Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok Easy Fit-ről fórum

Tapasztalatok Easy Fit-ről (beszélgetős fórum)


1 2
40. Rena05 (válaszként erre: 37. - Rena05)
2012. okt. 24. 20:35
Sziasztok!Már vagy 3 hete szedem az Easy fit tablettákat és 4,1 kg-ot fogytam.Ennek nagyon is örülök.Az első héten szigorúan betartottam az étrendet,de attól sajna egy kicsit kikészült a gyomrom.Túlságosan keveset ehettem.Most is betartok belőle ezt azt,de amúgy magamtól étkezem.Nagyon odafigyelek és így is sikerülni fog.Hozzáteszem,hogy egy is mozgás sem árt.
39. 0e55fb9e91 (válaszként erre: 35. - 812ff16016)
2012. okt. 23. 19:09
Amikor nem mozgok többet adok le mint akkor amikor mozgok. Ennyi, ezt már megfigyeltem. :D
2012. okt. 23. 19:08
Lehet én nekem se ártana egy ilyen a gyorsabb fogyás miatt.
37. Rena05
2012. okt. 14. 16:47

Sziasztok!

Én lassan egy hete,hogy megkaptam az Easy-fit kapszulákat.Két dobozzal rendeltem belőle.Odafigyelek az étkezésre meg mozgok is mellette egy kicsit.De azt hiszem ,hogy a mellékelt étrendet is be kell tartanom mert anélkül nem fog menni a fogyás.Jelenleg 83,2 kg vagyok az 168 cm magasságomhoz.Legalább 70 kg-ig le szeretnék fogyni.Igazából az érdekelne,hogy mik a tapasztalatok azoknál az embereknél akik az étrendet is betartották a kapszulák szedése alatt.Mennyi idő után kezdtek el fogyni?

36. tatilu
2012. szept. 30. 16:23
Igazad van sdjhceo,csak pozitív hozzászólások vannak! Azok is mindig frissitett dátummal vannak felrakva,4-5 naponként frissítik.Én is írtam,negatívot,de pár óra után eltüntették.
2012. szept. 22. 18:04

Arra senki nem gondol hogy ide is regisztrálhat olyan, aki a "bizonyos" oldallal lepraktált és itt írkál, hogy de jó én fogytam ennyit meg annyit??? :)) Nem bízom senkiben!

Én azt mondom egészséges táplálkozás és mozgás a kulcs!

34. uracsn
2012. szept. 15. 09:03

Az Én véleményem a következő : Mindenkinek más a szervezete anyagcseréje stb..... Minden ember szervezete másképp reagál ezekre a készitményekre,a tornára-mozgásra, a diétára... stb.

Van akinél beválik a kommentek alapján amiket olvastam és mások pedig 1 dkg-t sem fogynak tőle ... Ez mindenkinél változó xtem. Én kedden 11-én kezdtem el szedni , ma még csak 5 napja szóval egyértelmű, hogy még nincs változás. De ha letelt az 1 hónap akkor majd leirom a tapasztalatom hogy sikerült e bármennyit is leadnom vagy sem! De ha nem jön össze a dolog, akkor is 1 próbát megért nekem =) Szép napot mindenkinek =)=)=)

33. Pony
2012. szept. 13. 15:01

Sziasztok!

Én 12 napja szedem az easy-fitet és még én sem fogytam tőle. Bár őszintén szólva rajtam max 5kg felesleg van de az makacsul tartja magát annak ellenére hogy keményen edzek és diétázok. Igaz hogy még nem fogytam tőle viszont azt tapasztaltam, hogy ha edzés előtt fél órával beveszem nagyon izzadok tőle, naponta tudok Wc-re járni a heti 2-3 helyett és megnőtt a folyadékbevitel igényem. Legalább 2 hónapot beveszek belőle, mert a vitaminoknál sem elég pár darabot bekapni, a szervezetnek be kell építeni, üríteni, raktározni...Azt hozzá kell tegyem hogy nincs semmilyen csodaszer ami lefogyaszt valakit és örökké úgy marad. 80% táplálkozás és 20% mozgás a kulcsa a fitt embernek, muszáj mozogni.

2012. aug. 5. 22:28
Az utolsó 3 hozzászólás egyértelmű marketingfogás, látszik a regisztráció időpontjából és a hozzászólások számából! Ügyes, de ne dőljetek be nekik, ráadásul sztem ugyanaz ááll mögöttük...!
31. kelini
2012. júl. 19. 12:16
Annyit tapasztaltam vele kapcsolatban,miután elkezdtem szedni hogy az anyagcserém jobb lett tőle.Sport mellett használtam,de többet sikerült vele leadni mint nélküle.
2012. jún. 28. 12:11
Én 3 hónapig szedtem, nekem 12 kilót sikerült leadnom vele.Nálam kb 2-3 hét után indult be a fogyás.Többet bírok azóta mozogni,ugyh elkezdtem járni futni is,ezzel tartom a súlyom.
2012. jún. 28. 11:53
Nekem nem volt rossz tapasztalatom vele kapcsolatban,nekem sikerült leadni a tervezett 8 kilót két hónap alatt és nem sanyargattam magam mellette.
2012. jún. 4. 13:04

Persze a honlapon csak a pozitív hozzászólásokat jelentetik meg.A negatív reklám nem reklám,legalábbis ebben az esetben nem.Bízom benne,hogy sokan akik ki akarják dobni a pénzüket az ablakon,előtte nem csak azon az oldalon levő hozzászólásokat olvassák el.Már az gyanús kéne legyen az embereknek,hogy egyetlen egy negatív hozzászólást nem lehet olvasni az imént említett oldal hozzászólásai között.Ha tényleg hatna a tabletta,nem lennének kövérek a Világon(vagy legalábbis nagyon kevesen).Vajon Dr.Pados Gyulának mi lenne a véleménye a szerről?

Az én véleményem az:ami pénzt kidob az ember arra a szerre,azon vagyen egy rakat zöldséget,gyümölcsöt,kefírt,szerezzen be 1-2 tornavideót(ha közösségben nem mer mozogni,vagy nincs módja,ideje eljárni otthonról)és garantált a fogyás!!!

27. Mary1981 (válaszként erre: 23. - Bettike5714)
2012. máj. 30. 22:12
Szia.Sajnos én 3 hete szedem és semmi változás nem történt.Elkérik a sok pénzt.Alig eszem szinte éhezem mellette ,és így sem érzek változást.A rossz kritikát az oldal nem hozza nyilvánosságra,csak a jót.Bocsi,de ez az én tapasztalatom,igaz még szedem,ha már megvettem a remény hal meg utoljára.
26. Mary1981 (válaszként erre: 20. - Toterácska)
2012. máj. 30. 22:06
Szia.Sajnos ugyanabba a cipöben vagyunk,3 hete szedem és egy dekát sem fogytam és az én hozzászolásomat sem közvetíteték.de én még szedem.hátha.
2012. ápr. 2. 13:24
én eddig csak az easy-t próbáltam,nekem ez jó volt,2 hónapja szedem,-6 kilónál járok.
2012. márc. 23. 12:58
Én már használtam, nekem hatékony volt, 4 hónapig szedtem, ezalatt 12 kilót adtam le. Nem sok mindent változtattam a szokásaimon, az állandó éhségérzetem is megszűnt.Semmi negatív tapasztalatom nem volt vele kapcsolatban.
2012. márc. 14. 15:58
Használta valaki a EasyFit? hatékony volt? mit tudtok róla?
2012. febr. 1. 13:22

Sziasztok!

Én eddig kipróbáltam már egy pár fogyasztó kapszulát,volt több is ami használt.Az easytől nekem például sikerült 3 hónap alatt leadni 9 kilót.

Nekem nem volt rossz egyáltalán a közérzetem,nem vettem észre negatív hatását.Kb 2 hét után indult be nálam a fogyás.

2012. jan. 31. 10:41

Sziasztok!

Én is most kezdtem a szedését, tegnap. Kíváncsian várom a hatást. Na jó, mellette tornázom, és elkezdtem figyelni az étkezésre is. Vagyis most már nincs nasi az étkezések közt.

2012. jan. 29. 19:36

Sziasztok! Nekem van véleményem a termékről is és a terméket reklámozó oldalról is.Valahova szerettem volna leírni a véleményem, hogy elmondhassam másoknak.Kicsit több a súlyom a kelleténél, 76 kg vagyok és 160 cm. Fogyni szerettem volna (és szeretnék is). Megrendeltem a múlt nyáron az Easy-fit tablettát, mivel csupa jókat írtak róla az oldalon.Alig vártam, hogy megérkezzen a tabletta.

Elkezdtem szedni, diétáztam is.

Azt írták, hogy az első héten is megindul/megindulhat a fogyás(egyéneknél változó,kire hogy hat).

Szedtem egy hétig, két hétig, három hétig, mire azt mondtam, hogy elég ebből a vacakból,mert nem használ!Sőt! Semmit nem változott a súlyom, semmit nem fogytam a csodaszertől.Csupa negatív véleményem van róla! Nem fogytam tőle semmit, de a közérzetem is nagyon rossz volt azalatt az idő alatt, amikor szedtem.

Nálam nem volt semmi jó hatása, csak a rossz közérzet.Mivel a reklámozó oldalon meg lehet osztani a véleményt,így írtam én is egy üzenetet, hogy a három hét alatt nem használt a tabletta, nem fogytam tőle, pozitív véleményem nincs róla.

Az érdekes az volt az egészben, hogy az én véleményemet nem rakták ki az oldalra.Vártam egy-két napot, nézegettem, hátha el kell bírálniuk az üzenetet és azért nem rakták fel az enyémet a többihez. Nem írtam semmi sértőt a termékről,ami miatt nem lehetett volna kirakni, csupán a tapasztalatomat, hogy a három hét alatt nem változott a testsúlyom semmit.És nem vagyok megelégedve a tablettával. De nem került fel az oldalra még most sem, gondolom mivel negatív véleményt írtam a termékükről.Sokszor átnézem még azóta is, de hiába. Csupa jókat lehet olvasni róla.Pedig biztos van másnak is rossz tapasztalata.Én mindenkit csak le fogok beszélni a termékről,aki megkérdez. Elkérik érte a sok pénzt és még csak a véleményemet sem oszthatom meg másokkal.De aki kipróbálja, kívánom,hogy nála használjon.

2012. jan. 21. 21:15
Sziasztok!!!ÉN megvagyok elégedve a easy-fit-el.3 hete szedem 4kg fogytam és 10cm ment le a derekamról.Nem tornázom.Nem vagyok beépitett emberke sem.Csak egy fogyaszto aki meg van vele elégedve.Remélem másnak is örömet fog okozni.Sok sikert.
2012. jan. 16. 09:43
Sziasztok!! Remélem nem baj hogy csatlakozom hozzátok,csak kíváncsi vagyok a véleményekre,tapasztalatokra!! Én is most rendeltem meg az easy-fit-et, nagyon bízom benne,hogy használ valamennyit.Én 76 kg vagyok amióta kijöttem a szülőszobáról,ami 10 hónapja volt...azóta nem sikerült egy dkg sem leadni,pedig a kislányom nem igazán hagy pihenni és mégsem!Aztán olvastam a neten ezt a szert,és gondoltam kipróbálom!Remélem hogy pozitív véleménnyel leszek róla és sikerül legalább egy pár kg-t fogynom!!Annyira szeretnék,mert utálok belenézni a tükörbe!!!!!!!! Szép napot Mindenkinek!!
17. 960c831efd (válaszként erre: 16. - Saugvinon)
2012. jan. 14. 03:13
En depis voltam tole!nem szednem megint bar en kb 8 eve szedtem allitolag akor meg erosebb volt mint most.
2012. jan. 8. 09:27
Sziasztok! Akkor asszem én sem rendelem meg az easy fit csodaszert. A múltkor bedőltem a wakame nevű borzalomnak, attól olyan gyomorgörcsöket kaptam, hogy 3 napig fetrengtem. Akár veszélyesek is lehetnek ezek a vackok. Az addipex retarddal is vannak tapasztalataim, az tényleg elveszi az étvágyat és így fogyaszt is, de az a központi idegrendszerre hat. Ha jól tudom már majdnem mindenhol betiltották. Anno 15 éve, mikor szedtem én olyan voltam tőle, mint egy megkergült mániákus. Teljesen felajzza az embert, ha már néhány napja szedi totál túlpörög tőle. Folyton mennem kellett, valamit csinálni, mint valami megszállott dolgoztam, nagyon nyugtalanná, álmatlanná és idegessé tett. Alig aludtam valamit és napi 20 órákat dolgoztam, remegtek a kezeim. Eleinte jó volt, mert mindent feldolgoztam, ami csak a kezem ügyébe akadt. Aztán pár nap ilyen strapa után végleg kimerültem és két napot félkómában átaludtam. Aztán kezdődőtt a pörgés előröl. Valóban lefogytam jó sok kilót, azonban a pörgés,remegés, idegesség egy idő után elviselhetetlenné vált és amint abbahagytam a szedést újra visszahíztam. Állítólag azért tiltották be Európában mindenhol, vagy majdnem mindenhol, mert sokaknál maradandó károsodást okozott. Én megúsztam, de nagyon vigyázni kell vele!
15. carma
2012. jan. 7. 15:13
Egyébként hogy haladsz a fogyival?
14. carma
2012. jan. 7. 15:13

Szia,

kicsit későn írok vissza...

Én most adipex retard-ot szedek, ami gyógyszer, az éhségközpontra hat. Ma kezdtem, úgyhogy sok tapasztalat még nincs a birtokomban, de működik, egész nap egy tál levest ettem, mert semmit sem kívánok. Nekem a hoodia se használt. igaz én spray-t vettem meg. de iszonyatosan éhes lettem tőle.

2011. nov. 30. 19:17
Szia Carma!nem kivanom a szenhidratokat de en amugy is jobban szeretem a husokat halakat sonkakat.bisztos fogynek a gyogyszer nelkul is de en inkabb azert rendeltem mert igy konyebb volt elindulnom.tudom hogy szedem penszt adtam ki ra elhiszem hogy hasznal es igy ad egy nagyobb loketet ahoz hogy oda figyeljek mit mikor eszek es iszok,bar bisztos hogy nem fogok rendelni belole mert ha nem lenne benem az akarat csak penzkidobas lene.elhasznalom eszt a havi adagot utana tabi nelkul fojtatom a dietat es ha nem mene gyogyszer nelkul akor hoddia p57 et fogok rendelni mert aszt tudom hogy bisztos hogy hasznal csak sajna vanak eros mellekhatasai az elso egy heten.ha esetleg erdekel a hoodia van itt a hoxan egy forum ahol rengeteg ember pozitivan beszel rola.en is fogytam mar tole egyszer 10kg ot de szepen lasan vissza is jott mert ahogy aba hagytam a szedeset nem tudtam kontrolalni az evest.ezert rendeletem meg eszt az easy fittet mert gondoltam az elejen mar csak a tudat hogy szedem segiteni fog.az elso par kg utan meg mar van ami osztonoz.amugy 67kg vagyok most.legalabb 2eve nem sikerult 3kg -ot fogynom .nekem ezert mar megerte de szerintem ez csak a tudat ne dobjal ki ra penszt.szep hetet kivanok neked !
12. carma
2011. nov. 27. 09:47

Szia aranymag,

ez elég jól hangzik, mármint hogy használt, de mint írtad nem eszel szénhidrátot, magyarul kenyérfélét egyáltalán nem???

Csak mert szerintem ha nem szednéd az easy fit-et akkor is lemenne rólad simán két kg egy hét alatt, ilyen drasztikus diéta mellett. vagy azért nem eszel mert nem kívánod? az már más, mert én őrült szénhidrát faló vagyok és ha elvenné a kedvem tőle az easy fit, már megérné nekem :)

Mindenesetre légyszi számolj be a további fejleményekről mert kíváncsi vagyok :)

11. 960c831efd (válaszként erre: 10. - Carma)
2011. nov. 21. 13:23
Kedves Carma,pentek ota szedem 70.5rol indultam es ma reggel 68.5 voltam.en ugy gondolom el veszi az eseget kevesebbet eszem mint edig de oda is figyelek nagyon arra hogy mit eszek.nem eszek szenhidratot cukrot .inkabb sovany husokat es zsirszegeny tejtermekeket.en elhiszem aszt hogy segit nekem es ami fontos nincsenek mellekhatasok .tobbet iszok kevesebbet eszek nekem ez igy jo.beszedem az egesz dobozal es ha ugy gondolom hasznal rendelek meg egy dobozal.56 kg ra szeretnek lefogyni.tovabbi szep napot kivanok mindenkinek sziasztok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook