Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? fórum

Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4030. kiscica74 (válaszként erre: 4028. - Narancshej2)
2021. okt. 18. 15:34

Már a 13. ciklusnapon vagyok és most még mindig nem kell szednem semmit sem.

Voltam 9. Napon uh-n.

Azt mondja a doki ,hogy most megpróbáljuk így...hát nem voltam túl boldog ettől a választól.

Kb, mondhatta volna azt is ,hogy, akkor kísérletezünk egy kicsit ...talán nem fogy el az embrió mire sikerül.

Látta az arcomon ,hogy nem voltam elragadtatva a válaszától így csak annyit fűzött hozzá, hogy nem ültet be embriót ha nem 100%-an jó neki a körülmény.


Szerdán megyek újabb kontrollra. Kíváncsi vagyok mi lesz.


Neked mit mondtak? Miért változtatnak az előzőhöz képest?

2021. okt. 18. 08:49
Sziasztok! Fet +9 napon vagyok. Péntekre kijött rajtam egy azóta is makacs megfázás. Sikerten Et+7-nél papirforma szerint ciklus 28ik napján megjött. Most támogatásnak 4x fél ovitrellet kell szúrnom. Egyenlőre 7 naptól enyhe mellérzékenység azon kívül csak a náthát érzem. Cyclogest volt akkor is most is napi kettő. A nátha miatt lehet esélyem sikerre? Illetve a szuri miatt csúszok ill nem érzek semmi szokásos pms tünetet?
4028. narancshej2 (válaszként erre: 4027. - Kiscica74)
2021. okt. 15. 10:36
Szia, Ha még aktuális, akkor nekem megy az Estrofem, és a vérhigító is, az elejétől. Duhastont nem kaptam. Érdekes, mert az előfő FET-nél teljesen más volt a protokollom, ugyanbban az intézetben, ugyanannál az orvosnál. Még rá is kérdeztem, hogy ez most teljesen más, mi történt, hogy változtattak.
4027. kiscica74
2021. okt. 8. 18:06

Sziasztok!


Volt köztetek bárki akinek fagyi transzfer előtt első ciklus naptól kellett szedni estrofemet, duhastont és vérhigítót is?

Első fagyi transzferünk sikeres volt . 1 éves múlt a kisfiam.

Most egy másik intézetben az első ciklusnaptól ezeket a gyógyszereket szedették velem úgy ,hogy minden értékem tökéletes. Nincs semmilyen betegségem. Az elsőnél csak a 10. Naptól szedtem estrofemet.

A második nem sikerült most de mikor beszéltem a dokival és rákérdeztem ,hogy ezek a gyógyszerek miért kellettek csak terelő választ kaptam.

Most a héten intéztem a újabb transzfert és most érdekes módon semmit sem kell szednem a 10. Napig biztosan nem.


Volt még így valakinek?

Köszönöm a válaszokat!

😊

4026. Jucc4111
2021. szept. 25. 05:40
Gratulálok a babához!Jó hallani hogy vannak siker sztorik! :) Pestre járunk,ami 250km-re van tőlünk!Azért mentünk ilyen messze mert mi már pár évvel ezelőtt elkezdtük tapolcán,de ott csak. Vizsgálatokig jutottunk el,ahol közölték velünk hogy én egészséges vagyok,viszont a párom azoospermiája miatt soha nem lesz közös baba!Akkor 5-6evig abba is hagytuk a dolgot mert nagyon megviselt minket,Pesten is ezt mondták hogy donor sperma kéne,de vissza utasítottuk!És mikor eljött a nap hirtelen lett a páromnak sperma.Nem milliók nem hinném hogy több száz,de a biológus szerint sok volt!Bízom benne hogy sikerül mert első baba lenne!remélem nekünk is így végződik és felébred és meg is találja a helyét bennem a kis fagyi babánk!
4025. Bius86 (válaszként erre: 4024. - Jucc4111)
2021. szept. 24. 19:17

Szia!


Mi is igy voltunk, hogy egy fagyibabank volt, aki epp itt szuszog az agyunkon (szerdan volt 2 honapos). En is aggodtam ezen, de azt mondtak a biologusok, hogy naluk pl. meg nem volt olyan, hogy ne ebredt volna fel az embrio, uh (tudom, hogy nem konnyu) probald meg ezt a gondolatot elhesegetni.

Hova jartok?

4024. Jucc4111
2021. szept. 24. 13:37
Sziasztok csajok!Először is gratulálok mindenkinek,akinek sikerült a lombik!Sajnos tegnap előtt tudtam meg hogy az első lombikom sajnos nem sikerült!Megviselt mindkettőnket a dolog,de tudom hogy össze kell magam szedni annak érdekében hogy eredményes legyen a dolog!Sajnos nekünk csak egy fagyi babánk van :( minnel hamarabb vissza szeretném kapni ezért önköltséges Fet-re megyek! Valaki van itt akinek 1fagyi babája volt és sikeresen felébredt? most ezen pörög az agyam hogy sikerül e neki felébredni!
4023. Babus76 (válaszként erre: 4020. - Panna07)
2021. szept. 2. 21:23
Köszönöm szépen a válaszod. Én már nem tudom mi jó , mi nem, csak reménykedni tudok. Külföldön lombikozom, petesejt donoros beültetésem volt, nem tudom különbözik e a normál lombiktól.
4022. Panna07 (válaszként erre: 4021. - Timi1012)
2021. szept. 2. 19:57

Intézetfüggő hogy normál ciklusban van-e a beültetés vagy irányított, hormonos ciklusban, de utóbbi esetén még így is jóval kevesebb a hormon mint a stimulacio során, igazából ha adnak valamit akkor Estrofemet szoktak adni, ez segít felépíteni a méhnyálkahártyát. Ha adnak ilyet akkor kétszer biztos behívnak ultrahangra, de kétnaponta biztos nem kell menni.

Köszönöm 😊 Most 29 hetes vagyok. Az a furcsa hogy volt nekem Clostis stimuláció, inszemináció, két beültetés de sosem volt gond a méhnyálkahártyámmal, pont a sikeres beülti előtt az ultrahangon, a 10. ciklusnapon vékony volt a méhnyálkahártyám, ekkor kaptam én is Estrofemet, és segített, mert hát erősen megkapaszkodott a kislányom. 🥰

4021. Timi1012 (válaszként erre: 4020. - Panna07)
2021. szept. 2. 18:21

A fagyasztott beültetés normál ciklusban történik, vagy ott is támogatják azt valamivel? Ugyanúgy kétnaponta kell járni majd ultrahangra? Valamennyi hozzászólást visszaolvastam, de nem az egészet, pedig biztos le vannak ezek már írva...

Neked gratulálok a babához!Hogy vagytok?

4020. Panna07 (válaszként erre: 4019. - Babus76)
2021. szept. 2. 15:28
Szia! Elvileg egy kicsit nagyobb lehet a siker, azért mert nem közvetlenül a stimulacio után történik a beültetés, mivel ott sok hormont kap az ember, ami tök lutri h kinek jó, valakinek az segít a megtámadásában, valakinek meg lehet h azért nem sikerül (gondolok itt olyanokra mint megnagyobbodott petefészek a stimuláció miatt). Fagyasztott beültetésre le tud csillapodni a szervezet, természetesebb közegbe kerül vissza az embrió. Külföldön van olyan klinika h csak fagyasztott beültetést végeznek emiatt, hogy a stimuláció legyen egy külön fázis, aztán csillapodjanak le a hormonok meg minden és máskor legyen a beültetés. Sok sikert! 🍀
4019. Babus76
2021. szept. 2. 09:44

Sziasztok, úgy látom elég régi bejegyzések vannak, de talán valaki hátha még látogatja az oldalt.

Most volt egy lombikom, ami sajnos úgy tűnik sikertelen lett, viszont van 3 fagyibabánk. A kérdésem az lenne, hogy mik a tapasztalatok, a fagyasztott embrióknál nagyobb a siker? Valahol, valamikor hallottam, de már nem tudom hol. Nagyon köszönöm a válaszokat

4018. Vanessza11 (válaszként erre: 4017. - Panna07)
2021. máj. 28. 21:09
Köszönöm
4017. Panna07 (válaszként erre: 4016. - Vanessza11)
2021. máj. 27. 07:04
Szia! Ez szuper, drukkolok, hogy minden legyen rendben!
2021. máj. 27. 06:48
Sziasztok ! Én vagyok akinek 3 . Lombik. Voltam vérvétel progi 317. Hcg 638. Utra h juni 14 lesz
4015. Vanessza11 (válaszként erre: 4012. - Ragyogzatos)
2021. máj. 3. 19:30
Szia neked 2 picurka meg maradt, nekem most lesz megint , 3.és 2~ lenne beültetés , de hát én kettő babát nem szeretnénk mert már 40 leszek
4014. Panna07 (válaszként erre: 4012. - Ragyogzatos)
2021. ápr. 2. 11:58

Nincs több fagyink. Igen, nagyon boldogok vagyunk, csak nagyon “megkínoz” a baba, egész nap rosszul vagyok, alig tudok enni. De majd csak jobb lesz.

Én is az oltás felé hajlok, ha az orvos ajánlani fogja.

4013. Bius86 (válaszként erre: 4010. - Ragyogzatos)
2021. ápr. 2. 09:30

Igen, nalunk kislany jon, Luca. 😊

En hajlok az oltasra, de mar megvarom a keddet, mert akkor talalkozom az orvosommal es azert megbeszelem vele. Es ha nem ellenkezik, akkor beadatom.

4012. Ragyogzatos (válaszként erre: 4011. - Panna07)
2021. ápr. 2. 08:29

Jaj nagyon jó, hogy sikerült akkor, biztos nagyon boldogok vagytok :) nem könnyű a várakozás az biztos.. és maradt fagyibabátok még?


Az a baj, pont azt mondják, hogy a végén nagyon veszélyes, mert ha elkapja a kismama és lélegeztetőre kerül, megcsászározzák, de voltak, akik nem élték túl :( a másik opció, hogy majd épp a kórházban szedi össze az ember szüléskor..szóval tényleg nagyon nehéz kérdés..én lehet beadatom majd, még picit várok.

4011. Panna07 (válaszként erre: 4009. - Ragyogzatos)
2021. ápr. 1. 23:34

Köszönjük 🥰 Kettő fagyibabát ültettek be. Igen, első baba, több mint 3 éve vártunk rá, pedig 9 hónap után már felkerestem egy meddőségis orvost, de a vizsgálatokkal sok idő elment, aztán jött a Closti kúra, utána bejött a covid, aztán mikor újraindultak az intézetek, volt inszem, aztán a lombik..

Valóban nem könnyű döntés az oltás. Szerintem mindent mérlegelni kell, hogy a pár mennyire van kitéve a kontaktoknak, pl férj hazaviheti-e a vírust a munkahelyről, plusz mennyi idő van a várandósság végéig, pl egy 30 hetes nőnek lehet, h jobb várni a szülés utánig.

4010. Ragyogzatos (válaszként erre: 4004. - Babus123)
2021. ápr. 1. 22:04

Örülök, hogy minden rendben, nem is tudom most neked tudni már, hogy fiú vagy lány? Most Biusnál rémlik, hogy lány.


Lányok! Ti beoltatjátok magatokat?

Én ma töltöttem a 12.hetet de eléggé parázok beoltatni magam, pedig mindenhonnan az folyik, hogy jobb, mint a vírus. Nektek mi a véleményetek?

4009. Ragyogzatos (válaszként erre: 4005. - Panna07)
2021. ápr. 1. 22:02

Ez nagyon szuper hír, én is gratulálok :)

Egy babát ültettek most be? Most nem emlékszem, hogy neked volt-e hogy kettő fagyibabàtok volt, vagy már csak ő egyedül?

Nagyon-nagyon örülök, első gyermeketek? <3

4008. Panna07
2021. márc. 31. 13:05
Köszönöm lányok! 😊
4007. Babus123 (válaszként erre: 4005. - Panna07)
2021. márc. 31. 09:59
Gratulálok!! De szuper!! :)
4006. Bius86 (válaszként erre: 4005. - Panna07)
2021. márc. 31. 09:47
Jajj de jó. Gratulálok a babához :)
4005. Panna07
2021. márc. 30. 19:03

Sziasztok lányok!


Szeretném megosztani a jó hírt, hogy a március 1-i FET-em sikerült, szép magas lett a HCG, ma volt ultrahang, láttam a dobogó kis szívét a Babámnak. 🥰 Elég rosszul vagyok, egész nap hányingerem van, nem sok mindent tudok enni.


Remélem Ti jól vagytok. 😘

4004. Babus123 (válaszként erre: 4003. - Ragyogzatos)
2021. márc. 30. 09:47

Szia! Igen, voltunk és szerencsére minden rendben. :) Minket az elsővel nem küldtek.

Örülök, hogy nálatok is minden rendben eddig és lassan túljuttok az első trimeszteren:). Aranyosak lehetnek az ikrek uh-n :). Biztosan nagy élmény! :) Már egyel is az, hát még látni hogy kettő mit csinál ott bent :).

4003. Ragyogzatos (válaszként erre: 4000. - Babus123)
2021. márc. 30. 08:29

Sziasztok! :)


Ma jutott eszembe, hogy milyen rég néztem ide fel, voltatok azóta a szív uh-n?

Nekünk is kell majd menni, mi az első babával is voltunk, a születése után is javasolták, szerencsére rendben van, remélem az ikreknek is rendben lesz :)

Én holnapután töltöm a 12.hetet, voltam panoráma teszten, alacsony kockázat, uh megnyugodtam :)

A kombinált tesztre jövő héten megyünk majd.

De szuper, hogy már túl vagytok a félidőn, már várom én is, hogy szétrúgjanak ketten :D


Többiek, volt valakinek azóta beültetése?

4002. Babus123 (válaszként erre: 4001. - Bius86)
2021. márc. 16. 18:52

Szuper! :) Örülök nagyon! :)

Már én is elkezdtem érezni a mozgását :). Mi jövő héten megyünk a szív uh-ra. Remélem minden rendben lesz.

Már a második genetikai UH - n nem láttak cisztát és a vérzések is elmúltak. Úh remélem már más nem jön. :)

A babamozi az nagyon szuper!! Mi is tervezzük majd, hogy megyünk :) :)

4001. Bius86 (válaszként erre: 4000. - Babus123)
2021. márc. 16. 11:02

Szia!


Mi jól vagyunk, ma töltöm a 20-ik hetet. Hihetelen, hoyg túl vagyok már a felén. Egyre többet és határozottabban érzem a mocorgást, sőt tegnap már a férjemnek is sikerül elkapnia egyet végre :D

Igen, nekünk is az a következő vizsgálat a 23-ik héten. Ahova járunk, ott benne van a táncrendben. Plusz én külön örülök neki, a korábbi kis zűr miatt.

Meg szombaton megyünk babamozizni, már kívácsni vagyok, hogy mekkora és milyen. :)


Ti hogy vagytok?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook