek ez a probléma a fontossági sorrendjében az elsők közt található akkor az motivált is.
8. 9f98008a3b (válaszként erre: 6. - Barudan)
2013. febr. 8. 21:46

vagy kíváncsi....


Én ebben nem hiszem.


Nincsenek véletlenek, akihez közünk van, azzal találkozunk.


A többi mellékes.

7. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Barudan)
2013. febr. 8. 21:45

Szia!


Szerintem nem! Ugyanis az emberek szeretnek a nickek mögé bújni és a végletekig fenn tartani magukról amit akarnak..Szerintem mg ezzel már sokan próbálkoznak, tehát ha valami mást találsz ki jobban járnál vele. Te kérted a véleményem!:-) Sok sikert!

6. barudan (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2013. febr. 8. 21:43
Igen ez így van aki egyedül él az nem biztos ,hogy magányos.SŐT De az ember társas lény és alapból legtöbb embernek úgy egész az élete ha kapcsolatban élhet. Mert akkor nem lenne annyi regisztrál párkereső,vagy rosszul látom?
5. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Barudan)
2013. febr. 8. 21:42
Szerinted mennyire hitelesek az emberek?
4. barudan (válaszként erre: 2. - B01dd5e4f1)
2013. febr. 8. 21:41
De én konkrét ,nem arra gondolok,hogy ilyen oldalra van e szükség hanem,hogy olyan társközvetítésre ahol az illető elmegy ,elmondja a problémáját és az ott dolgozó személy bizonyos idő elteltével lehetőséget kínál ,hogy olyan személlyel ismerkedjem meg konkrét ami az ő vágya,igénye. Persze nem úgy ,hogy na holnap jöjjön be és itt lesz álmai hercege-nője. :)
2013. febr. 8. 21:37

Szerintem azért, mert valaki egyedül van, nem biztos, hogy magányos.


Sose akartam mindenáron pasit magam mellé.


A magány egy döntés önmagunkban.


Én nem azt választottam anno.



Carpe Diem!

2. b01dd5e4f1 (válaszként erre: 1. - Barudan)
2013. febr. 8. 21:36

Igen.

Több száz ilyen oldal van.

2013. febr. 8. 21:34
Én jó magam 20 éve élek házasságban. Ezért konkrét arról nincs tapasztalatom, hogy ma hol ismerkednek a leendő párok. De azt tudom, hogy már 20 évvel ezelőtt se tartottam,a tárkereső hirdetéseket normálisnak. De a lehetőségek azt hiszem mára még jobban lecsökkentek. Ali van már szórakozó helyek (kivétel nagyobb városok) rengeteg a munkanélküli, így sokan otthon gubbasztanak. És ezért anyagi oldal se teszi lehetővé, hogy néha egy-egy kiruccanást megszervezzenek az egyedül állók. De akkor mi a meg oldás? Mert a környezetemben azt látom egyre több a magányos ember. Legyen az nő-férfi, kortól függetlenül. És ezért sokszor eszembe jut, hogy mégis csak volna értelme a társközvetítésnek. De nem olyan formában, ami most sok oldalon megtalálhatnak, akik társra vágynak. Mert szerintem ez a netes társkeresők nagyon elferdítik a valós társ keresés lényegét. Mert sokszor nem is az a személy van a fotón, vagy minden féle valótlan adatokat feltölthet rá. És mostanában az ismerőseim, aki egyedül élnek és általuk tudom ezeket, szóval ők tapasztalják mennyire nem valós ott az ismerkedés. Sok csak szex partner keres, kalandot. De mi van azokkal, aki komolyan azért vannak ott, mert tényleg tartós kapcsolatot szeretnének? Szóval szerintem, ha lenne olyan valós társközvetítés ahol az illető személyesen, menne el és mondaná el a problémáit, félelmei, kudarcait és meghallgatásra találna illetve, miután meg ismerik az illető vágyát, érzelmi oldalát és céljait, célzottan lehetne hozzá társat keresni. Szerintetek ilyen társközvetítésre nyitottak lennének a magányos nők-férfiak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook