Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társközvetítés? Igen-Nem fórum

Társközvetítés? Igen-Nem (beszélgetős fórum)


1 2
41. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 40. - Michelle.r)
2013. febr. 10. 21:23
Menek mán, menek. Viszem a csepp fiút, a könyvtáramat, a cd-imet, a dvd-imet, meg pár tiszta bugyit. :)))
40. michelle.r (válaszként erre: 39. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 10. 17:38
Máris pattanj a seprűre :))
39. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 38. - Michelle.r)
2013. febr. 10. 17:37
Tündér vagy! :))) Asszem, jól eltrécselnénk...:)) Franciául nem tudok, franciázni nem akarok, de a franciasalátám isteni, és jól főzök. Na? :))
38. michelle.r (válaszként erre: 37. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 10. 17:34
Készítem a vendégszobát :))) A kölyköt már úgyis ideígérted :)
37. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2013. febr. 10. 15:01
Szerintem lassan oda is cuccolok hozzátok. Mit szólsz? :)))
36. michelle.r (válaszként erre: 35. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 10. 10:24
Egy körrel ismét beljebb léptél <3
35. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2013. febr. 9. 22:39

Nema. 5 évet P.P. is. Mit gondolsz, honnan vagyok én ilyen okos? :))))

Ha P.P. kell, csak kérdezz engem:))

34. michelle.r (válaszként erre: 32. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 9. 22:09
"Fukar kezekkel mérsz, de hisz nagy úr vagy...." - akkor már inkább Popper Pétert ítésznek, ő 7 évet engedélyez :DDDD
33. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 31. - Michelle.r)
2013. febr. 9. 22:08
Az olyan, mint a Csak szex és más semmi-ben?
32. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 29. - 9f98008a3b)
2013. febr. 9. 22:07
Azt. :) 5 év után törvényileg tiltanék be minden párkapcsolatot.
2013. febr. 9. 21:03

Ha társkeresőzni kezdenék, én biztos, hogy a rapidrandit választanám. Ott látod is a "vadat" beszélsz is vele, de nincs ciki helyzet, mert a végén a szervezőnek kell nyilatkozni, hogy kivel szeretnél még találkozni és ha mindkét fél találkozna a másikkal, csak akkor hoznak össze vele. Ha nem, sose látod többé.


Igaz, nagyon rövid az idő, pár perc, amíg a jelöltek beszélgetnek egymással, de arra elég, hogy megmondjam, akarok-e vele tovább beszélgetni. Nekem ez tetszene ;)

30. Pahet a vadász (válaszként erre: 22. - Barudan)
2013. febr. 9. 16:43
Mamagésa minden pénteken csinált /csinál? ilyen esteket.. 70% nő, a többi pasi... kötetlen volt, játékos, voltak jósok akiket lehetett kérdezni stb stb... mégsem volt/van nagy sikere... mármint párszerzés terén.. maga az este nagyon jó volt :) Vicces, jó muri :)
29. 9f98008a3b (válaszként erre: 28. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 9. 13:46
Aszonod'???
28. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 21. - 9f98008a3b)
2013. febr. 9. 12:37
Gombócból is sok...
27. ittmost (válaszként erre: 25. - Kukacc)
2013. febr. 9. 11:44

Erről van szó.Egy ilyen külsejű csaj elég valószínűen nem egyszerűen párt keres.

Mondjuk én is rohannék a munkanélküliség elől,kivéve,ha tudom,hogy tényleg csak alkalmi,és a ffi képzett,és vannak lehetőségei,illetve kellő elszántsága,és rugalmassága az esetleges váltáshoz.

26. ittmost (válaszként erre: 22. - Barudan)
2013. febr. 9. 11:41

Ezt nem nekem írtad,ugye?

Mert nem sok köze volt a véleményemhez.

A neten lebonyolított beszélgetések is teljesen kötetlenek,aki hazudni akar magáról,az élőben is megteszi. Egyedül a külső tulajdonságok azok,amik élőben rögtön látszanak.

Vagy ez a legfontosabb? mert a többi netes ismerkedéskor,meg hagyományos társkeresőzéssel is kiderül.

Szerintem a te módszereddel oltári nehéz volna megfelelő párokat összeállítani.Már ha valaki 5 nél több fontos kritériumot jelöl meg,hogy mit vára másiktól.És pont mert lehet,hogy csak 2 havonta jönne egy lehetőség,az ember még csalódottabb lenne,hogy hiába az elvi egyezések,mégsem jön be neki a másik.

Szövetségeseket,barátokat lehet találni ezzel a módszerrel,párt viszont sokkal rizikósabb.Pocsék érzés,mikor valakivel összepasszolna az érdeklődésetek,de valamiért nem indít be,nincs kémia.

25. Kukacc (válaszként erre: 19. - 3f2a864951)
2013. febr. 9. 11:08
Még annyit hozzátennék, hogy talán a férfiaknak sem kellene egyből a 15 centis tűsarkú megaszexi, bombanőt keresni, hanem lehetne ismerkedni egyszerűbb, kedvesebb, természetesebb lányokkal, akkor lehet, nem maradnának hoppon, amint bejelentik, hogy jelenleg nincs munkájuk.
24. Kukacc (válaszként erre: 19. - 3f2a864951)
2013. febr. 9. 11:03

"szerinted abban a vilagban, ahol a noi ego annyira csucsra jaratott (nekem a legjobb kell, nem erem be kevesebbel), meg akkor is, ha a holgy a hatso felen kivul es egy viszonylagosan csinos pofin kivul az egvilagon semmit sem mondhat a magaenak (s itt most nem feltetlen anyagi javakat ertek ezalatt, hanem olyan "human" ertekeket, mint a kedvesseg, josag, empatia, szerenyseg, onkritika), s egy ferfi megitelese tarsadalomban betoltott statusza alapjan tortenik meg a no reszerol (s esetleg majd mindezen faktorok figyelembe vetelevel utolag eldonti szerelmes lesz-e vagy sem), szoval egy ilyen vilagban, van-e ertelme arrol beszelni, hogy ket embert azonos erdeklodes, habitus, stb alapjan kellene osszehozni. "


Ebben 100%-ig igazad van, de ez Ti, Férfiak csesztétek el...


Anno én is társkeresőn ismertem meg a Férjemet.

Előtte sok férfival találkoztam, de 1 randinál többre sosem jutottunk 2 dolog miatt...

1. Mert azt hitte, egy mekis kávéval meghívót nyerhet az ágyamba.

2. Nem voltam elég dekoratív ahhoz, hogy villogni lehessen velem.(és ezt őszintén megmondták.) Amikor megkérdeztem, mit jelent az, hogy valaki dekoratív, a válasz az volt, hogy nem vagyok elég magas, vékony, nagymellű, stb...

Ma már örülök, hogy nem találtak dekoratívnak. :))

23. barudan (válaszként erre: 19. - 3f2a864951)
2013. febr. 9. 11:00
Én is maximálisan egyet értek veled. Mert én is látom ezt amit imént részleteztél. De mint írtad is az ismerkedésre is nagyon kevés a lehetőség. Kinek miért egyéni.De akkor valamilyen szinten lenne erre is szükség,csak nem mindegy milyen formában,nem? Mert én nem egy sima tárközvetítésre gondolok.
22. barudan (válaszként erre: 18. - Ittmost)
2013. febr. 9. 10:46
Érdekes véleményeket írtatok és köszönöm. De ebből én azt szűrtem le,hogy erről "szolgáltatásról" eléggé egyhangúan azonos véleményen van mindenki :-),hogy ez csak egy kényszer dolog ami sok kétséget okoz. De mi van akkor ha egy teljesen szabad kötetlen beszélgetések jönnek létre,ha nem a négy fal közt kell megismerni azokat a személyeket akik "elvileg" számításba jöhetnek. Akkor is ennyire merevnek tűnne ez a "segítség"? És ugye arról is írtatok,hogy a fizetni meg biztos nem fizetnének egy ilyen szolgáltatásért? De miért nem? Fizetünk a biztosítási ügynöknek,ingatlanközvetítőnek akik nélkül IS esetleg boldogulnánk,de még is van olyan aki látja értelmét a segítség kérésben. Akkor ezen a területen ez mért felháborító,vagy kizáró ok. Annak akinek segítenek párt találni és nem lasszó dobálással hanem olyan módon ami nem okoz görcsöt, stresszt ,és még élete párját is megtalálja annak vajon mennyit érne egy ilyen segítség?
21. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - Bd55e3f068)
2013. febr. 9. 10:41

?????


Együtt élünk lassan 8 éve.

Mondom: anno. :)

20. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 19. - 3f2a864951)
2013. febr. 9. 08:55
Magam is meglepődtem, de kivételesen egyetértek veled...:))
19. 3f2a864951 (válaszként erre: 1. - Barudan)
2013. febr. 9. 08:26

Ket evig voltam egy hires-hirhedt netes tarskereso tagja. Van tapasztalatom azt illetoen, hogy mi folyik egy ilyen helyen, de ezt most nem reszleteznem.


Sokkal inkabb azt a mondatodat, hogy manapsag sok embernek nincsenek meg az anyagi eszkozei sem ahhoz, hogy eljarjon otthonrol es igy ismerkedjen, netan meg munkanelkuli is.


Feltennek egy kerdest: szerinted abban a vilagban, ahol a noi ego annyira csucsra jaratott (nekem a legjobb kell, nem erem be kevesebbel), meg akkor is, ha a holgy a hatso felen kivul es egy viszonylagosan csinos pofin kivul az egvilagon semmit sem mondhat a magaenak (s itt most nem feltetlen anyagi javakat ertek ezalatt, hanem olyan "human" ertekeket, mint a kedvesseg, josag, empatia, szerenyseg, onkritika), s egy ferfi megitelese tarsadalomban betoltott statusza alapjan tortenik meg a no reszerol (s esetleg majd mindezen faktorok figyelembe vetelevel utolag eldonti szerelmes lesz-e vagy sem), szoval egy ilyen vilagban, van-e ertelme arrol beszelni, hogy ket embert azonos erdeklodes, habitus, stb alapjan kellene osszehozni.


Minden tobbet nyom a latban, mint ezek. Persze mindezt lehet tagadni, de kar, mert a tarskeresokon ez megy.


Kepzeld el azt a szitut, ahogyan a 15 centis tusarkus holgy szinte futva menekul az elso talalka utan, amint megtudja, hogy jeloltje eppen munkanelkuli (meg akkor is, ha egyebkent tetszik neki es a pasas van olyan oszinte, hogy nem szegyelli bevallani).


Van egyebkent olyan oldal, legalabbis korabban volt, amelynel egyfajta szemelyisegtesztet kellett kitolteni es a rendszer ezaltal ajanlott fel "jelolteket", de egy ilyen teszt jellegenel figva is csak feluletes lehet, pusztan a felszint karcolgatja. Az oldal neve e-parosito volt.

18. ittmost (válaszként erre: 4. - Barudan)
2013. febr. 9. 07:53

Sztem sokkal hatékonyabb úgy keresni,hogy nem adunk meg pontos paramétereket,csak lényeges vonásokat,azt meg simán társkeresőn is meg lehet tenni.És ott magunk válogathatunk sok emberből.

Mindenki hazudhat bármikor,személyiségtesztnél is,hogy jobbnak akarja magát feltüntetni,mint amilyen,mert tudja,hogy a saját paramétereivel nemigen teremne neki babér.

17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Barudan)
2013. febr. 9. 07:05
Amiről Te írsz, olyan társközvetítők is léteznek. Manapság azonban sokkal elterjedtebb az internetes társkeresés. Nekem jó pár ismerősöm ott ismerkedett meg a jelenlegi párjával, és nem mindenki link ott sem! Ez ugyanolyan lutri, mint az életben! Pár levél után ki lehet szűrni, kinek mi a célja!
16. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2013. febr. 9. 01:40
Itt már szögmérővel meg vonalzóval keresnek melléd valakit, aki lehet, hogy kv.ára nem jön be, annak ellenére, hogy tökéletes párnak lettetek kikiáltva egy vadidegen szerint.
15. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2013. febr. 9. 01:37
De hol a romantika, kérem?? :))
14. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Barudan)
2013. febr. 9. 01:36
Hát nem tudom... én még inteneten se nagyon tudnék ismerkedni, de hogy így direktbe összehozzanak valakivel... ez valahogy annak a beismerése lenne, hogy igen, lúzer vagyok, mert nem tudok társat találni magamnak.
13. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2013. febr. 8. 23:06

Eddig azt hittem, hogy vagy pasid.

Ezek szerint jól öszekevertem valamit.

12. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Barudan)
2013. febr. 8. 23:05
Elég logikus, hogy több információ=több lehetőség. A hóhányó százalék meg arányosan nőtt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook