Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkereső iroda megnyitásához mi szükséges? fórum

Társkereső iroda megnyitásához mi szükséges? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 16. 17:31

Sziasztok!

Lett valami az iroda nyitásából?Mert én is ezen filózom....

6. hópárduc (válaszként erre: 5. - 4c30444687)
2011. szept. 15. 19:52
Igen én is valami hasonlóra gondoltam. Köszi a hozzászólásodat.
2011. szept. 15. 13:22
Első körben el kell dönteni, hogy ev. vagy milyen cégforma (vagy meglévő kővítése). Aztán bemész az önkormányzat igazgatási osztályára, ahol minden bejelentés köteles tevékenységre adják az engedélyeket (ma már "igazolásokat"), ott pontosan meg tudnak mondani mindent. Aztán böngészd át az adatvédelmi törvényeket, hogy jó szerződést tudjál írni! A rapid randihoz szerintem nem kell sok minden, egy alkalmas, kellemes vendéglátó helyet kell találni, és megbeszélni a vezetővel, hogy milyen díjazásért hajlandó rendelkezésre kocsátani a helyet. Én kb. így tenném.
4. Pahet a vadász (válaszként erre: 3. - Hópárduc)
2011. szept. 15. 12:54

Tapasztalatom sajnos nincs... amiket írtál mind igaz!! sajnos...

ettől függetlenül amennyiben kisvárosban élsz és még nincs lehet h érdemes... de mondjuk Pesten fölöslegesnek tartom... azzal együtt amelyekben ugye egyet értettünk!

3. hópárduc (válaszként erre: 2. - Pahet a vadász)
2011. szept. 15. 12:20
Sajnos a környezetemben nem így van. Minden barátnőm elvált kisebb-nagyobb gyerekekkel. Nem tudnak ismerkedni a netes az nagyon becsapós, az nem olyan mintha beszélgetnének egymással, és ugy döntenék el, hogy szimpatikus-e vagy sem. Biztos láttad, hogy rapidrandikat is szerveznék, tehát az nem olyan mint a szimpla regisztrálás. Az internetet az ismerősi köröm szinte már évek óta kilőtte, csak hülyülnek rajta. Szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni mindenki részeg. Ismerőseim kértek, hogy nyissak egy ilyet, mert igény van rá. Tehát, ha van ebben bármilyen tapasztalatod szivesen venném.
2. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Hópárduc)
2011. szept. 15. 12:03

Van értelme? csak azért kérdezem, mert manapság már az emberek inkább a netet kedvelik sztem, és kevésbé mennek el személyesen ilyen helyekre... ez magyarázható a kényelemmel, lustasággal, arctalanul könnyebb-el, és sorolhatnám...

na meg ugye egy szórakozóhelyen is tud bár ki ismerkedni.

2011. szept. 15. 11:50
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban hogyan lehetne társkereső irodát nyitni, mi szükséges hozzá és randikat, rapidrandikat szervezni. Ha valakinek ebben van bármilyen tapasztalata megköszönném, ha megosztaná velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook