Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalanul fórum

Tanácstalanul (beszélgetős fórum)


25. életregény (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 26. 00:35
Szia!Ezt a kapcsolatot zárd le de nagyon gyorsan mert az évek múlnak csak és egyszer majd egy idegroncsot látsz a tükörben!!!
24. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 18:50
Én ugyanígy jártam a volt pasimmal, ugyanilyen volt velem, talán rosszabb is és én is majdnem 7 év után léptem ki! Egyenlőre ne törődj azzal, hogy hol férsz el, minden megoldható, akár ideiglenesen! A fő, hogy még most zárd le ezt a fejezetet, mert ez nem vezet sehová! Ezt akkor fogod a legtisztábban látni, amikor cselekedsz és kilépsz. Először szar lesz, de utána boldog leszel!!!!
2010. máj. 25. 13:46
bárhova is mész csak jobb lesz mint ezzel a pasival annyi ötletet adtak válaszd ki a neked megfelelőt
22. bbibe (válaszként erre: 19. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 13:42
Akkor költözz össze több emberrel vagy költözz haza. De jobb lesz ha megteszed!
2010. máj. 25. 12:57
Sziasztok !!!
20. Tina87 (válaszként erre: 19. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 12:50

Legalább egy szobát, bármit.

El ne rontsd az életed, én se tettem, anyummal lakom, ez van, jobb mint olyannal aki nem tisztel és semmi enm jó vele, csak nekem van még pluszba egy csodás lánykám :)

Csak ne várj sokat, annál rosszabb...

19. nyárinő (válaszként erre: 17. - Bbibe)
2010. máj. 25. 12:36
Annyi nincs, hogy egy egész albérletet fent tartsak és még egyek is.
18. szofihugi (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 12:17

A nővérem járt ugyanebben a cipőben két éve... 7 éves kapcsolat volt de az utolsó két év a szenvedésről szólt, és mi végig aszisztáltuk Neki. Ő sem akart hazajönni merthogy kevés a hely, de lett volna Neki bőven és szerintem Neked is lenne hisz a családjához bármikor mehet az ember! A tesóm kilépett abból a kapcsolatból de nagyon nehezen...és egy régi szerelem segített neki... 9 éve ismerik egymást de akkor valamiért nem ment, és most közel másfél éve találtak egymásra és azóta van egy gyönyörű 8 hónapos kislányuk és a Nővérem olyan boldog mint még soha!

Van kiút és van jövőd is , jobb mint a jelened. Csak merj lépni, kívánom hogy legyen hozzá erőd. EGy férfi sem érdemli meg hogy tönremenj miatt és pláne ne megszokásból élj együtt valakivel!

17. bbibe
2010. máj. 25. 12:10
Miért nincsen pénzed? Ha nem akarsz válaszolni nem kell!!!
16. bbibe
2010. máj. 25. 12:04
5 éves kapcsolat lenne júni 18-án!
15. bbibe
2010. máj. 25. 12:04

Nálunk több mindenről volt szó!

Szex hiány, LMP /politikai párt/ tagja, nem el kültözni velem egy közös lakásba, nem csinálunk semmit együtt. Csak mi szeretjük egymást, de nem megy. Ő még fiatal ehhez! Mi már nem veszekszünk 2 hónapja!

14. nyárinő (válaszként erre: 13. - Bbibe)
2010. máj. 25. 12:00
Eleged lett belőle?
13. bbibe (válaszként erre: 11. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 11:58
Én is sajnálom, mert szeretem, de menni kell! Lesz új lesz jobb!
12. Tamianyu (válaszként erre: 9. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 11:58

Hidd el nem rosszindulatból írtam.Ne pazarold a szép fiatal éveidet egy ilyen pasira,aki nem érdemel meg téged,tulajdon képen a lábtörlője vagy.

Változtass,egyedül sokkal könnyebben teszed mintha 2-3 gyerek húzná a szoknyádat.

Van élet utána is,ne habozz!!

11. nyárinő (válaszként erre: 8. - Bbibe)
2010. máj. 25. 11:55
Igazad van. Sajnálom, hogy így jártál Te is. :(
10. b3be9df440 (válaszként erre: 3. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 11:55
Ha csak megszokást, azonnal hagyd el...az élet túl rövid ahozz,hogy így éld le.
9. nyárinő (válaszként erre: 7. - Tamianyu)
2010. máj. 25. 11:55
Tudom. :(
2010. máj. 25. 11:54
Kifogás az hogy nincs hova menned! Akkor keress olyan albérletet ahol egyetemisták laknak együtt és költözz oda. Ilyenbe olcsóbb lakni. De menj minél messzebb. Hasonló volt a kapcsolatom nekem is és tegnap szakítottunk. Menj minél messzebb tőle még akkor is ha anyádnál kell aludnod egy sarokba. Én csak 2 hét múlva tudok haza költözni, de addig együtt lakunk és kínszenvedés. Menekülj!
7. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 11:54

Ha jól értem a kapcsolatotoknak már rég vége,csak nem tudsz hova költözni.

Ne haragudj,de így semmi értelme együtt élnetek.

Felnőtt nő vagy,29 évesen már megoldhatod az életedet,nincs is rá szükség,hogy anyukádhoz vagy bárkihez költözz.Bérelj magadnak ha másra nem telik egy szobát,aztán szedd össze magad.Gondolom dolgozol.Ne hagyd magad tovább megalázni,ennek jó vége így úgysem lehet.

2010. máj. 25. 11:53
Régen azt mondta nekem a nagyapám, hogy az a házasság, ami az ágyban nem működik, annak vége. Szerintem ez is egy vészjel. Ne higgy neki!
5. Lyrian (válaszként erre: 3. - Nyárinő)
2010. máj. 25. 11:53
akkor hagyd a fenébe...
2010. máj. 25. 11:52
Szerintem nem kell hogy ideg-összeroppanást kapj mellette. Fiatal vagy, előtted az élet!
3. nyárinő (válaszként erre: 2. - B3be9df440)
2010. máj. 25. 11:50
Megszokást.
2010. máj. 25. 11:50
Mit érzel iránta?
2010. máj. 25. 11:46
Párommal 6 éve vagyok együtt. Az utóbbi időben főleg az utóbb egy két hónap nagyon komoly vitáink vannak. Mindenre ugrik pattan. egy egy cirkusz alkalmával már haza akartam költözni akkor könyörög, hogy ne menjek el ne hagyjam el, nélkülem nincs élete. Hát nem tudom. Nagyon szemtelen sértő és gúnyos. Már egy apró dologért is felkapja a vizet és olyankor minden kedvességemet figyelmen kívül hagyja. A szex, mint olyan szintén 3-4 hetes "történet" nálunk, de már évek óta. Erre flegmán annyit mond, hogy "nincs rá igénye". Nekem ez olyan szinten megalázó, hogy nem találok rá szavakat. De ettől függetlenül elhiszem, hogy nincs senkije illetve még a csillagot is eltagadja az égről. Fontolgatom az elköltözést, de ahova mehetnék nagyon szűkösen vannak és talán nem látnak szívesen. Pénzem annyi meg nincs, hogy egyedül fentartsam magam. Nagyon bánt, hogy csak ordítunk, üvöltünk és nem jutunk egyről a kettőre. És úgy érzem, hogy abszolút nem a megoldásra törekszik csak arra, hogy minden helyzetet fogadjak el és törődjek bele. Másnap meg, mintha mi sem történt volna. És mikor szólok, hogy nincs kedvem bájologni még én vagyok a rossz aki nem akar békülni. Rettenetesen flegma sértő. Mivel megoldani, BESZÉLNI nem lehet vele szeretném lezárni ezt a dolgot és tiszta lappal kezdeni. Tegnap is olyan fej és szívszorításom volt, hogy azt hittem ideg összeroppanásom lesz. Nem érdekelte ez sem azt mondja ő sincs jól. Mikor nyugodt akkor mondja, hogy félt, mert nagyon ideges szoktam lenni. Hát köszi!Adjatok tanácsot, mit tegyek? Kifogás csak a helyhiány anyámnál? Meg nem is vagyunk olyan jóban. Testvéremmel lakik egy két szobás lakásban. A régi szobámat anyu már teljesen "kisajátította" a 6 év alatt amit meg is értek. Az öcsém meg a nagyszobát "uralja". :( Szóval mit tegyek, mert itt maradni nem akarok. Akárhogy kérem a párom költözzön el nem megy még egy hétvégére egy pár hétre se. Pedig neki bővel lenne hova. Nem akarok már szerepet játszani, úgy csinálni mint ha semmi nem történt volna. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook