Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalt biszexuálisok fórum

Tapasztalt biszexuálisok (beszélgetős fórum)


1 2
10. bba4279fac (válaszként erre: 9. - C8f7404b48)
2009. okt. 12. 14:16

Azért irtam neki privibe mert egy két dolgot azért mégsem irhatnék le ide ..szó szerint..kicsit durva lenne:D

Jaja lánnyal teljesen más mint egy pasival..:)

2009. okt. 12. 14:10
sziasztok. nekem volt már ilyen jellegű tapasztalatom és nagyon szuper volt. Lexykee ne privibe írogass hanem ide:) én is kivi vagyok mások tapasztalataira.
8. saphyra (válaszként erre: 7. - Bba4279fac)
2009. okt. 12. 12:17
bocs de az idoeltolódás miatt nem fogunk tudni azon dumálni, legalábbis gondolom.....nálam este van mikor nálad reggel...:(
7. bba4279fac (válaszként erre: 4. - Saphyra)
2009. okt. 11. 15:30
írtam neked privibe..
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 5. - Milochou)
2009. okt. 11. 14:20
Ezzel abszolute nem értek egyet.El sem tudnám képzelni magam egy nővel.
2009. okt. 11. 14:08
Hello, szerintem minden nö egy kicsit biszex, csak sokan nem merik bevallani....és ezért nem mernek a tettek mezejére lépni. A legnehezebb, metalàlni a partnert.
4. saphyra (válaszként erre: 3. - Bba4279fac)
2009. okt. 11. 10:35

hát érdekelne úgy minden! :) Szeretnék együtt lenni egy lánnyal, de még nem találtam partnert hozzá és van csomó kérdés is bennem.

Például : az normális ha eleinte az ember úgy érzi , vagy ugy képzeli el a dolgot hogy csak őt simogatja a másik stb.? lehet ez még csak azért van mert fogalmam nincs milyen lehet a másik nunusával foglalkozni, de vonz a másik érintése meg úgy az egész...

Azért nyiottam ezt a fórumot mert sokan csak ábrándoznak róla, de nem jutnának el szerintem a valóságban a kivitelezésig én viszont komolyan gondolom és tervezem.

2009. okt. 11. 09:07

szia én biszex vagyok és voltam már...

hát..igazság szerint ezt semmihez sem lehet hasonlítani.

Leírni is nehéz..olyan furcsa érzés először mint kb amikor elveszted a szüzességedet.

Abszolút más mint egy pasival.

Egy lány sokkal érzékibb, tudja jól mire van szüksége egy másik csajszinak.Nagyon jóóó;)

Ha valami érdekel nyugodtan kérdezz:)

2009. okt. 11. 09:00
Én csak a csókig, és a simogatásig jutottam, de biztosan állítom, lánnyal sokkal jobb csókolózni
2009. okt. 11. 08:52
Olyanok hozzászólásait várom a témával kapcsolatban akik biszexuálisok és voltak már együtt lányal, vagy vannak rendszeresen. Meséljenek tapasztalataikról.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook