Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Első szerelem. Ki mire emlékszik, milyen volt? fórum

Első szerelem. Ki mire emlékszik, milyen volt? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. dec. 14. 17:06
viharos,de jó visszaemlékezni
2017. dec. 14. 15:35
Fantasztikus volt,ha eszembe jut,még most is megdobogtatja,a szívemet! Sokkal idösebb volt Nàlam,akkor nem müködhetett,most màr mindketten bànjuk!
2017. dec. 12. 05:45
nem volt egetvero erzes!
41. globus
2017. dec. 8. 23:01
Mittudomén hogy volt, ki emlékszik rá...😎
40. Dapple
2017. dec. 8. 22:46
12 voltam megláttam és megszerettem, a legjobb barátom barátja volt, tudtam hogy ő kell és senki más, aztán jött a nyár sok időt töltöttünk együtt és ő is erezte , de ő 18 volt, tudtuk hogy így nincs igazán jövőnk. De összejöttünk caodálatos volt, aztán 4 hónap múlva ő dobott mivel kislány vagyok nem adhattam még meg neki amore vágyott, teltek a hónapok de nem tudtunk meglenni egymás nélkül, teltek az évek de mi ott voltunk egymásnak... 14 voltam amikor megtörtént az első szex, de neki akkor volt barátnője. Aztan teltek a hónapok újra megpróbáltuk együtt olyan csodálatos volt minden és egyszer csak paff, vége kiderült hogy a legjobb barátom aki az ő legjobb barátja is, szerelmes belém... Nem hittem el pont az az ember áll közénk akit imádtam de nem lehettünk tovább együtt inkább mi szenvedtünk de nem szakatunk el, nekem volt barátom neki volt barátnője de mi mindig találtunk alkalmat arra hogy együtt legyünk. Sok durva dolog történt és rwngeteg azép is. Nekem fájdalmas volt ez az állapot 18 voltam amikor azt modtam elég tovább lépek, úgy éreztem hogy talán soha nem is akart igazán , mert nem küzdött értem eléggé. Csak elővett és használt amikor kedve volt... Talán tényleg így volt... Megismertem az ő réven egy fiút aki bejött és tudtam ha összejovok vele pokolian fájna a Szerelmemnek és így is lett. 2 évig még azért nem szakadtunk el, de nekem elég volt döntöttem és az újat választottam. A nagy Szerelem azóta nem keres , én azóta is együtt vagYok a választotammal 9 évr van egy szép gyerekünk de én még mindig nem zártam le.űr maradt és talán marad is. Ez az én történetem aminek még nincs pont a végén csak egy vessző, tudom mi még valamikor együtt leszünk nem lehet máskepp
2015. márc. 11. 16:02
Sosem felejtem el. 7évig tartott. Boldog kapcsolatban élek, de az első szerelmem mindig meghatározó személy marad. Szeretettel gondolok rá sok év után is, és köszönettel tartozom neki.
2015. márc. 11. 15:56
Jó volt,szép volt ,felejtehetelen,azután 25 év múlva találkoztunk újra...,kár volt:(
37. Fizzy
2015. márc. 11. 15:37
17 voltam, Ő 19. Érettségi előtt álltam, Ő már dolgozott, nehéz volt összehozni a találkákat. Jobbnak láttam, ha a tanulásra koncentrálok, közben hagytam elmenni, és összetörte a szívem. Azóta is naponta eszembe jut, néha ha találkozunk, köszön és én még mindig örülök... Szép családja van, boldognak tűnik, jól választott. Nem úgy, mint én...
2015. márc. 10. 10:42
21 voltam, amikor megismerkedtünk. Hamar össze is jöttünk. Leìrhatatlan az, amit akkortòl a mai napig èrzek irànta :-) azòta fèrj ès felesèg vagyunk, jövőre szeretnènk babàt :-)
2015. márc. 10. 10:26

Viharos volt, teljesen összetört. 14 voltam, ő 17 körül (már nem emlékszem). Valamiért állandóan veszekedtünk, pedig amúgy nagyon jó gyerek volt, igazi anyuka kedvence. Valószínűleg nem bírta a sok feszültséget, meg állandóan a szex miatt nyaggatott (nem feküdtem le vele) - végül dobott.

Örülnöm kellett volna, de belebetegedtem, szó szerint. Több mint egy évig tartott, mire összeszedtem magam.


De több "első" volt. Mindegyik első volt valamiben... Jó visszaemlékezni.

2015. márc. 10. 08:56
16 voltam, ő 17. Igazi rossz gyerek volt, remek humorral, imádtam. Aztán ő elbaltázta, szakított velem, és azután kisebb-nagyobb megszakításokkal még vagy 10 évig mégis koslatott utánam... :D Egyem a szívét. Ma már apuka, bár azt nem tudom hogy muzsikál szülőként, de biztosan jól.
33. pzm3
2015. márc. 10. 08:44
17 voltam ő 18.Majdnem egy évig tartott.Intenzív,viharos és szenvedélyes kapcsolat volt.Én szakítottam végül.
32. Pipi57
2015. márc. 10. 08:38
Nagyon szép emlék,mert ő lett a férjem is.
2015. márc. 10. 08:22
Nekem kellemes emlék...
2015. márc. 10. 08:20

16 éves voltam.Különleges volt és a mai napig bosszant :D

Végülis hozzámentem és megajándékozott egy kislánnyal.

2015. márc. 10. 07:50
Én 18 voltam, ő 21, egy évig tartott. Rengeteget jártunk moziba, olyan régies bolhás kis mozikba, Woody Allen összest láttuk szerintem... :) Mára két gyerekes apa, nekem is családom van. Néha ír, ha Magyarországon van felhív, pár évente összefutunk egy kávéra.
2015. márc. 10. 07:44
fájdalmasan szép plátói s talán még tart....:)))
2015. márc. 10. 07:41
jó:)
2015. márc. 10. 07:40

15-16 voltam. 2-3 évig tartott. tudta, hogy szeretem. ő nem szeretett.

a legfájdalmasabb mégis az volt, amikor egyik reggel nem voltam képes felidézni pontosan az arcát. megijedtem, hogy akkor most már ő nincs többé nekem. pedig soha nem is volt.

2015. márc. 10. 02:00
Szép volt ! és ...jobban jártunk volna mindketten , ha mára szép emlék marad ! de férjül vettem......
24. Bcicus
2015. márc. 10. 00:38
Én 16 voltam, soha nem fogom elfelejteni.
2015. márc. 9. 23:30
3 napos volt Debrecenben... 1000 éve.
2015. márc. 9. 23:05
Én 4 éves voltam,ő 4,5. Gyurinak hívták,és még mindig emlékszem az arcára,pedig ovi óta nem találkoztunk. Mindig egy ágyban aludtunk délután, nekem adta a sütijét...Hmmmm,de szép volt!!!
2015. márc. 9. 22:53

1991 január 1-jén este találkoztunk egy szórakozóhelyen, egyik haverommal volt. Reggelig ittunk, beszélgettünk, ökörködtünk, majd este mikor felébredtem hulla másnaposan, csak annyit rebegtem: úristen, szerelmes vagyok!

Na akkor kezdődött a cumi, hamar ledobtam 20 kilót.:)

2015. márc. 9. 22:36

Gyerekkori szerelem volt, az általános iskolai, "plátói" szerelem után végül 16 éves korunkban jöttünk össze.

3 évig voltunk együtt, de ma is jóban vagyunk, tudunk egymásról.

Hatalmas szerelem volt akkor, sohasem fogom elfelejteni! ♥

2015. márc. 9. 22:18
2015. márc. 9. 22:09
Nekem nem kimondottan az első,de a nagyon mély nyomot hagyó szerelem 17 évesen adatott meg,Életem Nagy Szerelemként van bevésődve.Mindent elsöprő szenvedély,két évig tartott de bban volt már minden,szakítás,de folyton egymásnál kötöttünk ki,egymással csaltuk meg a következő párunkat.Nehezen zártuk le,én úgy mentem férjhez,hogy még mindig hatással volt rám.Mikor elváltam hét év után találkoztunk,az érzés a régi volt,de a hatás már nem.Le is feküdtem vele,de semmi nem volt olyan.Így tudtam,hogy lezárult,és várhat rám még ekkora hatalmas szerelem,és megismertem a férjem,a mostanit.A sors iróniája,h egy községben lakunk a nagy Ő-vel,itt vettünk házat véletlen.Sokszor fordulunk meg egy társaságban,ha ránézek megdobban a szívem,de csak a nosztalgia miatt,h milyen jó is volt 17 évesen....
17. Sz. Jutka (válaszként erre: 1. - 463ac1a826)
2015. márc. 9. 22:04
Nekem az első szerelmem az utolsó is remélem, mert ő a férjem, a társam, a barátom, a három gyönyörű gyermekem apja. 27 éves házasok leszünk augusztusban, és még mindig nagyon szeretem.
16. pieta4
2015. márc. 9. 21:57
meghatározó
2015. márc. 9. 21:50
Zűrös. Nagggyon zűrös :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook