Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jelentkezz, ha egy társkereső iroda károsultja vagy.. fórum

Jelentkezz, ha egy társkereső iroda károsultja vagy.. (beszélgetős fórum)


8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - 3afc598d0a)
2010. febr. 21. 19:55

nem ijedtem meg, csak nem tudom lezszűrni, mi történt és kivel.


nem tudom, hova olvassak vissza, van itt vagy 7 hozzászólás összesen, abból nem tudtam leszűrni, melyik honlapról van szó, kikkel történt az eset, mennyivel károsultak, stb. de ha szerinted te most elsőre olvasnád ezt a topikot, és értenéd, miről van szó, akkor mindegy, nekem totál köd ez így.. de majd biztos lesz, akin segít...

7. 3afc598d0a (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2010. febr. 21. 16:32

butternut!

Nehogy megijedj már!:)

Mint írtam ezek az esetek min. 2 évvel ezelőtt történtek! Azóta olvasható a honlapon az ár!

Én -ha itt esetleg olvas olyasvalaki-, őket keresem!

Ha megfogadod a tanácsom:

MINDEN BETŰT OLVASS EL, ODA-VISSZA! Olvass utána. Azért érdemes tudni, hogy a telefon történő beszélgetést rögzítik, ha rögzítik!

Én ilyen irodá(k)ról beszélek!

2010. febr. 21. 16:13

ez egy weboldal? egy iroda? pesten? vidéken? hogy hívják? mennyi pénzt kérnek? mennyivel károsultatok?


a topikban eddig található információk asszem nem sok segíséggel szolgálnak, hogy ne járjak így mondjuk.


nem lehetne valami konkrét esetet leírni, számokkal, szereplőkkel meg dátumokkal?

5. 3afc598d0a (válaszként erre: 4. - Puritan)
2010. febr. 21. 16:09

Akkor nem tudták jópáran! Mert nem volt feltüntetve semmilyen összeg ....(persze már azóta látható).

Sokan úgy gondolták, hogy egyedüli a problémájuk, de mára kiderült, hogy többen jártak így. Egy fontos dolgot azért tudni kell. Ezek az esetek min. 2 évvel ezelőttre nyúlik vissza.

Ezért próbálnánk felkutatni azokat az emberket, akik ilyen a cipőben járnak, jártak..., hogy mások ne járnanak így.

Szóval óvatosan az ilyesfajta társkereséssel!!!

4. puritan (válaszként erre: 3. - Ef03ff7892)
2010. febr. 21. 14:14
Bocsánat. Azt sem tudtam, hogy ilyesmiért fizetni kell, így már érthető.
3. ef03ff7892 (válaszként erre: 2. - Puritan)
2010. febr. 21. 14:01
Itt nem arról van szó, hogy találunk, rátalálunk megtaláljuk-e, akit kerestünk. Hanem arról, hogy egyes társkeresők, hogyan próbálják kicsalni pénzt az emberekből, úgy hogy még semmiféle keresésről szó sincs.
2010. febr. 21. 08:52
De hogyan így? Bocsánat, tényleg nem értem hogy lehet ott károsulni, hiszen garanciát senki nem tud adni egy másik emberre.
2010. febr. 21. 06:16
Jár-e, járt-e valaki hasonló cipőben? Mint kederült vagyunk egy páran! Mit lehet tenni és hogyan? Segítsük egymást, hogy mások nehogy így járjanak!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook