Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kétségbe vagyok esve... adjatok tanácsot!!! fórum

Kétségbe vagyok esve... adjatok tanácsot!!! (beszélgetős fórum)


1 2
38. c0cf64890f (válaszként erre: 36. - C33bd8536b)
2010. febr. 3. 20:22

:) Függő vagyok, az csak rontana a helyzeten. :D

Na jó, ki fogom ám bírni valahogy.

Azt hiszem jövök hozzátok beszélgetni, az úgy is jót tesz. :)p

Igen, tudom. Csak olyan hülyén fogom fel a dolgokat néha. :S :)

37. c0cf64890f (válaszként erre: 35. - Liliom10)
2010. febr. 3. 20:19

Bíztató! :)

Én is így vagyok vele... nem értem magam, hogy hogy tudtam így ellustulni, még egy kis sportra sem tudom rávenni magam. :S Tanulok még igen, most fogok érettségizni, de nem buktam. :) Amúgy angolt tanulok már 7. éve, de 7 év alatt 4 tanárom volt és egyik sem volt valami jó. A mostani legalább tanít valamit, de az előzőek... :)

Örülnék is, ha csak ennyi gondom lenne az életben, de jelenleg ott tartok, hogy: mindenképpen tovább szeretnék tanulni v.mi fősulin, de nem tudom, hogy mi szeretnék lenni, éppen ezért itt is kétségek között vagyok, hogy mégis milyen irányba menjek tovább? Az, amit biztosan tudnék szeretni, de nem keresnék valami jól vele, az a ruházati eladó. Bármilyen formában ruhákkal foglalkozni, akár butik, turki, mindegy lenne. :) De, azért jól jönne valami jobban fizető állás. Nem tudom, hogy mire lennék képes, hogy mit tudnék elvégezni és nem szeretnék rosszul dönteni. :(

Jajj.... mennyi problémám van. :D Persze nem vagyok egyedül. :(

Nem észosztásnak veszem, hanem jó tanácsnak. :P És rám is fér, szóval köszönöm! :)

36. c33bd8536b (válaszként erre: 31. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 19:51

Dugd el a telefont!:)

Viccen kívül, olvass, vagy nézz meg egy jó filmet, vagy gyere a hoxára beszélgetni, de ne törd a fejed azon, hogy mit csinál a párod.

Mindenkinek szüksége van egy kis szabadságra is.

35. liliom10 (válaszként erre: 34. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 17:48
Dehogy nincs ! Csak lassabban haladnál az átlagnál, az meg nem számít, a lényeg,hogy az agyad le lenne kötve,és a mai világban úgyis szükség van nyelvtudásra. Tanulsz valamit vagy dolgozol ? Ne haragudj meg rám, de a Te korodban még nem lehetsz lusta. Most kell építened a jövődet ! Jegyezd meg: aki az idejét és a pénzét be tudja osztani, annak nem lesz sok baja.(Tudom,hogy most osztom az észt, de Neked akarok jót, aztán úgyis azt csinálsz, amit akarsz.)
34. c0cf64890f (válaszként erre: 32. - Liliom10)
2010. febr. 3. 17:18

Tudom, ez hülye duma, de ha már a nyelvnél tartunk : nagyon nincsen nyelvérzékem. :( :D A sportolásra viszont rá kéne vennem magam, mert tuti hogy jobb lenne a közérzetem és ezáltal a kedvem is, csak ne lennék ilyen lusta... A táncon gondolkodtam komolyan én is, mert az mégsem megerőltető, nem muszájból csinálnám, hanem mert jól érzem magam közben és utána is. :)

:$ :)

33. c0cf64890f (válaszként erre: 28. - 2c2de63135)
2010. febr. 3. 17:15

Még "csak"... :) Sok mindent meg kell még élnem, az biztos. :)

Ő 25 lesz nemsokára. Hát, nem szeretnék én is ilyen helyzetbe kerülni, ezért inkább megpróbálok bízni, mert lehet, hogy tényleg ő az igazi, bár ezt még nagyon korai lenne kijelentenem, hiába a 2,5 év és nem szeretném elrontani. :(

Lekötöm v.hogy magam, és megteszem az első nehéz lépést is. :)

32. liliom10 (válaszként erre: 29. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 17:14
Tanulj nyelvet ! Sportolj vagy táncolj ! "A tánc szabadság, életöröm és terápia !" mondta Bozsik Yvette, és igaza van. Ne rontsd el a jó kapcsolatodat fölösleges féltékenykedéssel vagy negatív gondolatokkal ! Lehet, hogy a párodat örökre Neked rendelte az ég, most így állj hozzá.
31. c0cf64890f (válaszként erre: 26. - C33bd8536b)
2010. febr. 3. 17:10
Nagyon igazad van. Csak nem tudom még, hogy hogy csináljam. Mondjuk most megint egy olyan helyzetben leszek, hogy bizonyíthatok! Holnap este lan party-ra hívták, de elmondása szerint (és hiszek neki persze, nem vágna át ezzel:D) 2en, max 3an lesznek és mondta, hogy nem mennek sehova max. bekészítenek 1-2 doboz sört és játszani fognak, semmi több. Csaj meg aztán egyáltalán nem lesz a dologban. Szóval most megmutathatnám, hogy felfogtam amiket mondott és hiszek neki. Nagy hibám, hogy folyton hívogatom ha valami ilyen van, vagyis kb. félóránként, óránként. Most ezt sem szeretném. :D Szerintem beszélünk este 9-10 körül utoljára, aztán pedig csak másnap reggel. :S Addig meg lekötöm magam v.hogy vagy sokat mozgok, hogy jól elfáradjak és végigaludjam az estét, s esélyem ne legyen gondolkodni. :D Talán így menni fog. :D
2010. febr. 3. 17:10
Sok sikert::)
29. c0cf64890f (válaszként erre: 25. - C33bd8536b)
2010. febr. 3. 17:04

Értem. :(


:D:D Megpróbálom! Minden megpróbálok, valami csak használ. :)

2010. febr. 3. 09:14

szia! most nézem még csak 19 éves vagy...mintha magamat olvasnám x évvel ezelőtt, pont ilyen voltam! ne csináld! menj te is barátnőzni, könyvtárba, sportolni(vagy ami érdekel, bármi!) és ne csak a barátodra gondolj! amúgy ő hány éves?

Én is pont ilyen voltam, azon járt az agyam, amikor nem voltunk együtt, hogy hol lehet, kivel, miért stb. De ezzel csak magadnak teszel rosszat! Írtad előző párod megcsalt, az ember ilyen fiatalon még rószaszín ködben látja a világot és sokkal jobban fáj, ha ilyenkor ejtik pofára(na azért később sem leányálom ez az érzés..), főleg, ha neked komoly érzelmeid voltak. Nekem is van egy barátnőm, akivel ez történt, ma már 33éves, és még mindig nem találta meg élete párját, mert senkiben nem bízik. szóval ezt ne tedd! nem csak ilyen férfiak léteznek, adj a rendes pasiknak is esélyt! Hidd el az egyik épp rád vár, lehet pont ez a mostani az igazi, de lehet még jópárszor csalódni fogsz és az x-dik pasi lesz az igazi!

szóval kitartás, jelen pillanatban meg kösd le az agyadat, hogy ne a féltékenységen járjon egyfolytában!

27. 25c0404375 (válaszként erre: 1. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 09:01
Akkor bízz benne.Ha továbbra is gyanakodsz és számon kéred,elöbb utóbb elmarod magadtól,és tényleg más ágyában fog kikötni...
26. c33bd8536b (válaszként erre: 24. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 08:58

Mindenki fél a bizonytalanságtól! A legnagyobb szerelem közben, a legmegbízhatóbb társ mellett sem lehetsz 100%-ig biztos abban, hogy holnap vagy holnapután nem változik a helyzet. Még abban sem lehetsz biztos, hogy a te saját érzelmeid nem változnak!

Mindenkivel előfordulhat.

De nem lehet úgy élni, hogy mindig attól félsz, mi lesz később. És azért mert félsz a holnaptól, tönkreteszed már MA a működő kapcsolatodat.

25. c33bd8536b (válaszként erre: 23. - C0cf64890f)
2010. febr. 3. 08:50

Én úgy látom kívülről, hogy ha így folytatod, tönkreteszed nemcsak a kapcsolatodat, hanem saját magadat is.

És megoldani úgy lehet, hogy megpróbálsz uralkodni magadon. Konkrétan, mielött kinyitod a szádat, először számolj el tízig.:)Lassan!

24. c0cf64890f (válaszként erre: 22. - Bászti216)
2010. febr. 2. 18:13

Benne sajnos.

Most pont így állunk, ezért megpróbálok változtatni.

Megpróbálok és köszi! :$


Persze, csak félek a bizonytalantól. :)

23. c0cf64890f (válaszként erre: 21. - C33bd8536b)
2010. febr. 2. 18:11

Tudom! :( De látod, a jelek szerint én sem.


Azért írtam ki a témát, hogy tanácsokat kapjak, ki hogy látja kívülről és ki hogy oldaná meg, ha a helyemben lenne. :)

22. bászti216 (válaszként erre: 18. - C0cf64890f)
2010. febr. 2. 16:56

A megcsalás lehetösége mindig benne van a pakliban .Ha megtörtént az elözö kapcsoltodban ha nem.Ahogy látom még nagyon fiatal vagy.

De ha a párod érezni fogja a féltékenységed ,tutkó ott fog hagyni.Élvezd a társaságát ,bizz magadban és kergesd el buta gondolatokat.


Még elötted az élet,és nem lehet tudni mi van megirva:)

21. c33bd8536b (válaszként erre: 20. - C0cf64890f)
2010. febr. 2. 16:54
Ne haragudj, de ezen más nem tud segíteni, csak saját magad.
2010. febr. 2. 15:57

Igen, én is gondolkodtam már a mozgáson. Nagyon rám férne. 1,5 éve még versenyszerűen sportoltam, de aztán abbamaradt. Nem ment a tanulás mellett, mert sokat kellett buszozni és az egész napom ráment. Viszont akkor valóban kevesebb vitánk volt. Lehet, hogy én is le tudtam vezetni a feszültséget a mozgással, most viszont mégsem ismerem fel, hogy szükségem lenne újra a sportra. Ezen már annyit gondolkodtam, hogy nem lehet, hogy valaki 9 évnyi sport után csak úgy abbahagyja... szerintem ellustultam és szürkék lettek a hétköznapjaim, s ezt most rajta vezetem le hiszti formájában. :( Nem tudom már... teljesen össze vagyok zavarodva, de változnom kell. :)

Sajnálom. :( Rossz lehet, de látod... te mégis tudok a dolog jó oldalát nézni. :) Én is szeretnék ilyen lenni, a párom is ilyen, mindig a jót nézi a rosszba is... ha nem így lenne, akkor rég nem itt tartana.

19. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 12. - C0cf64890f)
2010. febr. 2. 15:46
Ismerős :( Eleinte nálam sem tartott pár héznél tovább de aztán kényszeritettem magam hogy márpedig találok valami elfoglaltságot amibe a fölös energiáim beleölhetem (túl sok időm volt töprengeni kettőnkről) belemerültem a tanulásba, szabadidőmben pedig mozgok egyet, filmezünk a haverokkal így nem emésztem magam hogy mennyire kis szelete az életemnek. Nálunk bonyoltott a helyzetet, hogy nem tudunk összeköltözni így nekem még ezt is el kellett fogadnom hogy sosem lesz teljesen az enyém, mindig csak heti egyszer pár óra jut belőle. Olyan mélyre süllyedtem h az anyját irigyeltem amiért sokat vele lehet, de rájöttem miért is kéne irigyelni? Tényleg olyan jó neki? Mos főz takarít a fia helyett is, mert ugye tudjuk a pasik mennyire háziasak. Most ugy gondolom jobban jártam amig ő csinálja és nem nekem kell :) Mindennek két oldala van.
18. c0cf64890f (válaszként erre: 6. - Bászti216)
2010. febr. 2. 15:46
Az a probléma, hogy az 1. kapcsolatomban megcsaltak, bár nem is volt olyan komoly kapcsolat, s mindössze fél évig tartott, mégis nagyon bennem maradt. Azután minden pasival úgy kezdem a kapcsolatot, hogy tudom, nem fogok tudni megbízni benne 100%-ig. Tehát, ha most kezdenék egy új kapcsolatot, akkor sem tudnék megbízni az illetőben, hiába mondja a hülye fejemnek, hogy nem csinálja meg úgy se, mert nem keres mást, itt vagyok neki én. :(
17. c0cf64890f (válaszként erre: 15. - 9925394c3b)
2010. febr. 2. 15:44

Igen, tudom. :(

Az a baj, hogy nem tudnék nélküle "létezni" , ezt persze lehet, hogy később nem így gondolnám, csak az eleje nehéz, de nem akarom kipróbálni. Tényleg jó ember, ezért sem érdemelné meg azt, amit "csinálok vele". Meg kell változnom, bár nagyon nehéz lesz, de muszáj.

16. c0cf64890f (válaszként erre: 13. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 2. 15:42

Igen, sokszor mondja ő is, hogy miért nem megyek barátnőzni, haverokhoz vagy miért nem sportolok egy kicsit. Csináljak valamit, ami leköt, amivel elfoglalom magam. Csak az a baj, hogy ez nem mindig jön össze. Annyira gyorsan változik a hangulatom néha... gondoltam már arra is, hogy pszichés problémáim vannak, sokszor teljesen kész vagyok. :( Persze mindig van mire fogni a hülyeségemet, de ez mégsem mehet mindig így. Ő sem bírja már. :(

Mindenképpen nekem kell tenni a kapcsolatunkért, változnom kell, mert szeretem és nem akarom elveszíteni! :) Értem én, csak nagyon nehéz felmondani a hisztijeimmel...

2010. febr. 2. 15:39

tudod, megszoksz vagy megszöksz...

Ha nem tudom elfogadni akkor ne nyúzd feleslegesen a hisztiddel, de a legjobb az lenne ha te tudnál magadon változtatni,mert ha tényleg ilyen jó ember kár lenne elüldözni magad mellől, de magad mellett "megfojtani"... is

14. c0cf64890f (válaszként erre: 5. - Caffi)
2010. febr. 2. 15:38
Nagyon félek attól, hogy ha esetleg sikerül végre megbízni benne, akkor "pofára esek". :( Még ennyi idő után is tartok attól, hogy megbízzak benne teljesen. :( Viszont így sem tudom folytatni, ezt így nem lehet. :( Az összeköltözés azt hiszem sok mindent megoldana, de sajnos az még legalább 1 év.
2010. febr. 2. 15:37
Próbáld meg Te is elfoglalni magad valamivel, tanulni, vagy hobbiddal foglalkozni bármi ami eltereli a figyelmed a zavaró párkapcsolati dolgokról. Örülj ha veled van, de ne törj össze akkor sem ha nincs. Találd fel magad nélküle is, legyen önálló életed! Hidd el ezzel az ő szemében is érdekesebb leszel mintha csak otthon ülsz és keseregsz.
12. c0cf64890f (válaszként erre: 10. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 2. 15:37
Teljesen igazad van! :( És az a baj, hogy én is megértem és én is így fogom fel, ahogy te... valahol. :( De mégsem eszerint cselekszem. Sokszor átbeszéltük már ezeket a dolgokat, hogy ne legyek ilyen, mert nem vezet sehová és csak őt idegesítem vele... viszont 1-2 hét után, (ameddig normális tudok maradni) újra visszajön az egész. :( Újra ezt csinálom, hisztizek és úgy érzem, hogy keveset foglalkozik velem és elhanyagol. :(
11. c0cf64890f (válaszként erre: 4. - 9925394c3b)
2010. febr. 2. 15:35

Talán 1 év múlva összejön a költözés, de hogy addig hogy bírom majd? :(


Nem akarom elrontani, mert szeretjük egymást és nagyon nagy szíve van, hálás lehetnék, hogy ilyen embert fogtam ki, de mégis bennem van mindig az a "ha"... mivan, ha?! :( Annyira szeretnék bízni benne... :(

10. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - C0cf64890f)
2010. febr. 2. 15:34
Engem azzal tett helyre, hogy azt mondta értünk dolgozik, a közös jövőnkért. Mert sajnos nem lehet mindig csak a mának élni, a jövőre is gondolni kell. Amióta ezt megértettem nem nyaggatom még én is a nyavalygásaimmal amugy is van elég gondja ebben a mai helyzetben senkinek se könnyű. De ha el akar érni valamit az életben ahhoz tanulni, dolgozni kell abból hogy együtt vagytok nem lehet megélni.
9. c0cf64890f (válaszként erre: 3. - Ekka)
2010. febr. 2. 15:32

Én is ettől félek, de nagyon!

Remélem sikerülni fog, mert én is "belebetegszem". :(


Valóban, önbizalomhiány. :( De, hogy azt, hogy szüntessem meg? :( :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook