Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Társkereső oldalakon, miért kevés a kreatív bemutatkozó szöveg? fórum

Társkereső oldalakon, miért kevés a kreatív bemutatkozó szöveg? (tudásbázis kérdés)


7. 3265084553 (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2010. aug. 2. 21:54
Mert akinek jó szövege van az talál társat enélkül is.
2010. aug. 2. 21:46
Eleinte én sem vettem komolyan és nem is görcsöltem rá, és talán épp ezért találtam rá a szerelemre! Ha görcsölsz rajta, akkor nem jön...
2010. aug. 2. 21:42
Azért szerintem, mert a legtöbb ember, csak szórakozásból regizik oda! Aki komolyan gondolja, az ír megkapó szöveget! Sok sikert!
2010. aug. 2. 21:41
Mert általában nem veszik komolyan az egészet.Csak szórakoznak. Aki komolyan társat keres, az veszi a fáradtságot, hogy írjon valami értelmeset is magáról a sablonszövegen kívül. Szerintem.
2010. aug. 2. 21:40

Én szerelemre találtam egy ilyen társkereső oldalon :)

Nem emlékszem mennyire volt megfogó, vagy kreatív a kedvesem szövege, de az első levél váltás után elcsavarta a fejem :) És elérte amit azelőtt soha senki, kb 5 nap után már randiztam vele, ennek már lassan 1,5 éve! És IMÁDOM!

Azt mondják a nő választ, úgyhogy jó keresgélést!

2010. aug. 2. 21:37

Bevallom én is fenn vagyok egy ilyen oldalon. Gondoltam kipróbálom:)

Kicsit elkeserítő, hogy semmi megfogyó, megkapó szöveggel nem találkozom. Max. nagyon-nagyon ritkán.


Én próbáltam egyedi, megfogó szöveget írni, gondoltam találok majd én is ilyet, de tévedtem:S

2010. aug. 2. 21:36
Társkereső oldalakon, miért kevés a kreatív bemutatkozó szöveg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook