Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Táncszőnyeg - Neked van? MI a véleményed? fórum

Táncszőnyeg - Neked van? MI a véleményed? (beszélgetős fórum)


1 2
14. edek
2007. okt. 31. 12:31
Valaki légyszi írja meg,hogy mi is ez,meg,hogyan is működik pontosan..Kislányom 5 éves,imád táncolni..neki is való?
13. corinna (válaszként erre: 12. - Josey)
2007. szept. 19. 21:56
Ha segíthetek írj nyugodtan!!!Annyira édes a kisbabátok, gyönyörű!!!
12. josey
2007. szept. 19. 12:03

TeJézusatyaég,én mintha az őskorban élnék,most hallok erről először:(

Ne nagyon jól hangzik,utánanézek!Köszi!!!

11. corinna (válaszként erre: 10. - Kangaroo)
2007. szept. 18. 10:58
Jaj nagyon jó, de komolyan, tegnap háromnegyed órát elugráltam rajta! Többet is bírtam volna, ha nem kellett volna főznöm, takarítanom, és tanulnom. Ígyis 3órakor feküdtem le..., de ma is fogok az tuti, még van egy kis dolgom, de nagyon várom!!!!
10. Kangaroo (válaszként erre: 9. - Corinna)
2007. szept. 17. 19:33
Na, milyen volt az ugri-bugri? :-)
2007. szept. 16. 09:54
Mindenképpen laptopra köthetőt akarok, az modernebb is, és.........(ez nem annyira törvényes úgyhogy nem írom le)!!!Na mindegy. Itt van már nálam a keresztlányomé! Tegnap este hoztam el tőle, ma este szerintem ugrálok rajta.:)
2007. szept. 15. 20:52

A lányomnak is van, tánclépések és játékok is vannak rajta, néha szokott rajta ugra-bugrálni! (Én is :-))

De laptopon szerintem nem lesz túl jól látható a lépés! TV-n jobb, mert nagyobb a képernyő. De majd meglátod! El eszel vele ;-)

7. corinna (válaszként erre: 6. - NOA)
2007. szept. 15. 20:39
:) hát ha ügyesen mozogsz rajta, biztos felkelted a pasid érdeklődését!!!:)))
6. NOA
2007. szept. 15. 13:59
Lányok mi az a táncszőnyeg, van hozzá pasi is?:)
2007. szept. 15. 11:24
á, sehol sem volt, de neten rendeltem, igaz októberre jön meg, de addig kölcsönkérem a keresztlányomét. Bár az egy kicsit ....., de bemelegítésnek jó lesz!!
4. Donyta (válaszként erre: 3. - Corinna)
2007. szept. 15. 07:40
Nem tudom sikerült e kapnod. Karácsonyi vásár idején biztosabb a találat!!!
3. corinna (válaszként erre: 1. - Babszemkirálykisasszony)
2007. szept. 14. 13:13

Sziasztok!!!!KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM,KÖSZÖNÖM, az ötletet!! Táncszőnyeg ez az!!! A keresztlányomnak van, a tv-re köthető, 3éves korába kapta, sokat táncikált rajta, és mi is a tesómmal!! A páromnak megemlítettem, azt mondta, hogy ma elmegyünk vásárolni, és táncszőnyeg nélkül nem jövünk haza!!

Jó, mert megmozgatja az egész tested, én laptopra köthetőt fogok venni, mert akkor nincs a tv-hez kötve. Remélem lesz vhol!!!

2007. szept. 13. 05:03
Szia! Nekem nincs táncszőnyegem, de már láttam és ki is próbáltam. Nekem nagyon tetszett/ik, és nem tartom rossz ötletnek. Bár én úgy gondoltam, gyerekek mozgásigényeire találták fel és talán a ritmusérzék fejlesztésére. De miért ne használhatná bárki? Jó, mert leköt miközben mozoghatsz, és végülis ezért találták ki.
2007. szept. 13. 00:35

Fontolgatom, hogy beszerzek egy kis itthoni táncszőnyeget. Jó hangulatú mozgásnak tűnik a dolog, de senkit sem ismerek, akinek már lenne.

Kérlek, ha neked van, vagy már próbáltad az otthoni verzióját, írjál! Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook