Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társfüggő a párom?! fórum

Társfüggő a párom?! (beszélgetős fórum)


27. New(l)
2019. szept. 27. 13:27

Nagy levegő, lapát. Bár ezek után egy s@ggbe rúgást is kilátásba helyeznék (ami amúgy neked is járna, hogy hagyod magad alázni).

Tényleg ennyit számít, ha valaki azt mondja szeret? Ez valami varázsszó, ami minden mocskos, tiszteletlen viselkedést semmissé tesz? Hát nekem ilyen szeretet nem kéne.

26. gabbbicica (válaszként erre: 25. - 0884467675)
2019. szept. 27. 13:09

Én az egészet nem tartom normálisnak, sajnos vele együtt a te viselkedésedet is.


Mit tud ez a pasi, hogy mindezt elnézed neki??? Hogy hagyod, hogy így bánjanak veled, mint egy utolsó idiótával???


Odaköltözöl, elköltözöl, visszaköltözöl, még egy esély, még 10 esély. Közben meg teljesen hü..ének vagy nézve.


Tudod ki menne oda bárkinek az exéhez egyezkedni....

2019. szept. 27. 12:58
Azt normalisnak tartjatok, ha honapok mulva is kerdesei vannak az exehez a “lezart” kapcsolatuk miatt? 🤨🤨🤨
24. 0884467675 (válaszként erre: 23. - Kisj)
2019. szept. 27. 07:32
Probaltam mindent leirni, ami eszembe jutott... nem fogalmaztam meg elotte, ez igaz
23. kisj
2019. szept. 26. 19:35
El szerettem volna olvasni, de annyira tagolatlan az írásod, hogy inkább nem.
22. Amaunet (válaszként erre: 21. - 0884467675)
2019. szept. 26. 17:00

Akkor végképp nem értem mit akarsz, mit vársz tőle? Ilyen volt, ilyen lesz. 37 évesen nem fog már változni.


Ez az első pasid, hogy így behúzott a csőbe, hogy így rá vagy kattanva?

2019. szept. 26. 16:51
37 eves egyebkent, en 25
2019. szept. 26. 16:47
Kb. általános felső tagozat. "Egyik héten veled járok, jövő héten Julcsival."
2019. szept. 26. 14:38

Nincs ló, jó a szamár is effektus.

Egyikőtöket sem szereti. Csak marhára kényelmes, hogy mindig kéznél van egy birka aki füttyre szalad hozzá.

2019. szept. 26. 12:56
Nem társfüggő,csak nem az agyával gondolkodik..te meg bolond vagy,hogy ilyen szinten foglalkozol még vele.
17. 0884467675 (válaszként erre: 16. - Kacsahercegno)
2019. szept. 26. 12:51
en sem ertem magam h miert
16. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - 0884467675)
2019. szept. 26. 12:46

Én biztos nem tudnék egy másodpercig sem megbízni senkiben újra, aki egyszer már eljátszotta a bizalmamat, megalázott, és lábtörlőnek használt.


Komolyan ekkora főnyeremény ez a pali, hogy megéri ezen keresztülmenned miatta?

15. 0884467675 (válaszként erre: 13. - Wei wei)
2019. szept. 26. 12:38
:(
2019. szept. 26. 12:35
A párod nem társfüggő. Még csak nem is arról van szó, hogy téged szeret-e vagy a másikat. Egyedül a kis mütyürkéjét szereti, amit annyi nővel vesz körül, amennyi hagyja magát. Beleértve az exét, téged, meg a többi társkeresős "ismerőst". Ennek csak úgy tudsz véget vetni, ha kilépsz belőle. Ő nem fog változtatni rajta, mert neki így kényelmes.
2019. szept. 26. 12:30
“Az őrület definíciója, ha ugyanazt a dolgot újra és újra megtesszük, de mindig eltérő eredményt várunk.” /Albert Einstein/
12. 0884467675 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2019. szept. 26. 12:25
ketto jott vissza es igy pont jo :D amugy se voltam dagi tehat 173/58 lettem es azert az korosan nezett ki
11. 0884467675 (válaszként erre: 6. - Aspyre)
2019. szept. 26. 12:24
nem tudom mivel fogott meg ennyire... de magamat kopom szembe allandoan miatta
10. andi6020 (válaszként erre: 2. - 0884467675)
2019. szept. 26. 12:24

Baszki, legalább annyi hasznod legyen ebből az egész fosból, hogy azt a 8 kilót nem szeded vissza, amit ledobtál.

Más pozitívum ugyanis úgysem lesz.

9. 0884467675 (válaszként erre: 7. - Pasionella)
2019. szept. 26. 12:20
es ezt en is tudom... igazad van
8. lapbarna (válaszként erre: 2. - 0884467675)
2019. szept. 26. 12:02
Veszett. Fejsze. Nyele.
2019. szept. 26. 12:01

Bocsi de teljesen mindegy O fuggo-e... te az vagy!!!! O csak marha jol szorakozik, hogy ekkora balekot talalt mint te.

Nem, nem lesz jobb, a bizalom sem lesz soha teljes, hogy is lenne, ilyen kezdessel...magadnak okozod a sok ideget amivel ez jar es szepen lassan majd tonkremesz, igazabol te is nagyon jol tudod hogy semmi ertelme... tudod mikor megyek el megbeszelni az ex-el mi van koztuk...hulye lennek megalazni magam es ilyennek kitenni magam, neked semmi buszkeseged nincs? Mar ne is haragudj... szidhatjuk a csavod veled egyutt de full felesleges, azert.csinalja ezeket veled mert hagyod!!!

2019. szept. 26. 11:55

Kicsit bonyolult a dolog, de én tuti nem adnék ennyi esélyt. Miértelme van?

Te őt szereted, ő meg a másikat valószínű. Te csak pótlék vagy neki mert az exnek már nem kell.

Tudod ki ment volna megbeszélni a dolgokat az exhez. Ez annyira gyerekes. Igazából ha nem bízhatsz benne, és tuti hogy nem, akkor semmi értelme. De ez a csávó egy adonisz vagy mifene hogy ennyit türsz neki?

2019. szept. 26. 11:43

Bocsi, nem olvastam végig.

A párod puncifüggő, nem társfüggő.

És ha te a harmadik voltál a történetben, miért gondolod, hogy melletted nem lesz neki más?

2019. szept. 26. 11:39
öööö..... biztos, hogy a párod a társfüggő?
3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 2. - 0884467675)
2019. szept. 26. 11:35
Te jobban szereted őt, mint gondolod. Így még egy darabig nem fogod elengedni bármennyi ex, vagy egyéb barátnője van. Az a bizonyos cérnaszál nem szakad el kettőtök között, mert nem cérna, hanem még kötél. Vagy eldöntöd, hogy vége, vagy te is egy társ vagy az akármennyi között. Félek, hogy az utolsó esély sem lesz az utolsó.
2. 0884467675 (válaszként erre: 1. - 0884467675)
2019. szept. 26. 11:20
Megint kiderult h amint eljottem tole o az exe utan futott, parterepiara elmentek ilyenek, de vegul most megint egyutt vqgyunk, mert idokozben kiderult h a csaj megcsalta ot amig egyutt voltak es igy mar azt mondja h nem bantja a lelkiismeret azert amit vele tett es el tudja engedni. Tobb mint egy honapja egyutt vagyunk ujra, ott lakom... az elejen nem voltak ketsegeim h adok egy utolso eselyt es egy tiszta lapot neki, de most kezd ujra visszaterni a felelmem h ujra ez fog tortenni es gyanakszom nagyon. Kerlek segitsetek h ennek igy van e ertelme??!?? Amiota egyutt vagyunk most mindent megtesz ertem es azert h bizzak benne es elfelejtsem ami tortent. Lehet tiszta lappal kezdeni? Meg lehet ezt bocsajtani? Ugy erzem h csak potleknak hasznal es allitja h szeret de ezek utan nem nagyon hiszem el...
2019. szept. 26. 11:17

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni, kicsit hosszu es bonyolult lesz a tortenetem...

Tavaly nyaron megismertem egy pasit, akinek volt akkor egy 6 eve tarto kapcsolata, elvileg tarsas maganyban eltek egymas mellett. Mar akkor bejelzett a veszcsengo a fejemben, mert tudtam, h olyan emberrel nem akarok szoba se allni, aki keptelen oszinten lezarni egy kapcsolatot, mielott ujba kezdene. (gyavasagnak tartom) Bedobta azt a dolgot, h ugyan van baratnoje, de most koltozik el tole, termeszetesen nem igy tortent... Telt az ido es egyre tobbet beszelgettunk, titokban talalkozgattunk, ahogy ez lenni szokott. Eljon az a pont, ahol mar keves lett, h velem csak titokban es neha talalkozik... a szexet azt megoldottuk ahogy tudtuk, de hianyzott az intimitas,egyutt alvas,egyre jobban idegesitett, h meg kell osztoznom massal... bar allitolag koztuk nem volt semmilyen testiseg akkor. kb 3honap es tobbszori fenyegetes utan ugy dontottek, h a csaj elkoltozik tole, keresett masik alberletet, elvitte a cuccait es ugy tunt ez az o dontese volt, h engem valasztott. 3 hetig csodas volt minden,a vilag tetejen ereztem magam, bar voltak jelei, h o meg nincs tul a lezarason... de mivel honapokat vartam ra ezert, ahogy a csaj elkoltozott en egybol odakoltoztem hozza...valoszinuleg itt hibaztam. Elmentunk vacsorazni es kitettunk egy kozos kepet egyutt. Az ex egybol reagalt a kepre egy nevetos fejjel.. innen kezdodott a kalvaria. Szamonkertem a paromat, h miert csinalja ezt, amikor koztuk mindennek vege van??!! Kozosen felhivtuk es az jott ki a dologbol, h a no elkuldott nekem beszelgeteseket, ami arrol szolt, h a parom irogatott neki, h hianyzik es szereti.... itt osszetort bennem minden, uvoltottem, zokogtam, nem akartam elhinni, amit latok. Kimagyarazta, h neki meg nem sikerult tul lepnie ezen az egeszen, de nem azert mert szereti ot, hanem mert megszokta mar az evek alatt es o nagyon ragaszkodo tipus. Annyit megjegyeznek a tortenethez, h nincs kozos gyerek es semmi mas osszetarto dolog, kiveve egy hitel, amit a no vett fel neki es o fizeti havonta. A beszelgetesekbol kiderult, h a hatam mogott irogatott neki nap mint nap, a wc rol, ha elaludtam akkor agyban fekve mellolem... ha nem voltam ott akkor meg plane. Ezek utan megigert mindent, h vege van ezzel lezarta a dolgokat. Innentol kezdve van az, ami a mai napig is kihat a mindennapjaimra, gyanakszom ra, nem bizom benne, nagyon nehezen biro

ki, h ne ellenorizzem le minden mozdulatat. Persze ez meg csak a kezdet volt, azt hittem megbocsajtok, o rajott, h hibazott es minden jo lesz. Eltelt egy honap es a minden napos veszekedes a bizalom hiany miatt szepen lassan kezdett felorolni, minden napom azzal telt, h ellenoriztem mit csinalt aznap, talalok e valami jelet, h meg mindig ot szereti stb.. kozben rabukkantam arra, hogy o evek ota tarskeresokon beszelget lanyokkal, az exe mellett is es mellettem se hagyta abba. (leginkabb szexualis beszelgetesek).Eljutottunk oda, h o ezt nem birja tovabb elturni tolem, es hazakoltoztem 2 honap utan. Megbeszeltuk, h hatha igy megerosodik a bizalmam iranta es hagyjam egy kicsit levegohoz jutni. Nem zaklattam, otthon voltam es azt vettem eszre, h napok telnek el es o nem keres... de kozben megis neha irt, hivott... ekkor kiderult h a volt baratnojehez jarkal es ot is hulyiti velem egyutt. Ezzel ugy bukott le h a csaj elkezdett kiirogatni facebookra dolgokat meg idezeteket es en felhivtam, h beszeljek vele. Kozolte h a parom minden nap ott alszik nala es ok megprobaljak ujra az egeszet. En is elmondtam h kozben velem is egyutt van es probaljuk megjavitani a kapcsolatunkat. Na ebbol az lett h a parom egy napig konyorgott, h o megmagyarazza ezt az egeszet. Mondtam neki h egy feltetelem az h elmegyunk egyutt az exhez es tisztazzuk h ki mit akar a masiktol mert en ezt mar rohadtul nem ertem es szeretnem tudni h ki hazudik. Addigra a csaj osszekukazott egy pasit, odamentunk es edes negyesben megbeszeltuk h a tartozason felul semmit nem akarnak mar egymastol. Egy darabig jol mentek a dolgok aztan a no elkezdte hulye indokokkal keresni, amirol en tudtam h probalkozasok es lattam h a parom ezeket nem utasitja el. Ettol kezdve minden nap ugyanugy zajlott, ellenorzom, gyanusitom. Ujabb pont, ahol oda jutottunk, h ez igy nem mehet tovabb. Ellenben most ki is derult h a hatam mogott beszelget a csaj legjobb baratnojevel, persze torli az uzenetet utana. Megint elkoltoztem, de mostmar ugy h nem akarom tobbe latni.Kozben baratnom latta par nap mulve h az exevel egyutt vannak koncerten. Ez is segitett rajonnom h o meg mindig vele akar lenni. Iszonyuan fajtak az elvesztegetett honapok es kezdtem osszeszedni magam. Mire eljottem tole mar 8kg t fogytam le es eletkedvem nem volt.Eltelt egy honap es elkezdett a baratnomnek irogatni h mi van velem, ilyenek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook