Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresősdi :) fórum

Társkeresősdi :) (beszélgetős fórum)


1 2
39. Akilah (válaszként erre: 34. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 27. 11:13
Nahát te aztán osztod itt az észt és beskatulyázol másokat, szerintem pont neked vannak irreális igényeid.Magányos lehetsz ha ez a véleményed a nőkről. Szerintem legyen egy nőnek is elvárása például a tisztelet, egy nőt tisztlejenek már nálam ez alap.
38. 67691d8c26 (válaszként erre: 34. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 24. 21:24

Nekem nincsenek túlzott elvárásaim, nem kell eltartani, nem akarok mindenáron valakit.

Keresek egy pasit, akinek nincs rajtam kívül több barátnője, eltitkolt gyereke, 8 osztálynál többel rendelkezik és átlagos külsejű. Ennyi. De nem leszek senki vígasztalója, mert még nem felejtette el az 5 évvel ezelőtti barátnőjét, nem fizetek helyette mindenhol és nem osztozkodom.

Ezért szerinted el kellene ítélned?

2013. dec. 24. 14:09
A mai kor embere már mindent túlmisztifikál, túlfilozofál, a társkeresését is. Régebben egy pasi udvarolt egy csajnak, voltak vagy 17 évesek, volt vagy 3 randijuk, aztán összeházasodtak, jöttek a gyerekek, majd leéltek 50 évet együtt, és slussz. Most mi van? Kilométeres igénylista, filozófia a köbön ki és miért nem jó, mit gondol a nő, mit gondol a férfi, játszmák, egymás kijátszása, egymás gondolatainak,cselekvéseinek a megfejteni akarása belemagyarázásokkal tarkítva. Nem lehet minden csak olyan természetes, amilyen... Megcsalások, féltékenykedés, egymás alázása, tisztelet nulla, család fogalma sem szent, minden gyerek más apától, értékek nincsenek, vagy nem időtállóak. Mindenki rendes párt akar, miközben a nők azt fújják, minden pasi köcsög, hazug és hűtlen, míg a férfiak azt hajtják, a nők túl igényesek, válogatósak, miközben megélhetési ri.ancok. Hol az igazság?
36. szöszke40 (válaszként erre: 34. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 24. 12:39
Itt ha lenne lájk gomb,már nyomnám is erre!:)
35. c114183a1c (válaszként erre: 34. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 24. 12:31

Szerintem JohnyRingo Neked is vannak elvárásaid a hölggyekkel szemben. Ne is tagadd! Éppen most fogalmaztad meg, hogy milyen ne legyen! :D


Nyilván értelmetlen olyan értékeket felállítani, aminek egyetlen férfi sem felel meg, de ezt is csak abban az esetben, ha szeretnénk is valakit magunk mellé. Viszont az sem elvárható, hogy igénytelenek legyünk mind a Párunkkal, mind magunkkal szemben. Valahol a középutat kell megtalálni. :)


Egyébként a férfiak jóval kevesebben vannak, mint a nők, majd nézz utána a statisztikában, én tegnapelőtt megtettem.


Szerintem a nőknek azért lehetnek olyan igényei, amilyenek (amit Te bevásárlólistával jellemeztél), mert elképzelhető, hogy csalódtak és próbálják elkerülni ugyanazokat a hibákat. Ezt nem tartod elképzelhetőnek? Nyilván ezek között is vannak túlzások, de mivel jómagam nem látom azokat a listákat, így érdemben nyilatkozni nem tudok, csak feltételezek.


Mondjuk ez a "megvehető árucikk" jelződ cseppecskét degradáló. Nem gondolod? Bár valahol talán van némi kis igazság benne. Én pl. nem is rakok ki fényképet, mert akkor valóban úgy érezném, hogy egy piacon vagyok, ahol éppen mustrálnak és már lassan azt kérik: Mutasd a fogad! :D Megjegyzem, az összes a sajátom! :D Persze van másik indokom is rá, de mindkettő működne a másik nélkül is. :)


Én személy szerint nem akarok mindenképpen társat találni, és nem is picsogok, hogy hol vannak a normális pasik. Remélem, éppen most levelezek egy olyannal! :D Ha pedig nem sem fogok összetörni, mert mindenképpen megtalálom a Párom (áh, találjon meg Ő! :D ), ha nem most, akkor majd! :)


Nagyon szép Karácsonyt Mindenkinek! :)


U.i.: Drukkoljatok, hogy a tegnap felrakott függönykarnisom le ne szakadjon, mert akkor viszont picsogni fogok. Nem tudom rögzíteni csavarral, nem vagyok elég magas. :D

2013. dec. 24. 12:05

Hát, ez....nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg, elég furcsa topik. Már maga a kérdésfelvetés/kérdésfeltevés is abszurd. Mindig jön egy nő a Hoxán, aki a társkereséssel kapcsolatban megjegyzi:


-Na de hová tűntek a normális pasik?


Eláruljak egy nagy titkot? Ott vannak a helyükön. Mivel a férfiak jóval többen vannak, mint a nők, utóbbiak - akik úgy gondolják, hogy tucatpofijuk egy kicsit is csinos és "eladható" a piacon - válogathatnak. Legalábbis úgy gondolják.


Társkeresőkön lehet összefutni olyan igény listákkal, hogy a karácsonyi bevásárlólista nulla ezekhez képest.


Valahol szánalmas, mert az még érthető, hogy mindenki a legjobbat akarja saját magának (persze, hogy MI a legjobb, szépség, gazdagság, stb. együtt véve, az igencsak kérdéses), de ezt ÚGY akarni, hogy felsorolom az igényeimet, majd, aki ennek megfelel, az iránt érezni is fogok valamit, na az a szánalom teteje. :-)


Aztán, amikor az ilyen leányzót - szinte törvényszerűen becsapják és átverik, hiszen erre van predesztinálva az "igényeivel" - akkor sír, toporzékol és szidja a férfi nemet, persze csak egy napig, aztán újból ott kolbászol a társkeresőkön...


A leggyakoribb okok, amiért a (normális) pasasok elpárolognak:


-nem akarnak eltartani egy erre hajtó tyúkot

-a nő komoly kapcsolatot színlelt, de valójában más volt mögötte

-egzaltált, többször elvált ideggyenge 30-as, akinek ketyeg a biológiai órája és senki sem jó neki

-40-es éveiben járó, többször elvált (gazdag) szépasszony, aki csak szexet akart és a fiatalabb barátjával felvágni a vállalkozókból álló haverjai előtt, ráadásul 10 évet letagadott a korából


Az okokat még hosszan lehetne sorolni, de ez a női sírám, hogy "nem találok senkit magam mellé, egy rendes pasast", annyira ócska és átlátszó, mint ahogyan a sajtos zsemle átlát a folpackon.


Túlideologizálhatnám azzal, hogy a modern "civilizált" társadalmakban már nem él a törzsi közösségekben még mindig bevett ősi elvek egyike sem a párválasztás vonatkozásában, illetve hogy a fogyasztói társadalom korában a férfiak és a nők is fogyasztható, megvehető árucikké váltak, de nem teszem, mert itt úgysem értené meg senki...

33. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 30. - Akilah)
2013. dec. 22. 19:24
ez igaz, van egy barátom, kedves, jóképű, érzékeny, jó a humora, még gazdag is, de sajnos...meleg:D
32. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 28. - 67691d8c26)
2013. dec. 22. 19:23

hihi, ez jó :D


nem véletlenül írtunk többen cikket a témáról, asszem sokakat érint a probléma...

31. sanyinak (válaszként erre: 25. - Akilah)
2013. dec. 21. 21:12

Több llány születik? Ezt a megállapítást meg honnan vetted???

Olvass utána! Pl. itt:

[link]

vagy itt

[link]

vagy egyszerűen csak olvass születési statisztikákat

30. Akilah (válaszként erre: 28. - 67691d8c26)
2013. dec. 21. 12:06
Vannak ilyenek csak nem biztos hogy a nőket szeretik. :D
29. Perseida (válaszként erre: 21. - Kriszta773)
2013. dec. 20. 22:42
Nem azt írtam, hogy mindez a múlt héten volt, hanem társkeresős időszakaimban :)mivel 40 éves vagyok, könnyen kiszámítható, hogy 10-15 évvel ezelőtt még nem volt netes társkeresés, így fényképet sem volt ilyen egyszerű küldözgetni:) A kamerás telefonok bejöttével lehetett képet küldeni, de akkor sem volt általános, mert leette volna az ember kártyáját hamar, ha minden csetpartnernek képet küldözget.De ez hangsúlyozottan társkeresés volt, tehát tartós kapcsolatra törekvés. Manapság, ha ismerkedni akarok, az csak szex, így a cél is egyértelmű és nyilván a képküldés is pikk-pakk, hamar lehet választani, ezzel más a probléma, de nem ennek a fórumnak a témája. :)
2013. dec. 20. 22:20

Egy nő talál egy korsót, amiből kijön egy dzsinn. Azt mondja a dzsinn:

- Úrnőm, teljesítem egy kívánságodat!

Mire a lány:

- Legyen világbéke!

- Ez lehetetlen, kérj valami mást!

- Jó, akkor kérek egy sportos, kedves, figyelmes, megértő és jóképű férfit, aki szereti a gyerekeket és tud főzni.

Erre a dzsinn:

- Hány évig legyen világbéke? :)

27. kriszta773 (válaszként erre: 24. - Jstefan)
2013. dec. 20. 21:10
szerintem ez nagyon nincs így. sokkal több szép, de önbizalomhiányos nőt látok, mint csúnya elszálltat. és sokkal több borzasztó pasit hatalmas egóval, mint szerény jóképűt :)
26. Akilah (válaszként erre: 1. - 67691d8c26)
2013. dec. 20. 21:05
Én nemrég lettem szingli dehát már most van egy srác aki úgymond ismerkedik velem. Eddig csak egyszer taliztunk, de nemsokára megint fogunk ő hívott. Szerintem nem könnyű találni megfelelőt aki mindenben tökéletes de lehet pont a tökéletlensége az ami tetszik. :D
25. Akilah (válaszként erre: 17. - Sanyinak)
2013. dec. 20. 21:02
Ez nem így van sokkal több a lány születés és több nő van.
24. jstefan (válaszként erre: 1. - 67691d8c26)
2013. dec. 20. 20:59
Szuper pasit csak akkor találhatsz ha te is mindenféle szempontból jó nő vagy!!! A csúnya, alulképzett,erőszakos nők gyakran álmodoznak szuper jó,gazdag,okos,gáláns,sikeres,pasikról, csak annyi bátorságuk nincs hogy előtte tükörbe nézzenek,és reálisan a valóságnak megfelelően kielemezzék önmagukat!
23. kriszta773 (válaszként erre: 22. - 67691d8c26)
2013. dec. 20. 18:52
ezzel mindenki így van szerintem, amikor már fontossá válik a másik, akkor várja, hogy hívja, írjon stb. egy társkeresőben gyakran előfordulhat, hogy több emberrel randiznak egyszerre, és talán ezért is válhat a kezdeti lelkesedésből nagy semmi. de ezt csak az érintett tudná megmondani :)
2013. dec. 20. 17:45

Az elején még megy is ez a lazaság, de amikor már kezdem érezni, hogy lehetne is belőle valami, akkor elkezdem várni, hogy írjon, hogy jöjjön és csalódott leszek, ha másképpen alakul.

Lehet, hogy most téli álmot alszanak a pasik :)

21. kriszta773 (válaszként erre: 16. - Perseida)
2013. dec. 20. 17:23

nem provokációból kérdeztem, csak kíváncsiságból :) mert valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy társkeresőben egy jobb pasi randira hívna egy nőt, akiről nem lát képet, és a nő elmondása alapján nem egy nagy szám :)

a normálisabb pasik biztosan nem szeretik a savanyú nőket és a vidámság az mindenképpen pozitívum :)

20. Perseida (válaszként erre: 18. - Sanyinak)
2013. dec. 20. 16:47
Egyébként sokszor vagyok/voltam olyanokkal is, akik nem is tetszettek valamiért...
19. Perseida (válaszként erre: 18. - Sanyinak)
2013. dec. 20. 16:46
Hiába provokáltok :) tudom, hogy jó pasijaim voltak és kész :)
18. sanyinak (válaszként erre: 16. - Perseida)
2013. dec. 20. 15:53
Bevallanád magadnak, hogy neked csak rossz pasi jutott??? Nyilván neked tetszettek, akikkel együtt voltál - különben mi értelme lett volna a az egésznek?
17. sanyinak (válaszként erre: 7. - Legnano)
2013. dec. 20. 15:49
A nőkből csak nyugdíjaskorban lesz több. Jóval több fiúgyermek születik. Szóval a potenciális társkeresési korban a férfiakra jut kevesebb nő.
16. Perseida (válaszként erre: 14. - Kriszta773)
2013. dec. 20. 15:25
Nem, mert a vidámság alapból vonzó a pasiknál :) persze találkoztam béna pasikkal is, de hát ott megszakítottam a kapcsolatot én magam :) akikkel bármi viszonyom volt, azok mindig jó pasiknak számítottak a jó nőknél is :) ez az, ami egyébként nem külső függvénye...ha nem hazudok róla, akkor sem vagyok szépség, de érdekes módon,sosem kellett rossz pasival beérnem ...
15. kriszta773 (válaszként erre: 9. - 67691d8c26)
2013. dec. 20. 14:59
próbáld egyszerű ismerkedésnek venni, ne az legyen a fejedben az első néhány randinál, hogy vajon ő a nagy Ő? :) ugyanígy te is oda juthatsz pár randi után, hogy mégse jön be a pasi, mert nem olyan, akit szeretnél hosszabb távra
14. kriszta773 (válaszként erre: 12. - Perseida)
2013. dec. 20. 14:57
ennek nem volt meg az a hátulütője, hogy inkább csak azok hívtak randira, akiknek jobb nőknél semmi esélyük nem volt? :)
13. gabesz55 (válaszként erre: 12. - Perseida)
2013. dec. 20. 14:38
Nem rossz a taktikád!
2013. dec. 20. 14:18
Társkeresős időszakaimban azt szoktam csinálni, hogy aluljellemeztem önmagam:) tehát sokkal csúnyábbnak írtam le magam, mint a valóság:) emellett folyton vicceskedtem, így a társalgás mindig könnyen ment. Aztán találkozón mindig meglepődtek, hogy még sem vagyok olyan szörnyeteg, ez kellemes élményként érte a pasikat, és onnantól legtöbb esetben már én döntöttem, akarom-e a folytatást, vagy nem :)
2013. dec. 20. 14:08

[link]


itt is van sok hsz.

2013. dec. 20. 13:57
Keress itt a Hoxa-n, volt már cikk és fórum is ebben a témában. Olvasgasd. Egyeseknek könnyű, másoknak nehezebb barátot,társat találni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook