Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok! Segítsetek! Adjatok tanácsot! fórum

Tanácstalan vagyok! Segítsetek! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2
48. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2010. jún. 1. 21:14

Talán már el sem olvasod, amit írok, mert tavalyi a topicod, de hátha.

Az ilyen bunkó pasiktól menekülj.

Ne szégyelld magad, hogy még szűz vagy/voltál, amikor a cikked írtad, 23 évesen. Ez egyénfüggő (manapság már divat is mihamarabb elveszíteni, de ez egy másik téma), mindenkinek joga van eldönteni és érezni, hogy mikor ajándékozza meg vele a szerett férfit.

Én 25 voltam, amikor a vőlegényemmel először szerelmeskedtem, addig egy fiúval sem éreztem úgy, hogy ennyire mélyen szeressek. Szóval én már akkor több voltam, mint most te :) és nem bántam meg, hogy nem adtam magam össze fűvel-fával, hanem kivártam az igazit, aki azóta a férjem. És az én saját döntésem volt, hogy most akarom vele a párom megajándékozni... szóval ne aggódj! Csak magadra hallgass.

47. harminchatos (válaszként erre: 22. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 20:33
egy nő értéke egyenes arányban van az érte megtett út hosszával - ez a férfilogika
2009. aug. 20. 20:29
Szia.Az én korosztályomba tartozol és őszintén,15évnél idősebb szüzet már nem látok sehol.Ha lehet ezt mondani iszonyat "büszke" vagyok rád.Én nem tudtam már a sajnálkozó pillantásokat elviselni 18 évesen.Ez a srác 10évvel volt idősebb nálam.Vele csókolóztam először egy aug.20-án.8hónapig várattam mert nem bírtam rávenni magam/utólag már tudom hogy nem szerettem annyira mint gondoltam/Aztán megtettem.Semmi jó nem volt benne,mert nem a vágy hajtott,csak hogy meglegyen.pár hét múlva el is hagytam,hiába imádott.Azóta volt hogy 2hónapig "várt"az épp aktuális srác rám,de volt hogy 2hét után megadtam magam.Szerintem 1általán nem vagyok se több,se kevesebb azzal hogy meddig várok.Az a lényeg hogy a partner megfelelő legyen!!!
45. Marott
2009. aug. 20. 19:38
Nagyon-nagyon régen - 25 éve - ismerkedtem meg a férjemmel. Mint minden pasi, főleg katonaember szerette volna, ha első este megtörténik. Akkoriban meg nem tettem volna, a mai eszemmel sem tenném, fogamzásgátlás,meg nem is ismertem szinte, stb. miatt. Bevallotta a férjem, ha akkor este megtörténik, mi soha nem lettünk volna házasok Amit őrzöl, azt őrizd, ha kinevet és lelép, akkor ez ennyit ér. Max. 1 skalp lettél volna. Annak add oda, akivel igazán szeretitek egymást, és megérdemli. Hidd el eljön, csak a mai lányok szinte sportot űznek ebből, hogy én már nem vagyok.... Én 18 voltam akkor,mikor megtörtént, nem érdemelte meg, az aki megkapta, mert becsapott, aki megérdemelte volna, az csak később jött, de hát az időt visszafordítani nem lehet. Úgy érzem a mai világban megszűnt ennek az egésznek a varázsa.
44. Szelavi (válaszként erre: 43. - Anzi)
2009. aug. 20. 16:16
Mert kimerítettük. Mindenki leírta már más szavakkal, hogy nem normális ezen görcsölni, és egyáltalán nem kell megfelelni a "divatnak" és a srác reakciója nem volt "gáz" :)
43. anzi
2009. aug. 20. 16:12
Azt hiszem elkanyarodtunk a témától :S.
42. anzi (válaszként erre: 37. - Ében11)
2009. aug. 20. 16:11
Van neki 2 kis kezecskéje, segíthe is magán a szentem, ahogyan bárki más is teheti ha nincs akivel tegye ! ;D
41. e87e4cce43 (válaszként erre: 37. - Ében11)
2009. aug. 20. 16:09

Ajmár!!!!

Mindjárt megsajnálom a szegény, szerencsétlen, szex nélkül kénytelen létező pasikat.

Ez a fiú ismerősöd kifejezetten egy érzések nélküli, fizikális funkcióit magasan a szeme előtt tartó barom lehetett. (köcsögöt nem akartam írni, mert úgy éreztem, hogy ez lehet, hogy nem helytálló:P)

40. anzi (válaszként erre: 37. - Ében11)
2009. aug. 20. 16:07

Miért, nekünk nem? :D

Minél többet csinálod, annál inkább hiányzik! :DDD

39. anzi
2009. aug. 20. 16:07

:D

Mondom én!

38. e87e4cce43 (válaszként erre: 32. - Anzi)
2009. aug. 20. 16:03

Igen!

Ez főleg igaz!

37. ében11 (válaszként erre: 32. - Anzi)
2009. aug. 20. 16:02
igaz.amúgy a pasiknak minden nap nap után maga a kínzás-egy fiú ismerősöm mondta egy hét szex nélkül és szinte fáj neki...minimum petting kell...abból meg rengeteg dolgot le lehet szűrni a pasiról-gyengéd erőszakos odafigyelő egoista jól esik az ölelése érintése vagy sem.
36. e87e4cce43 (válaszként erre: 22. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 16:01

"Hjaj"!!:)))

Mégsem Veled van a baj.

Ez a pasi nem üti meg azt a mércét, amit Te elvársz valakitől. (punk-tum:P)

Ha én a Te korodban ilyen okos lettem volna, mint most öregségemre:), akkor biztosan nem próbáltam volna ki egy pasit sem. Kellenek ám a negatív tapsztalatok is, persze nem pont elsőre!!

Na, de az a lényeg, hogy ez a srác szerintem Nálad nem befutó.

Inkább örüljél, ha nem hallasz róla többet.

35. ében11 (válaszként erre: 31. - 91d4989ab9)
2009. aug. 20. 16:00
nem feltétlen a nagy hatalmas szerelmes érzés visz el odáig egy nőt...szerintem egy magában biztos pasi elérhet sokkal többet egy nőnél.és nem kell hozzá szerelem feltétlenül...lehet az a pasi gyengéd meg tisztelet tudó...és az is hogy a kapcsolat nem lesz egy életen át tartó...
34. Szelavi (válaszként erre: 31. - 91d4989ab9)
2009. aug. 20. 15:59

Így igaz, magam sem tudtam, mi hiányzik. Ennyire egyszerű. Legyen kétoldalú, kölcsönös a dolog. Ismerek olyat is, aki első alkalommal belement, és azóta házasok és megjött a baba.

Szóval kár beszélni róla, csinálni kell :)

33. Dyna22
2009. aug. 20. 15:57

Elolvastam minden hozzászólást és gondoltam ha már kérded én is elmondom véleményem.A kérdés hogy normális volt e a srác reakciója:igen. Valljuk be őszintén ha ma azt mondod egy pasinak hogy 23évesen még szűz vagyok,akkor vagy nevetni fog vagy leesik a székről.Sok veled egykorú nőt ismerek mert én is annyi vagyok,de olyat nem aki szűz lenne.

Konzervatívnak semmiképp nem mondanálak csak azért mert az első randin nem feküdtél le vele.Ha valaki már az első randin ágyba bújik egy pasival azt hamarabb elítéli bárki,mint téged.Hogy mikor akarod megtenni és kivel az a te dolgod,de megérzésem szerint Te kicsit szorongsz és görcsölsz már ettől.Az elsőnél én 3hete jártam együtt a fiúval és szép volt az első bár maga a kapcsolat nem tartott utána sokáig.Mai napig jóban vagyunk.Nem szabad ennyire görcsölnöd!Remélem véleményemmel senkit nem bántottam meg.

32. anzi (válaszként erre: 28. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 15:57

Teljesen egyet értek, szerintem a leosztásokkal van a baj!

Mindenki azt hiszi, hogy a nőknek nincs szexuális étvágyuk, vagy ha már van az csak a férjük, barátjuk lehet.

Ez baromság!

Igenis jár a nőknek is a szex minden kötelezettség nélkül!

Azt gondolom, hogy a tökéletes időpont nem 6 hónap 1 hét 13 óra 5 perckor van itt, hanem amikor megvan az összhang és eszedet vesztve omlasz a karjaiba, ahol elont a csókjaival és nem akartok mást csak egymást!!

Hm...?

Olyan nagy dolog ez?

Attól még hogy egy napja ismered vagy egy éve az semmire sem garancia.

31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 28. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 15:53
persze nem feltétlen a férjével legyen az első, de szerintem kölcsönös szerelemben legyen az első, nem? itt meg erről szó se volt:)
30. e87e4cce43 (válaszként erre: 20. - Ében11)
2009. aug. 20. 15:52

:)

Na, igen.

Hirtelen nosztalgikus hangulat uralkodott el rajtam:P

29. 70a5a27405 (válaszként erre: 26. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:50
Nem nem kell beállni a sorba, ha te nem akarod...
28. e87e4cce43 (válaszként erre: 19. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:49

Na, itt vannak a "továbbiak":P:


Valami más lehet még nálad a háttérben, amiért ilyen nagy kardinális kérdés a szüzesség elvasztése.

Hiszen, ha az ember a saját jószántából veszíti el, akkor egyszerúen tudomásul veszi és kész.

Miért lennél Te trófea? Ez akkora marhaság, amit már régen hallottam.

És ha nincs második randi, akkor mi van??? Gonolom én, hogy nem csak egyetetlenegy szexuális kapcsolattal akarsz nyugdíjba vonulni?

A pasik jönnek, a pasik mennek.

Nem értek egyet azzal a felfogással, hogy az első szex csak a férjemhez kötődhet és utánna már más pasi szóba sem jöhet soha.

27. 91d4989ab9 (válaszként erre: 19. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:47

ha első randin megteszed, sok mindent elveszitesz, pl azt az első két három hónapot amig eljut a szexig a kapcsolat...


hidd el az eleje a legjobb a szerelmeknek, minek hová sietni?

26. Sweet_dream86 (válaszként erre: 21. - 70a5a27405)
2009. aug. 20. 15:46
Akkor Ő lehet a kivételek közé tartozik. 29 éves, gondoltam picit komolyabb férfi. Lehet tévedtem. Persze itt megint csak hozzá kell tennem, hogy megértem őt is, és miért várna, hogy ha valakit megkap az első randin. Lehet, hogy hozzá kellene szoknom a gondolathoz, és beállni a sorba...
25. ében11 (válaszként erre: 19. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:46

az teljesen jó hogy nem akarsz várni házasságig-jobb teljesen megismerni a másikat.

amúgy akkor szánd rá magad amikor te akarod.

én tényleg el tudom képzelni hogy akár olyan ember is elveheti a szűzességet akivel utána nem jársz-ettől még lehet hogy kellemesebb élmény marad az első alkalom.de ezt előre nehéz megmondani egy pasiról hogy jó-e az ágyba.főleg egy szűz lánnyal.

valamilyen szinten kihat az első alkalom a szexuális életedre-de gondolj rá úgy mint a vezetés-meg kell tanulni és gyakorolni kell.ilyen szempontól a fiúknak kevesebb a dolguk.

24. 91d4989ab9 (válaszként erre: 22. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:44
nincs veled gond, csak egy normális pasit kell találnod, ami nem túl egyszerű manapság:DDD
23. 852308703c (válaszként erre: 17. - Ében11)
2009. aug. 20. 15:44
Jo lehet egy ilyen este egy idegennel....de az nem foltetlenul lesz tartos..:D
22. Sweet_dream86 (válaszként erre: 18. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 15:43

Igen igazad van! Elveszti, de csak egyszer lehet. Azért lenne jó egy olyan emberrel, akit nem egyszer láttam életemben. De lassan tényleg elgondolkozok azon, hogy velem van a gond.

Tény, hogy sokan ugranak rögtön, és ma már divat 12-13 évesen rendszeres szexuális életet élni.

Abban is igazad van, hogy ha az ő helyébe képzelem magam, akkor nagyon nehéz. De ha jelentek neki valamit, akkor tud egy picit várni nem? Nem éveket, vagy hónapokat, de azért néhány randit, amig kialakul valami köztünk. Most még nem tudom, hogy ki akarom-e jelölni elsőnek, tény, hogy megfogott benne valami, de talán elrontottam. Azért vagyok tanácstalan, mert néha elgondolkozok, hogy talán egy másik egy harmadik srác reakciója is hasonló lesz. Na meg persze azért is vagyok tanácstalan, mert ha a fejemben nem lenne semmi, vagyis ha nem gondolkoztam volna, akkor valószínűleg megteszem. De szerintem nem olyan nagy kérés várni. Igaz azt mondta, hogy ő azért türelmetlen, mert általában mindenkit megkap az első randin. Hjaj, mégis velem lehet a baj.

Azért kiváncsi leszek, hogy hallok-e még róla. Egy picit sajnálnám, ha nem.

21. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:42

A második kérdésre az a válaszom hogy jól tetted hogy nem bújtál vele ágyba. Úgyanis ha egy férfi kinevet, mert te nem feküdtél le vele első randin..annak csak arra vagy jó...

A mai világban lassan nagyítóval kell keresni olyan embereket akik húsz éves koruk után még szüzek...örülj neki ez nem szégyen...Én sem szégyellem hogy 25 is elmúltam mikor megtörtént...

Ez nem ciki...

Negyedik kérdésre a válaszom ha az egyén még huszonéves akkor általában még kalandot, vagy rövidtávú kapcsolatot keres, mert még fiatal élni tombolni akar...de nem mindegyik férfi ilyen azért vannak kivételek...de kevés az olyan....

Aztán harminc vagy afölött már felmerül a dolog hogy mikor már kitombolták magukat és van egy pár kapcsolat mögöttük...kezdenek családalapításon gondolkodni..szertnének végleg megállapodni egy nő mellett és apává lenni...

Hozzáteszem itt is vannak kivételek, akik nem alkalmasak e szerep betöltésére....

20. ében11 (válaszként erre: 18. - E87e4cce43)
2009. aug. 20. 15:41

teljesen igazad van.az utolsó mondataidról eszembe jut, hogy én se kerítettem nagy történetet hozzá-hogy mikor és hogyan.egyszer csak megtörtént-mert összebújós volt a hangulatunk.és nem beszéltük meg előre-hogy majd szombat este 9-az szerintem lehangoló...

és még valami, nekem nem volt nagy élmény(élvezés)-kellemetlen sem volt, de nem tűzijáték és stb. jöttek utána-meg kellett tanulnom a szexet azzal az emberrel akit szeretek.össze kellett hangolódnunk, voltak apróbb bakik is-de kellő humorérzékkel felül kerekedtünk rajta és addig "gyakoroltunk" még tökéletes nem lett.ezért is találó hogy nem kell túl misztifikálni.

2009. aug. 20. 15:38

Néhány reakcióból azt érzem, hogy mégis velem van a baj. :(

Volt téma a házasság, eszemben sincs a házasságig várni, de eddig nem volt olyan kapcsolatom, amiben a srácnak fontos lettem volna, mindig ezt éreztették. Egy ilyen emberrel nem akartam szexuális kapcsolatot létesíteni. Másik kérdés, hogy mi a divat. Olyan nagy gond, hogy nem akarok trófea lenni? És igen, én is attól tartok/tartottam, hogy ha megtettem volna első randin, hogy :

-akkor sem biztos, hogy lett volna második randi

-és nem akarom, hogy egy sikertelen első szexuális kapcsolat az egész életemre kihasson.

Azért köszönöm a véleményeket! Várom a továbbiakat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook