Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalta már valaki a halálközeli állapotot? Mire emlékszik? Mit élt át? fórum

Tapasztalta már valaki a halálközeli állapotot? Mire emlékszik? Mit élt át? (beszélgetős fórum)


1 2
20. a562121d55 (válaszként erre: 17. - 1560f47887)
2012. jan. 23. 13:20
Aha. Mondtam kihez menj hogy például a chi-t megtapasztald. Mivel teljesen csakis álomvilágban élsz, így ha nem létezik a chi, akkor nem fogod megtapasztalni, de ha létezik, akkor sem hiszed el ha bemutatják....te ezt ki is jelentetted, bár nem ezekkel a szavakkal....
2012. jan. 23. 13:13
Egy lehetséges kísérlet, a testenkívüliség ellenörzésére, ha egy felcsapott kártyalapot teszünk a szekrény tetejére. Amikor fenn vagyunk a plafonon leolvassuk, majd felébredve leírjuk hogy milyen lap volt.
2012. jan. 23. 13:11
Tegnap másnaposan :)
17. 1560f47887 (válaszként erre: 16. - A562121d55)
2012. jan. 23. 13:09

A tudományos kísérleteket publikálni szokták, megfelelő szaklapokban.


A ufo- magazin nem tartozik közéjük.


A következő lépés, hogy a sikeres kísérleteket megismétlik, továbbfejlesztik.

A legelső követelmény, hogy valaki egy megismételhető kísérletet felállítson.

16. a562121d55 (válaszként erre: 8. - 1560f47887)
2012. jan. 23. 13:04
De, szolgáltattak már, csak te nem hiszel azoknak....mert még a saját szemednek sem hinnél. Te magad mondtad....és így hogyan bizonyítson neked bármit is bárki, ha úgysem fogadsz el semmit? Nem értem a logikádat....
15. 1560f47887 (válaszként erre: 9. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 23. 12:32
Viszonylag könnyen lehetne tudományos bizonyítékot szolgáltatni az ilyesmire. Hogy ez még nem történt meg az mindenképpen jelent valamit.
14. Lencsy (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2012. jan. 23. 12:28

A férjem szívét is leállították már kétszer ..két szívműtét alkalmával, de ő sem látott semmit !

Én nem hiszek abban, hogy bármi lenne "odaát" ..egyszerűen csak érdekesnek tartom, hogy gyermekek is alátámasztották már az alagút és fény dolgot !

2012. jan. 23. 10:01
Édesapámat újra kellett éleszteni egyszer. Krdeztük hoyg látott-e valamit, de csak poénkodott vele, hogy visszaküldték a kapuból meg hasonlók..igazából nem emlkszik semmire.
12. 1560f47887 (válaszként erre: 9. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 23. 09:19
Igen. Ezek anekdoták.
2012. jan. 23. 09:07

Az egyik az anyukám volt. Én még elég kicsi voltam ekkor, így nagyon részletesen nem ismerem a történetet, mert előttem nem beszéltek róla. Most már nem tudok megkérdezni senkit.

Annyit viszont sikerült megtudnom, hogy anyukám szív műtét közeben halt meg, nyitva volt a mellkasa, és közvetlen szívmasszázs is volt.

Anyukám pedig mindezt látta, mert felülről nézte az eseményeket, valamint valahogy kiment a váróba is, mert ott várakozott az apukám és a bátyám és őket is látta.

Műtét után néhány nappal tudta meg, hogy meghalt a műtét közben, addíg azt gondolta, hogy álmodta.

A másik eset egy ismerősöm volt, akinek fiatal korában volt egy autóbalesete és meghalt. Majd jött a mentős és újraélesztette. Ő is látta magát kívülről, akkor is amikor még nem voltak ott a mentősök, majd végig nézte az újraélesztését. A történet ott folytatódik, hogy ezután a beleset után x év múlva megnősült majd születtek gyerekei. Ikrek. Egy fiú, egy lány. Amikor az ikrek 3-4 évesek voltak, akkor a kislány megkérdezte, hogy örülsz apa, hogy visszaküldtelek, amikor a baleseted volt? És annak is, hogy ketten jöttünk és hoztam magammal Petit? Őt én választottam. Ezután az ismerősöm végig hívott mindenkit, hogy kimondta el a gyerekeknek a baleset, de senki nem mondta el.

Ezt nem tudom mennyire színezte ki az ismerősöm.

Anyukám biztos nem tette.

2012. jan. 23. 08:50
Papám 2x is került klinikai halál állapotába, de azt mondta nem volt semmi. Mintha aludt volna.
9. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 8. - 1560f47887)
2012. jan. 23. 08:50

magát az élményt értem,álomban is át lehet élni..

Amit kérdeztem,az arra vonatkozott,hogy akik látták,hogy mi történik,-kin milyen ruha volt az újraélszetéskor stb..-azok hogyan tudják ezt megtenni,vagyis hogyan történhetett meg ez,h látták..?

ezek szerint te ezt a feltevést nem is hiszed el,jól értem? merthogy nincs erős bizonyíték rá

8. 1560f47887 (válaszként erre: 7. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 23. 08:47

Egy kábítószerrel, a ketaminnal is kiváltható a testenkívüliség élménye.

Hogy konkrétan mit láttak, az ilyen élményt átélők, arról számos anekdota kering, de erős bizonyítékot a valóságtartalmára még soha senki nem szolgáltatott.


[link]

7. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 3. - 1560f47887)
2012. jan. 23. 07:34

az hogyan tud megtörténni,hogy kívülről látja magát,meg ami történik,az újraélesztést?

az alagutat én is el tudom képzelni,h simán az agyban lejátszódó kép

6. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - Lencsy)
2012. jan. 23. 06:06

Én 2 embert ismerek, akik voltak klinikailag halottak. Egyik sem mesélt az alagútról és fényről. Mindkettő saját magát látta kívülről, ahogy élesztik őket újra.

Én hajlamos vagyok azt hinni, hogy valóban az akkor őket ért külső behatások miatt élik át azt, amit elmesélnek, bár reménykedek benne, hogy valóban van valami sokkal jobb az élet után...

2012. jan. 22. 20:27
Nem tapasztaltam még ilyet és még vagy 50 évig nem is szeretnék, de mindenképp elgondolkodtató , hogy szinte az összes olyan ember aki klínikai halál állapotából tért vissza ..ugyanazt látta ! Néztem nem rég egy dokumentum filmet , ahol 3-5 éves gyerekeket beszéltettek , rajzoltattak az úgymond túlvilágon töltött pár másodperceiről , és kivétel nélkül az összes kisgyerek ..fényt vagy alagutat vagy a kettő kombinációját rajzolta ! Úgy gondolom, hogy mi felnőtt emberek sokszor mondjuk vagy hisszük azt ami a tudatunkban él ..de egy 3 éves kisgyerek tudatában a halál még biztosan nincs benne..tehát kell hogy létezzen valami hasonló jelenség !
2012. jan. 22. 20:07
A nagy O-m anyujanak volt. Tavaly mialatt mutottek, megallt a szive. Fenyalagutban jart, szeretetet erzett es megnyugvast, nem akart visszajonni, de kellett.Azt mondta talalkozot a fiaval is, aki azt mondta, szeret minket es var rank, mi eljuk addig is az eletunket, mert akkor lesz igazan jo utana, ha megtesszuk, ami a feladatunk. Igazabol fogalmam sincs, hogy tenyleg igy volt-e vagy csak nekem akart segiteni, akkoriban nagyon durvan ki voltam.
3. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2012. jan. 22. 19:54

Ez elég jellemző leírás. Klinikai halál állapotában az agyi oxigénhiány okozza.


[link]


Persze a narkózis még nem klinikai halál.

2012. jan. 22. 17:41
Nekem, mikor először volt kiskoromba asztmás rohamom, akkor épp hittanórára futottunk....a folyosón összecsuklottam, mert nem kaptam levegőt rendesen és a testem nem bírtam tartani....és ekkor sok embert láttam magam körül....és egy öregebb fejet is....és azt mondtam ekkor magamban: "francba, nem hiszem el hogy ez a pap mindig követ, még a halálba is".....biztos vagyok benne hogy a pokolban voltam! XDDDDD
2012. jan. 22. 17:31
Jó pár évvel ezelőtt egy rutinnak számító műtét, alkalmával, nem akartam felébredni a narkózisból.Amikor magamhoz tértem, pontosan emlékszem arra, amit láttam.És ez a kép a mai napig is elevenen él bennem. Mentem egy alagútban amíg egy hatalmas fényárban úszó kapuhoz értem, ami kinyílt.Én csak álltam a kapuban és gyönyörködtem a ragyogó kertben.Emlékszem nagyon boldog voltam és át akartam lépni, de a lábaimon mintha mázsás súlyok lettek volna, nem engedtek.Többször próbáltam átlépni, de nem ment. És egyszer csak becsapódott a kapu nagyon hirtelen és akkor tértem magamhoz. Rengeteg orvost láttam magam körül.. Azóta megváltoztam..Más lettem. Úgy érzem nem véletlenül küldtek vissza..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook