Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tanú adatainak zártan kezelése esetén, a gyanúsított nem szerez tudomást rólam? fórum

Tanú adatainak zártan kezelése esetén, a gyanúsított nem szerez tudomást rólam? (tudásbázis kérdés)


4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 18:58
Amennyiben te vagy az, akit a rendőrök az ágyból kirángattak a gyereke mellől, végül is akkor nem tanú vagy, hanem vádló, gondolom, aki ellen feljelentést tettél, csak tudomására kell, hogy jusson, milyen ügyben folyik ellenük az eljárás.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - SsueB)
2023. márc. 8. 18:00
Nagyon szépen köszönöm!
2. ssueB (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 16:28

Zárt borítékban lesz az ügyirathoz csatolva.

Ha a bírósági eljárásban is szükségesnek tartják az idézést, akkor valahonnan tudni kell a címet. (természetesen a bíróságon is zártan kezelik majd, tárgyalási jegyzőkönyvekben nem fog az adatoknál szerepelni, csak hogy adatai zártan kezelését kérte)

2023. márc. 8. 14:56
Tanúként írásban teszek vallomást,az ügyész úr beleírta a jogaimhoz,hogy kérhetem adataim zártan kezelését.Vagyis a vádlott ilyenkor nem tudja meg az adataimat? Én szeretném kérni,ezért aláhúztam,hogy kérem. A kérdésem hogy a gyanúsított ilyenkor nem szerez tudomást rólam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook