Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresősdi :) fórum

Társkeresősdi :) (beszélgetős fórum)


1 2
2013. dec. 20. 13:23
Sokszor félek már belevágni egy újabb ismerkedésbe, mert attól tartok, mikor mondja azt, hogy ő ezt nem akarja. Kezdem magamban keresni a hibát, pedig az is lehet, hogy csupán nem megfelelő emberekkel akadok össze. Más könnyebben veszi ezeket?
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Legnano)
2013. dec. 20. 13:13

Szerintem 2-3 alkalmas találkozás után nem is muszáj nekik magyarázkodni, hogy miért nem akarnak többet találkozni. Lehet nem akarnak fájdalmat okozni a megindoklással, persze benne van a pakliban, hogy simán bunkó.

Nekem a rokonom keres most partnert, nála pont az ellenkezőjét tapasztalom, mint amit a fórumindító kiírt, őt pont nem hagyják nyugton,talán mert önmagát adja, nem akar se, több se kevesebbnek látszódni, mint amennyi.

Ő nem fiatalka már, de teljesen odavannak érte. :D Ő meg arra panaszkodik, hogy milyen béna pasik akarják megkörnyékezni, egyik külföldre akarja vinni, másiknak a kaján jár az esze, egyik piperkőc, másik nem ad magára. Semmi sem jó neki. :DDD

2013. dec. 20. 13:03
Ma a férfiak válogathatnak,mert több a nő mint a férfi.Elkötelezni nem akarják magukat,még úgy sem ha nem kötnek házasságot.Vadásznak és ez nekik jó játék.Egyszerre több vasat tartanak a tűzbe,így aki nem felel meg nekik, onnan elpárolognak.Indok nélkül és ez nekik fair dolog.
2013. dec. 20. 12:53
Nekem rossz a fegyverem, így vadászat nuku. De ha jó lesz, akkor sem fogok cserkészni.
2013. dec. 20. 12:51
Próbáltam azt is, hogy szépen visszafogtam magam, de az sem akar bejönni. Pedig nem akarok azonnal férjhez menni és lekötni a pasit, de ki tudja, mi kellene már nekik? ;)
2013. dec. 20. 12:51

Minden csoda három napig tart, és nagyon nehéz azt megtalálni, mindnekinek megvan a párja az életben, ha azt megtalálja, akkor azzal boldog lesz, ha nem, akkor vagy futó kalandjai, vagy többszöri válás, és veszekedés ,megcsalás meg ilyenek..


Aki menni akar, azt engedni kell, nem kell visszatartani és várni rá, ha meg eljön az igazi, akkor azt érezni fogod, ahogy szokták mondani "Az Isten is egymásnak teremtette őket"

3. 4740439ec6 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2013. dec. 20. 12:49
Manapság nem vadásznak már a férficsökevények.Mert már csak úgy néznek ki,mint a férfiak,de közük nincs hozzá.Ezért van az,hogy nem találunk egyet,akivel lehetne éldegélni.
2013. dec. 20. 12:45

Na, ez az!!

Minden "vad" -ina szakadtából- menekül, ha érzi,

hogy "vadásznak" rá!!


Ne te vadássz, hagyd, hogy a férfi legyen az :))

2013. dec. 20. 12:34

Sziasztok!


Gondolom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával: találni egy rendes pasit. Túlzottam nagy elvárásokat nem támasztottam, de nem kell, hogy mindenáron legyen velem valaki.

Egy éve lesz januárban, hogy egyedül vagyok és azóta voltak érdekes próbálkozások. Nem tudom, mi van a mostani pasikkal, de az ismerkedés elején mindent nagyon akarnak és két-három találkozás után hirtelen eltűnnek. Már nem írnak, nem hívnak...és ez nem is függ attól, hogy volt-e szex vagy sem.

Kíváncsi lennék a Ti tapasztalataitokra is ezzel kapcsolatban. Kinek hogy megy a pasivadászat? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook