Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Társasjáték szabályt keresek!!! fórum

Társasjáték szabályt keresek!!! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 17. 08:59
A Csigafutam játékszabályát magyarul eltudná küldeni valaki?
3. DuciJucika (válaszként erre: 2. - Zéti)
2009. nov. 28. 18:39

Gyors és izgalmas játék az egész családnak! A népszerű Halli Galli társasjáték exkluzív fémdobozos kiadása. A játék menete: A játék szabályai változatlanok: a játékosok egymás után fordítják fel lapjaikat, és ha öt azonos gyümölcs képe tűnik fel a lapokon, akkor villám gyorsan a csengőre kell csapniuk. Aki gyorsabban csap, megnyeri a lapokat. A játékot az a játékos nyeri aki a leggyorsabb volt és a legtöbb lapot gyűjtötte. Ajánlott: 6 éves kortól 2-6 játékos részére Játékidő: kb. 15 perc A játék tartalma:

•56 db gyümölcsöket ábrázoló kártyalap

•1 db asztali csengő

•1 db játékszabály

2009. nov. 24. 09:58
Nem tudná valaki elküldeni nekem a Halli Galli társasjáték magyar nyelvű játékszabályát?
2007. okt. 21. 10:43

A lányom kapott Ausztriából Kiki Ricky és Banana Express társasjátékot. Német nyelvű szabály volt benne csak :(

Akinek van ilyen társasjátékja, megtenné, hogy lefotózza, vagy bescenneli nekem, hogy tudjunk vele a szabály szerint játszani?

Előre is köszönöm a segítséget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook