Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodás internet easy mobilinternetünk van, kb két hete borzasztóan lassú. Tapasztalt ilyet még valaki? fórum

Vodás internet easy mobilinternetünk van, kb két hete borzasztóan lassú. Tapasztalt ilyet még valaki? (tudásbázis kérdés)

2011. szept. 26. 22:52

Nekem is még másfél év van hátra,de már kinéztem a következőt,ami igaz nem mobilnet,hanem kábel,de remélem jobb lesz...

Frissítettük a böngészőnket,egy ideig jó aztán meg megint iszonyat lassú.Ráadásul azt vettem észre hogy melegszik a modem,ami szerintem nem jó..

2011. szept. 26. 11:56
Nálunk is vodás van már 2008-tól,kb. 1 hónapig volt gond ,mert állitólag valami kábel sérült de azóta jól működik.Néhány beállítás kellett és azóta elég hamar tölti az oldalakat.
2011. szept. 24. 14:15
Szintén Vodanet,szintén vacak.Ez van.... nálunk még a szerződés szerint másfél évig :((
2011. szept. 24. 13:51
Az a durva,hogy mi egy tarifával már feljebb léptünk,és még gyérebb lett mint előtte az olcsóbb.:(
2011. szept. 24. 13:15
Én is felhívtam a vodát,azt mondták szerintük minden oké,csak én nem úgy veszem észre...
2011. szept. 24. 12:33

Nekem pannonos van ugyan,de mi hónapok óta küzdünk ezzel a problémával.Söt,néha el is megy a net,pedig nincs hátralék.

Nálunk is több perc kel mire betölti az oldalakat,sokszor csak üres lapot dob be.

Mi sem tudjuk mi van,miért csinálja,érdemlegese választ nem kaptunk.

2011. szept. 24. 10:30
Vodás internet easy mobilinternetünk van, kb két hete borzasztóan lassú.Tapasztalt ilyet még valaki?A korlátozás után sem szokott ilyen lassú lenni.13 perc alatt töltötte be a citromailemet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook