Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresek egy társasjátékot fórum

Keresek egy társasjátékot (beszélgetős fórum)


2011. dec. 8. 14:33
a Hotel c.társasjátékot keresem vagy hasonló logikai cuccost
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Mohonc)
2010. dec. 15. 21:56

Szia, sajnos én nem tudok segíteni, de remélem nem haragszol, ha már kiírtad ezt a fórumot, akkor én is megpróbálom egyik játék nevét megtudni.

Aminek a nevét keresem az tábla játék, kockával figurákkal. Van hozzá kártya A játék lényege,hogy beérjen valaki a kastélyba. Több úton elérhető, de közben különféle támadások érnek. A kártyákkal lehet szerezni varázsitalt, ételt, fegyvert, hogy az ellenséget megsemmisítse valaki. Én 4 éve úgy játszottam hogy zordon-bordom. Igazából nem tudom a kisfiúval mi találtuk ki ezt a nevet, vagy ez volt a címe. Nagyon megteszett valakinek, elvitték, mert azt gondoltam veszek másikat, de nem láttam és még a nevét sem tudom már, ha valakinek rémlik, akkor nagyon örülnék ha leírná. Előre is köszönöm.

2010. dec. 15. 18:59
vicceltem, remélem nem élted bele nagyon magad, hogy tőlem megtudod a nevét?:)
6. mohonc (válaszként erre: 5. - Apa40)
2010. dec. 15. 18:39

olyan rombusz, ami nem négyzet...

Ismered, vagy csak úgy kérdezed?

2010. dec. 15. 18:25
a négyzet az rombusz is, akkor azzal átlósan is meg vízszintesen is lehet lépni?mert mi nem így játszuk!:)
2010. dec. 15. 18:15
Először azt hittem az élvezetek fürdőjére gondolsz,de nem! :S
2010. dec. 15. 18:06
Nem ismerem, de jónak tűnik.
2010. dec. 15. 18:04

Keresek egy táblás játékot, de nem tudom, mi a neve. Egy bemutatón láttam. Lehet ketten, négyen játszani. Különböző alakú bábukkal kell lépkedni. Minden bábú másképp léphet (kör alakú mindenfelé, rombusz alakú átlósan, négyzet alakú vízszintesen...)és az a cél, hogy át kell vinni a bábukat a tábla túloldalára. Nagyon jó játék, de nem bírok rátalálni.

Köszönöm!

2010. dec. 15. 18:01
Keresek egy társasjátékot. Mindjárt írom, aki tud segítsen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook