Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok! Segítsetek! Adjatok tanácsot! fórum

Tanácstalan vagyok! Segítsetek! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2
18. e87e4cce43 (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:36

Szia:)

Ajj, ez nehéz kérdés. Megpróbálok én is (sok mással együtt) válaszolni, vagy legalábbis elmondani a véleményemet:)

- A srác reakciója normális volt. Ez alatt azt értem, hogy biztos vagyok benne, hogy zavarban volt, amikor így reagált. Téged is megértelek, hiszen Te sokkal érzékenyebben élhetted meg ezt a válsz-reakciót.

- Nem, nem vagy konzervatív, maximum igényesebb vagy a nagy többségnél.:)

-A szüzesség a Te korodban sem ciki, max. szokatlan, de szerintem ezzel ne foglalkozzál:), mert biztos vagyok benne, hogy lesz olyan pasi, aki ezt értékelni fogja

- A pasik 99%-a valóban nem akar várni, de miért is tennék akkor, amikor éjt nappallá téve csak a szxualitásról szól minden? Kis butusok, de alapvetően még mindig több bennük a jóérzés, mint amit feltételezel róluk:)

Végűl is: nem biztos egyáltalán, hogy félre ismerted ezt a pasit. Próbáld meg egy kicsit az ő szemével látni a világot.

De, ha ez végképp nem megy, és Neked eszed ágában sincs őt megtenni az "elsőnek", akkor lépj tovább.

De lazán lépj tovább!!

Szerintem soha ne misztifikáld a szüzességet, mit olyant. Az ember lánya azt elveszíti és kész. Punt-tum:)

17. ében11 (válaszként erre: 15. - 852308703c)
2009. aug. 20. 15:35
azért el tudom képzelni, hogy azzal is jó lehet akár az első alkalom is akivel utána nem folytatódik a kapcsolat.a fiúknak is van szexuális kultúrájuk és lehetnek gyengédek figyelmesek szerelem nélkül is.ezt fiú barátoktól hallottam akik keveredtek már egy éjszakás kapcsolatokba is.
16. ében11 (válaszként erre: 11. - Ibi75)
2009. aug. 20. 15:32
szerintem a pasik régen is ilyenek voltak-anyukám és a nagyim szerint is.fontos része az életüknek.ha tudják kezelni akkor ezzel nincs is semmi baj!
2009. aug. 20. 15:31
Es ha lefekudtel volna vele mi az esely hogy veled marad es boldogan eltek mig meg nem halltok?? nagyon keves....majd meselhetett volna a haveroknak egy ujjabb trofearol...en nem hiszem hogy egy pasit igy meglehetne tartani hogy az ebmer elso randin oda adja magat...kar ugy elveszteni ha nem vagy szerelmes mert lelki serulesekkel maradhatsz ami kihat majd az eletedre...en mar csak tudom....
14. anzi
2009. aug. 20. 15:31

Ja és még valami, erre nincs recept!

Mindenkinek más az ami bejön :-)!

13. ében11 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2009. aug. 20. 15:30

mondjuk tényleg lehet azt hitte viccelsz-illetve ha nem elég érett gondolkodású akkor nem tudta mit kezdjen vele.nekem volt olyan barátom aki parázott hogy szűz vagyok és mit fog csinálni velem.persze nem lett az egészből semmi...

igen a mai lányok 12-13 évesen már rendszeresen csinálják-tisztelet a kivételnek!

amúgy én nem házasodnék szűzen-azért jó kipróbálni egymást, mert van olyan ismerősöm ahol a szexben nem illettek össze-és nem is tudták összehangolni megbeszélni mert teljesen más elképzeléseik szokásaik voltak emiatt a kapcsolat megromlott.szóval van abban is jó, hogy az ember kipróbálja az is harmonikusan működik a két ember között...

12. anzi
2009. aug. 20. 15:27

Ciki, nem ciki?

Mindenkinek más a normális.

Tény, hogy ma már nem túl gyakori az, hogy valaki 20 kárhány évesen még szűz, de ez mindenkinek a saját ügye.

Ha Te azt gondolod, hogy meg tartod magadat annak aki kitudja várni a megfelelő időt, akkor tedd ezt, mert ez a Te életed.

Ha viszont egyszer majd úgy döntesz, hogy elég volt, nem vársz tovább, mert már nem is fontos akkor majd tedd meg, de csak akkor ha Te akarod és ne mások véleménye miatt!

11. ibi75
2009. aug. 20. 15:27

Sweet! Minden kérdésedben benne van a válasz, és Te magad is tudsz rájuk válaszolni!

- Nem, nem volt normális a reakciója.

- Nem, ezért még nem vagy konzervatív, inkább kicsit óvatos, ami normális.

- Nem, nem ciki szűznek lenni ebben a korban, csak nagyon ritka :)

- Hát sajna a legtöbb pasi ilyen. Már más világ van, mint régen volt. A fiatal pasik többségének fontosabb a mennyiség, mint a minőség.


Azt tanácsolom, hogy várd meg, amíg a TE órád azt nem mondja, hogy OK.

2009. aug. 20. 15:26
Szerintem az a ciki, ha valaki már első randi után bebújik a másikkal az ágyba. Legalábbis ez az én véleményem.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:25

Lehet, hogy azért nevetett, mert azt hitte viccelsz. Valljuk be, az azért furcsa, ha valaki 23 évesen szűz. Nem mondom, hogy ciki, de ........

Az, hogy nem feküdtél le vele rögtön, szerintem teljesen normális.

8. Szelavi (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:24

Szia! Szerintem nem a "mai divat" szerint kell élni. Az a divat, hogy a részeg csajok hagyják magukat a diszkó mosdójában?! Ugyan már, mindenki a saját normái szerint él, mit mikor tartasz helyesnek, az a TE döntésed. Az meg végképp nem szégyen, ha nem bújsz vele rögtön ágyba. És hogy még szűz vagy, ritka, de semmiképp sem ciki szerintem Ha úgy jön ki...szerintem az sem elítélendő dolog.

A srác szerintem nevethetett zavarában is, vagy amiatt, hogy leplezze gondolatait.

Randizz a sráccal és engedd el magad! :)

2009. aug. 20. 15:23
Szerintem a srác reakciója egyáltalán nem volt normális, sőőőőőőőőt!Ha nevetett rajtad akkor egyáltalán nem az érdekli hogy te ki vagy, milyen vagy,csak az hogy minél elöbb ágyba vigyen...amiből a későbbiekben sem lenne egy érzelmes hosszú kapcsolat!Maximum egy futó kaland!Jól tetted hogy nem feküdtél le vele az első alkalommal!
6. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Sweet_dream86)
2009. aug. 20. 15:23

Szia!


Nem volt normális a srác reakciója.

Nem vagy konzervatív csak többre vágysz szimpla testi kapcsolatnál.

Én 19 éves koromban veszítettem el a szüzességem pedig nekem is lett volna alkalmam de az igazira vártam és Ő nekem 19 éves koromban jött el.Tehát abszolút nem ciki ha Te is vársz erre az emberre aki igazán megérdemli.

Ha egy pasi tényleg szeret akkor tud várni és fog is.

Ne hibáztasd magad itt a pasi volt h...e.

2009. aug. 20. 15:22

Szia!


Először is, ne kövesd a divatot!

Az a srác egy tapló volt aki kiröhögött, jól tetted, hogy nem engedtél neki.

Szerintem manapság már kincs az ilyen lány, nő, aki így gondolkodik, és nem pedig út és útfélen összebújik mindenkivel.

A pasiknál a szex másképp működik, nem nagyon érdekli őket a szüzesség elvesztésének a gondolata.

Szerintem egyáltalán nem vagy konzervatív.

Egyik barátnőm 2 hete házasodott, 23 éves volt és a nászéjszakáján vesztette, szóval...szerintem szép dolog...

Nem ciki a szüzességed, én nem érezném annak, várj amíg megtalálod azt a srácot, aki megérdemel.

2009. aug. 20. 15:21

nem vagy konzervatív és nem ciki szűznek lenni.

a pasik szerintem szeretné rögtön megkapni a szexet is.ez szerintem normális.az enyém is akarta volna az első naptól-de megkértem és várt még jópár hónapot.mert szeretet és tiszteletben tartotta hogy én még nem szeretném.

biztos találsz majd olyan fiút akivel ezt meg lehet beszélni és nem nevet ki.

2009. aug. 20. 15:19

Szia. Szerintem ennek a srácnak a reakciója nem volt normális!!!!! Szerintem illetlenség ilyenen röhögni.

Azért mert első randi után nem bújtál vele ágyba, attól még nem vagy konzervatív. Nagyon is jól tetted.

2009. aug. 20. 15:18

Lehet, hogy a bennem felmerült kérdések miatt kislánynak fogtok tartani. De most tényleg csalódott vagyok. Lehet, hogy álomvilágban éltem eddig? :(

Légyszi írjátok le a gondolataitokat a témával kapcsolatban! Köszönöm előre is!

2009. aug. 20. 15:16

Sziasztok! Talán kényes a téma, de azért szeretném, ha minél többen a segítségemre lennétek. 23 éves vagyok, rengeteg rossz kapcsolattal a hátam mögött, amik általában 1-2 hónapig tartottak. A probléma - sokak szerint probléma - az az, hogy még nem volt szexuális kapcsolatom.

Most megismerkedtem egy kedves sráccal, egyik-napról a másikra "elvarázsoltuk" egymást. És amikor elmondtam neki, hogy még nem voltak senkivel, egy jót nevetett. És valószínűleg nem is lesz köztünk semmi, mert az első randin nem feküdtem le vele.

Lehet, hogy hülye vagyok, de azért én várnék még vele, várnék amig kialakulnak érzések, vagy bármi. Első randin maximum a vágy hajtott volna minket.

Több kérdés is felmerült bennem, amit így arc nélkül könnyebb megkérdezni, ezért kérek mindenkit, hogy segítsen.

-Normális volt a srác reakciója?

-Konzervatív lennék, mert nem bújtam vele rögtön ágyba?

-Az én koromban tényleg ciki a szüzesség?

-A pasik már nem akarnak várni?

Sokan azt mondják, hogy ha valaki szeret, akkor majd büszke lesz magára, hogy ő kaphatta meg. Most akkor ennyire félreismertem ezt az embert? Vagy manapság nem divat az, hogy kicsit várunk, kicsit jobban megismerjük egymást?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook